Kese ve yolk kesesi var, ama bebek ve kalp atışı görünmedi! Yardım!

Merhaba Arkadaslsr, yeni üye oldum. 5+6 hamileyim, dün kontrolümde kese ve yolk kesesi göründü ancak bebek ve kalp atışı görünmedi. Doktor haftaya bakalım tekrar dedi. Böyle olup da sonradan gören, duyan var mı ? Çok endişeliyim! Yardım edin lütfen!
Merhaba canim. Zaten ilk once kese ve yolk kesesi goruluyor. Yolk gorulduyse demekki bebek de var. Bende de 5+3 haftalikken yolk gorulmusdu bir hafta sonrasi bebek sonra da kalp atislari. Endiselenme. Hayirli olsun

Merhaba Arkadaslsr, yeni üye oldum. 5+6 hamileyim, dün kontrolümde kese ve yolk kesesi göründü ancak bebek ve kalp atışı görünmedi. Doktor haftaya bakalım tekrar dedi. Böyle olup da sonradan gören, duyan var mı ? Çok endişeliyim! Yardım edin lütfen!
gorunmemesı normal zaten. bunu sorun var gıbı soylemıyorlar . :)) su gorundu bu gorundu rapor gıbı:) yoksa zaten 4 5 gun sonra anca duyarsın o da doktorun ultrasonu ıyıyse:)

Daja cpk erken ben de 5+6 günlükken kalp atışını görmedi 7 haftalıklen gittiğimde duydum

gorunmemesı normal zaten. bunu sorun var gıbı soylemıyorlar . :)) su gorundu bu gorundu rapor gıbı:) yoksa zaten 4 5 gun sonra anca duyarsın o da doktorun ultrasonu ıyıyse:)
Çok teşekkür ederim. Doktorum normalde şimdiye ikisinin de görünüyor olması gerekiyordu, ama yine de bir süre takip edelim deyince açıksa endişem arttı aslında!

Hiç stres yapma bende o zamanda gittiğimde normal beklediğimiz birsey görünmemesi demişti 6. Yada 7. Hafta içerisinde görürsün

Ben Daha 5+1 de keseyi yeni gördük kalp atışı ancak 2 hafta sonra dedi doktor cok erken şuan yani

Merhaba, hep takip ediyordum ilk defa yazıyorum. Tüp bebekle 3.denemede hamileyim. 7+3 dün doktora gittim kese ve bebeği gördük ama kalp atışı duyulmadı Kese içinde kanama alanı varmış birde Doktorum Sağlıksız gebelik 3 gün sonra duyulmazsa gebeliği sonlandıralım Dedi.Sizce 1 hafta daha beklesem duyulur mu

Merhaba, hep takip ediyordum ilk defa yazıyorum. Tüp bebekle 3.denemede hamileyim. 7+3 dün doktora gittim kese ve bebeği gördük ama kalp atışı duyulmadı Kese içinde kanama alanı varmış birde Doktorum Sağlıksız gebelik 3 gün sonra duyulmazsa gebeliği sonlandıralım Dedi.Sizce 1 hafta daha beklesem duyulur mu
Geçmiş olsun, son durumunuz nedir😔

Kalbi ne zaman duydunuz aceba?

X