Kilo Aldirir mii ? Ne yapicam Yardımm

Bu haplar ödem yapabiliyormuş ama en fazla 2 kilo alınıyormuş. Sonrası artık haptan değil çok yediğinizden:))

Koalina tarafından yazılmıştır:)

Yasmin değil ama diane kullandım,kullandığım süre boyunca inanılmaz kilo aldım...sonrasında bıraktım ve kilo verdim.şimdi microyginon kullanıyorum bırak almayı, kilo verdiriyor bana.canım hiç yemek yemek istemiyor.en son dün öğlen yedim yemek o kadar söyleyeyim...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

aldırmaz diye okudum nette.
Merhaba kizlar ,

Adet duzensizligi icin doktora gittim söktürücü vermisti ama duzene girmedi bir turlu bu hafta tekrar gittim artik ilaç vermem gerekiyo yoksa düzene girmez dedi :KK5:

3 ay kullanmak icin Yasmin dogum kontrol hapi verdi her gun içiceksin dedi ama kilo aldirir mi diye korkuyorum :18: kullanan var mi boyle bir etkisi var mi bu ilacin ya aldirirsa ne yaparim zaten kilo vermeye calisiyorum :18:

Yardimci olursaniz sevinirim :KK43:

Merhaba kizlar ,

Adet duzensizligi icin doktora gittim söktürücü vermisti ama duzene girmedi bir turlu bu hafta tekrar gittim artik ilaç vermem gerekiyo yoksa düzene girmez dedi :KK5:

3 ay kullanmak icin Yasmin dogum kontrol hapi verdi her gun içiceksin dedi ama kilo aldirir mi diye korkuyorum :18: kullanan var mi boyle bir etkisi var mi bu ilacin ya aldirirsa ne yaparim zaten kilo vermeye calisiyorum :18:

kiloyu saglık icin vermeye calısıyorsan zaten herseyden yiyerek dengeli beslenmeye devam et.
fakat görünüş icinse... güzellik mi onemli yumurtlamak mı buna göre karar ver.
ayrıca adet duzensizligi hormonal sorunları da tektikliyor, dolayısıyla yine kilo alabilirsin...
saglıgınla ilgili problem kalmasın extra diyet de yaparsın daha sonra :KK66:

Takma kafana tatlim,umarim yan etkisi olmaz :KK66:
inşallah canım :KK31::KK31:
Canim bende 1 sene kullandim yasmin 10 kilo aldim benim istahimi acti biraktim ama kisiye gore degisir oyle diyorlar teyzemin kizi kullandi o hic kilo almadi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
inşallah iştahımı açmaz benim yaaa :KK30:
galiba doğum kontrol haplarından kilo alan birtek ben varım.:KK1:
bu zamana kadar nerdeyse bütün doğum kontrol haplarını denedim.yasminide zamanında almıştım ama ben bu hapları kullandıktan sonra aşırı kilo aldım.allahın izniyle mayıs ayından itibaren bırakıyorum.bu hapları bende pco olduğum için alıyorum ama hiç düzene girmedi adetim.öylesine boşu boşuna alıyorum.tüylenmem olmasın,sivilcelenmem olmasın diye.
düzene girmedi mi :26: doktor ne diyor peki bu duruma :KK31: inşallah almam yaaaaaaaa :KK30:
Bu haplar ödem yapabiliyormuş ama en fazla 2 kilo alınıyormuş. Sonrası artık haptan değil çok yediğinizden:))

Koalina tarafından yazılmıştır:)
yemekle ilgili bir sıkıntım yok yan etki yaypıpta aldırı mı diye korkuyorum :KK31::KK31:
Yasmin değil ama diane kullandım,kullandığım süre boyunca inanılmaz kilo aldım...sonrasında bıraktım ve kilo verdim.şimdi microyginon kullanıyorum bırak almayı, kilo verdiriyor bana.canım hiç yemek yemek istemiyor.en son dün öğlen yedim yemek o kadar söyleyeyim...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
hadi yaaaa :KK30::KK30:
bana yasmin verdi ama :26: inşallah benımde iştahımı felan keser :KK1::KK14:
aldırmaz diye okudum nette.
bende baktım bir aldırır demişler bir aldrımaz :KK31::KK31:
kiloyu saglık icin vermeye calısıyorsan zaten herseyden yiyerek dengeli beslenmeye devam et.
fakat görünüş icinse... güzellik mi onemli yumurtlamak mı buna göre karar ver.
ayrıca adet duzensizligi hormonal sorunları da tektikliyor, dolayısıyla yine kilo alabilirsin...
saglıgınla ilgili problem kalmasın extra diyet de yaparsın daha sonra :KK66:
sağlıkla ilgili değil ama doktor da pko için kilo versen daha iyi falan demişti :KK31::KK31:
orası öyle tabiki ama bir tarafı yaparken bir tarafı bozmayalım :KK30::KK1:

