Kıl aldıktan sonra çıkan sivilcemsi şeyler

iwanttobreakfree

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2024
314
88
22
Merhabaaa. Ağda ve cımbız kullandıktan sonra o bölgede ufak ufak sivilce tarzı şeyler çıkıyor. Diğer bölgeleri geçtim bıyık bölgemde bu küçük şeyler beyaz uçlu sivilveye dönüyor 🤦🏻‍♀️ Bu sivilceleri engellemenin bir yolu var mıdır ya?

evet epilasyon sonrası sürüyorum, özellikle gece yatarken sürdüğümde sabah azalmış oluyor ve devam edince de geçiyor. sudokrem, hametol baby kullandım

bende genital gölgede ağda yapınca oluyordu bu sorun. ağdadan önce pudra sürüp öyle ağda yapmaya başlayınca sivilceler çıkmamıştı bir daha. ve sürekli nemlendiriyordum (fito ve madacassol de kullanıyordum haftada bir kez ikisini karıştırıp) sonra zaten ağdadan sıtkım sıyrılınca lazere başladım. yıllardır rahatım sükür 😂

bende genital gölgede ağda yapınca oluyordu bu sorun. ağdadan önce pudra sürüp öyle ağda yapmaya başlayınca sivilceler çıkmamıştı bir daha. ve sürekli nemlendiriyordum (fito ve madacassol de kullanıyordum haftada bir kez ikisini karıştırıp) sonra zaten ağdadan sıtkım sıyrılınca lazere başladım. yıllardır rahatım sükür 😂
ne güzel rahatsınız 🥺😇 pudrayı hiç duymamıştım bakalım bende işe yarayacak mı *-"

ne güzel rahatsınız 🥺😇 pudrayı hiç duymamıştım bakalım bende işe yarayacak mı *-"
bana ağdaya gittiğim kuaför abla önermişti pudrayı. ve ağdayı artık nerenize yapacaksanız temiz ve kuru olmasına özen gösterin. bende pudra çok işe yaramıştı valla. inşallah sizde de yarar. 🙃

X