Kilo almanın çok kolay yolu :) Kilo alma garanti!

_Sabiha

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2014
957
694
Size gerçekten işe yarayan kilo alma yöntemini söylüyorum. Yıllar önce bir gazetede okumuştum fakat hiç denemiştim. Zaten zayıftım geçen yıl daha da zayıflamıştım. Dedim tatildeyken ben bu yöntemi bir deneyim. 3 gün denedim ve 3 günde bile etkisini göstedi :-)

Sabah kalkıyorsunuz(Ne zaman kalkıyorsanız artık farketmez) :-) Aç karnına :

1.İlk önce 1 bardak su içiyorsunuz
2.Onun üzerine 1 muz yiyorsunuz (Muz genelde zayıf insanlara kilo almada önerilen birşey)
3.Kahvaltı olarak üzerine beyaz ekmekle 2 yumurta yiyorsunuz.
4.Sonra günlük hayatınızda rutin olarak nasıl ve ne kadar yemek yiyorsanız öyle devam ediyorsunuz. Yani bunları yedikten sonra gün boyunca her zamanki gibi istediğiniz herbirşeyi yiyebilirsiniz.

Dikkat! Arkadaşlar sabah kalkıp bunları yedikten sonra ay tokum diyip gün boyunca aç kalmak olmaz. O zaman işe yaramaz. Yani her zamanki gibi yemek yemeniz şart! Mesela her zaman günlük 1000 kalori yemek yiyorsanız bu sabah söylediğim mesela diyelim 300 kalori, totalde günlük 1300 yiyeceksiniz.Yani bu sabah yazdıklarım ek olan birşey.Günlük rutin halinizden fazla yemek gerekiyorki kilonuzda fark olsun :-)

Ben 3 gün arka arkaya yaptım. Sizde hafta da 3 kere arka arkaya deneyebilirsiniz. Yada her hafta 1 gün aralıklarla 4 gün deneyebilirsiniz. Yani mesela pazartesi, çarşamba, cuma, pazar. Çünkü biliyorsunuz bu çok aöır proteinli bir kahvaltı o yüzden hergün sürekli aynı şeyleri yemenizi tavsiye etmiyorum. 3 arka arkaya yapsanız bile haftanın diğer 4 günü farklı kahvaltılar yapın :-)

Yurtdışında büyüdüğüm için anlatırken biraz zorlandım. Eğer anlamadığınız bir kısım olduysa yine sorabilirsiniz :-)

Ayyy arkadaşlar zayıf olmak iyi birşey yaaa, istediğimizi yiyebiliyoruz. Manken gibiyiz...Taşşş...Bence kiymetini bilin :-) Ben ergenlik çağımda çok dert ediyordum, özellikle yurtdışında büyüdüğüm için lisenin başlarında olmamıza rağmen burdaki kızlar yaşca çok büyük ve iri görünüyorlardı. Oysa ben çocuksu ve sıska bir çocuktum, çekici görünmüyorum onlar gibi diyip dert ediyordum.Ama şu an universite de okuyorum gerçekten kendimi böyle kabul etmiş durumdayım. Sonuçta herkes farklı ve zevkler tartışılmaz. Zayıflar kilo almak istiyor,balık etliler zayıflamak. İnsanların ağzını hiç bir zaman kapatmak mümkün değil.Zayıfsın ayyyyyy zayıfsın bune birşey yeee diyorlar, kilo alıyorsun ya balıketlisin ayyyyyyyy kilo almışsın kilolusun bu ne kocaman olmuşsun diyip herşeye birşey buluyorlar.

Eğer ergenlik çağındaysanız size tavsiyem hiç uğraşmayın böyle şeylerle. Ben de dert ediyordum ama sanki insan yaş artıkça vücududa değişiyor. İnanın şu an lisedeyken olduğum aynı kilodayım ama sanki vücüdüm biraz büyümüş iyice şekilenmiş. Zamanla inanın herşey düzelicek. İnsanlar zayıflamak için uğraşırken siz zayıflığın keyfini çıkarın.

Ama yine de kendiniz bilersiniz. Tüm denicek olanlar, mesela 3 gün arka arkaya deniceksiniz 4.gün tartıya çıkıp tartılın, bakın kilo almışsınız :-) Ya hafta da 4 gün aralıklarla yapacaksanız son gün pazarsa, pazartesi çıkıp tartılın bakın ne kadar fark var diye.

Haydiii denicek olan herkese başarılar, güzel haberlerinizi bekliyorum :-)

Öncelikle paylaşımın için teşekkürler.denemeyi mutlaka düşünüyorum ancak yumurta yiyemiyorum.alternatifi ne olabilir.şimdiden teşekkürler

Öncelikle paylaşımın için teşekkürler.denemeyi mutlaka düşünüyorum ancak yumurta yiyemiyorum.alternatifi ne olabilir.şimdiden teşekkürler
Tamam o zaman. Yumurtan'ın yerine yağ ve peynirle deneyin. Yani su içtiniz,üzerine muzu yediniz, 2 beyaz ekmeğin üzerine yağ ve peynir koyun. Özellikle kaşar peynir olursa harika olur. Çünkü kalorisi beyaz peynirden daha yüksek. Her ekmeğin üzerine kocaman rendelenmiş dilim kaşar peynir.Ama illa beyaz peynir istiyorsanızda o zaman peynirini bol koyun ;-)

Mutlaka Deniycem zira denemediğim bir bu kaldı sanırım cicibebeyle yaklaşık 10 kilo hatta daha fazla bile olabilir aldım ancak bırakınca geri verdim.cici bebe aldırıyor ancak düzenli ve sürekli yapmak gerekiyor yani bırakmamak gerek o da nereye kadar.umarım bu yolla kalıcı ve dengeli dağılmış sekılde kilo alırım gerçekten çok ıstıyorum sadece 5 kilo alsam yetecek.gelişmeleri buradan yazıcağım.tekrar teşekkürler

Ayyyy kesinlikle bende denicem boyum 173 kilom 53 bende kilo almak istiyorum 5 kilo alsam yeter

bu muz olayının çok işe yaradığını duydum 2 gündür deniyorum bakalım işe yararsa yazacağım buraya ama bir de öğünlerde yediğim oranı zorlamayla artırmaya başladım zaten gayet iyi bol bol her şeyden yiyordum ama mesela diyelim tabakta iki balık kaldı artık iyice dolduğum için yemiyordum ama artık ne varsa tepiyorum ağzıma bu sefer ümitliyim :KK70:

Ben zaten kahvaltıda yarım ekmekten az yemem hem de onu tereyağ sürüp yanında haşlama yumurtayla yerim iki ya da üç yumurta. Ya da tereyağda üç yumurta. Sabah kalktığımda bir muz garanti, bazen 2 muz yerim. Sonuç 46 kilo :KK45: keramet aç karnına içilen sudaysa bilemem

X