Bir de doktor bana regl olduğun ilk gün yasmin içmeye başlıycaksın günde 1 kez dedi , 3 ay boyunca ilk olduğum günden itibaren her gün içicem değil mi :KK28::KK28:

inşallah canım :KK31::KK31:

inşallah iştahımı açmaz benim yaaa :KK30:

düzene girmedi mi :26: doktor ne diyor peki bu duruma :KK31: inşallah almam yaaaaaaaa :KK30:

yemekle ilgili bir sıkıntım yok yan etki yaypıpta aldırı mı diye korkuyorum :KK31::KK31:

hadi yaaaa :KK30::KK30:
bana yasmin verdi ama :26: inşallah benımde iştahımı felan keser :KK1::KK14:

bende baktım bir aldırır demişler bir aldrımaz :KK31::KK31:

sağlıkla ilgili değil ama doktor da pko için kilo versen daha iyi falan demişti :KK31::KK31:
orası öyle tabiki ama bir tarafı yaparken bir tarafı bozmayalım :KK30::KK1:

İnşallah kilo aldırmaz canım, bünyeden bünyeye farklılık gösterebiliyor tabi.

Merhaba kizlar ,

Hiçbir ilaç kilo aldırmaz, iştah açar. Bunu dengeleyebildiğin sürece sorun olmaz.
Kaldı ki doğum kont. Haplarının da kilo aldırıp aldırmaması bünyesel bir durum.

Hiçbir ilaç kilo aldırmaz, iştah açar. Bunu dengeleyebildiğin sürece sorun olmaz.
Kaldı ki doğum kont. Haplarının da kilo aldırıp aldırmaması bünyesel bir durum.

ufff ipek iştah açarsa yandık işte iştahım yerinde zaten :KK30::KK30::KK1:

bünyeselse yandık zaten :2:

regl düzensizliği kilo vermeyi daha zorlaştırır bence.sonuçta vücudun işeleyişi bozuluyor,hormonlar sapıtıyor..bu yüzden düzene sokacağı için iyi gelecektir size..
ben yasmin değil debaşka hap kullanmıştım,hem düzene soktu ,hem rahatlattı valla..iştah açmadı,sadece göğüslerüm büyümüştü biraz,bu da iyi bir yanetki bence:KK1:

regl düzensizliği kilo vermeyi daha zorlaştırır bence.sonuçta vücudun işeleyişi bozuluyor,hormonlar sapıtıyor..bu yüzden düzene sokacağı için iyi gelecektir size..
ben yasmin değil debaşka hap kullanmıştım,hem düzene soktu ,hem rahatlattı valla..iştah açmadı,sadece göğüslerüm büyümüştü biraz,bu da iyi bir yanetki bence:KK1:

ay benim zaten büyükk :KK30::KK30::KK53::KK1::KK1::KK1:

herkeste farklı etki ediyor tabi sonuçta bakalım yaa bir an önce olayım da başlıyım ilaca söktürücü içiyorum şu an oda kalbimi sıkıştırıyor çok :18: evet zaten doktorda dedi pko kilo vermeyi zorlaştırır diye inşallah fayda eder ilaçlar :KK31::KK31:

walla canım 2 ılaç kullandım. Yasmin ve ginera. 2 sinde de yan etki olmadı-kilo almadım. ama yasminde memişler kocamannnnnn olmuştu:KK9:

walla canım 2 ılaç kullandım. Yasmin ve ginera. 2 sinde de yan etki olmadı-kilo almadım. ama yasminde memişler kocamannnnnn olmuştu:KK9:

anaam bir de bu çıktı başımızaaaa :KK30::KK30::KK9: benim zaten küçük deil kii offffff :104::104::104::104::KK1:

Merhaba kizlar ,

benim kuzenim adet düzensizliği için bi ara ilaç içmişti ve kilo almıştı. ancak kullandığı şey doğum kontrol hapı mı bilmiyorum. ama kullandığın hormonal bir ilaç kilo muhakkak yapar. ama sırf kilo yapar diye ilacı bırakmayı da düşünme.:KK20:

benim kuzenim adet düzensizliği için bi ara ilaç içmişti ve kilo almıştı. ancak kullandığı şey doğum kontrol hapı mı bilmiyorum. ama kullandığın hormonal bir ilaç kilo muhakkak yapar. ama sırf kilo yapar diye ilacı bırakmayı da düşünme.:KK20:

offf :2::2: inşallah yapmaz yok bırakamam 3 ay bişey zaten de vermesi zor olur :KK14::KK14:

X