Kilo alamıyorummm?

khaleesi96

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2017
1
0
27
İştahım yok iştahım olmadığı için de yiyemiyorum azar azar yiyiyorum. 163 boyındayım ve 42 kilodayım. 21 yaşındayım. Olmam gereken kilo 55 ama brn kilo alamıyorum. Nasıl kilo alabilirim? Bebe bisküvisini mama yapıp yiyryim dedim ama midemi bulandırdı. Denemediğim şey kalmadı. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Tahin pekmez ... tam da zamanı şimdi ..
Fıstık ezmesi ...
Her öğünde tb ekmekten 2 dlm ekmek (kilo alacağım diye beyaz ekmeğe saldırma)
ara öğünler ... kuruyemiş ve kuru meyve...
sık yemek yemek .

İştahım yok iştahım olmadığı için de yiyemiyorum azar azar yiyiyorum. 163 boyındayım ve 42 kilodayım. 21 yaşındayım. Olmam gereken kilo 55 ama brn kilo alamıyorum. Nasıl kilo alabilirim? Bebe bisküvisini mama yapıp yiyryim dedim ama midemi bulandırdı. Denemediğim şey kalmadı. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Ben de yıllarca kilo almak için uğraştım. Her yolu denedim, ne dendiyse yedim içtim olmadı. İçime kat kat tayt giymekten başka bir çözüm bulamamıştım. Tüm gençliğim böyle geçti. 28 yaşındayken oğlum doğdu, 4 ay sonra eskisinden daha zayıf oldum tekrar. İştahım hiç yoktu, midemde kocaman bir kaya varmış gibi hissediyordum. Benim için çare, uyku problemi için doktorumun verdiği bir ilaç oldu. Hem uykum düzene girdi hem de iştahım açıldı. O günden beri istediğim kilodayım.

Ben de yıllarca kilo almak için uğraştım. Her yolu denedim, ne dendiyse yedim içtim olmadı. İçime kat kat tayt giymekten başka bir çözüm bulamamıştım. Tüm gençliğim böyle geçti. 28 yaşındayken oğlum doğdu, 4 ay sonra eskisinden daha zayıf oldum tekrar. İştahım hiç yoktu, midemde kocaman bir kaya varmış gibi hissediyordum. Benim için çare, uyku problemi için doktorumun verdiği bir ilaç oldu. Hem uykum düzene girdi hem de iştahım açıldı. O günden beri istediğim kilodayım.
Konu eski fakat sizde yeni üyenisiz hemde 10 dakikalık üye😌ilacın baş harfi s mi o_O

Yıllarca zayıflıktan yakındım. Şimdi zayıflamak için spora gidiyorum.
Bana kilo aldıran şeyler; makarna, patates kızartması, portakal suyu, Nutella ve tatlılar oldu.
Sağlıklı kilo almak adına uzmana danışmanız daha sağlıklı olur.

Gel bende kal 1 ay seni dombili yapam😆

• Komik
Reactions: Jou
Yıllarca zayıflıktan yakındım. Şimdi zayıflamak için spora gidiyorum.
Bana kilo aldıran şeyler; makarna, patates kızartması, portakal suyu, Nutella ve tatlılar oldu.
Sağlıklı kilo almak adına uzmana danışmanız daha sağlıklı olur.
İnşallah kilo Verirsiniz bende kilo almak çok istiyorum

İnşallah kilo Verirsiniz bende kilo almak çok istiyorum
istiyorsanız hep yağlı yağlı şeyler yee canım yürüyüş yapma enfazla hep oturr
dakkabaşı birşey yap hamur işler yap ye tatlı ye çok fazla kalorili olan şeyler ye canım 😊
sen almak istiyorsun ben kilo vermek istiyorum nasıl olcak o iş almamanın nedeni nedir acaba :KK70:

istiyorsanız hep yağlı yağlı şeyler yee canım yürüyüş yapma enfazla hep oturr
dakkabaşı birşey yap hamur işler yap ye tatlı ye çok fazla kalorili olan şeyler ye canım 😊
sen almak istiyorsun ben kilo vermek istiyorum nasıl olcak o iş almamanın nedeni nedir acaba :KK70:
Benim genetik abla 167 boy 53 kilo abla bir türlü kilo alamadım gitti 🥰🙈

• Komik
Reactions: Jou
Benim genetik abla 167 boy 53 kilo abla bir türlü kilo alamadım gitti 🥰🙈
abla niye diyon kıızzz aramızda 1 yaş varmış :KK70: :KK70: ayy güldürdün beniii :-)
otur ye bol bol en sevdiğim şeyy korkudan çok yiyemiyorumm beyaz ekmek ye bolboll heryemeğe bandıra bandırada
niye almak istiyorsun çokta güzell kilodasın 🤔 bende 40 falan düşünmüştüm öyle deyince

Hergün 1 su bardağı boza içerek kilo aldım ben biraz midede sorun oluyor asit yapıyor ama tavsiye ederim.

Acı iştah açıcı özelliğe sahip olduğu için tüketebildigin kadar tüketmeye çalışın. Bende bir aralar bunu yaşıyordum. Geceleri tostlar Sandwich falan yedim . İstediğim kiloya ulaştım . Denenebilir . 🤗

konuyu yeni gördüm ama bende bir yıl oncesine kadar araştırmadığım yer kalmadı diyetisyene bile gittim hiçbir çaresi olması. çok yakın arkadaşıma düğün öncesi annesi bi ilaç vermişti supraktin diye arkadaşım onu kullanıyordu baktım kilo alıyor bende başladım hemen eczanelerde satılıyor reçetesiz.1 buçuk şişe içtim gerçekten kilo aldırıyor. 2020 ekimde kullanmayı bıraktım daha doğrusu unuttum. ama en önemli şey huzur. eğer huzurlu, mutlu ve stresi en aza indirebileceğiniz bir hayatınız varsa kilo almamak mümkün değil. 42 kiloydum şuan 51 kiloyum. eskiden nasıl yiyorduysam şimdi de aynı yiyorum ama huzurluyum keyfim yerinde. Bi deneyin derim gerçekten işe yarıyor. :)

Bende neler denemedim kilo almak için cicibebelermi abur cuburlarmi vitaminlermi!173boyum ve 42kiloya kadar düşmüştüm ve malesef ben antidepresanla kilo aldım hemde bir kaç ayda 23kilo aldım,malesef diyorum çünkü gerçekten antidepresanla kilo almak doğru değil ama çaresizlikten ne yapacağınızı sasiriyorsunuz şimdide bırakmaya korkuyorum

Senin yaşında 4 -5 aylık bebeğim vardı ve 40 kiloydum.. Annem doktora götürdü zorla bir ton tahlil tetkik derken hiçbirşey çıkmadı.Psikoloğa gittim 6 ay ilaç kullandım sonuç 62 kiloya çıktım.bırakınca tekrar 50 kiloya indim.şu an 56. 57 arası gidip geliyorum(yaş 38) keşke 50 olabilsem..veremiyorum😂
Sende çok takılma.Nesılsa alırsın ileride hem almasan ne olurki sağlıklıysan sorun yok

Aynı beni yazmışsınz, herkes bi hamile kal gör o zmn nası kilo alıyosn dediler. Eskisinden daha zayıfım şu an 😪 emzirme bitince toparlanıyormuş vücut. Hala beklemedeyim yaş oldu 30 ben daha çöp gibi kilo alacağım günleti bekliyorm

Aynı beni yazmışsınz, herkes bi hamile kal gör o zmn nası kilo alıyosn dediler. Eskisinden daha zayıfım şu an 😪 emzirme bitince toparlanıyormuş vücut. Hala beklemedeyim yaş oldu 30 ben daha çöp gibi kilo alacağım günleti bekliyo

Kilo aldıran sıcak çikolatadan denediniz mi? 🤗

X