Kilo Boyle Alınır

MeseZeytini

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2009
196
37
Merhaba bayanlar. Ben uzun zamandir kilo almaya calisiyrum ama pek başarılı olamamistim. Simdiyse kendi yontemimi buldum. Soyle ki, once telefonuma fatsecret isimli kalori uygulamasini indirdim.bu uygulamada butn yiyecek cesitleri var yedikce isartliyorsun ve gun icindr kac kalori aldigini.ogreniyorsun. bunu yapmamin sebebi surekli "Ay bugun cok yedim"deyip aslinda 1000kalori bile almamis olmamiz. Buradan somut olarak kalorimi takip ediyorm.ben 172 boy ve 51kiloydum basladigimda ve gunluk 2400kalori aliyorum. Istah acisi bir surubu bazen iciyorum bazi gunler icmiyorum çünkü vucut alistiginda da etki etmiyor. Her sabah mutlaka 2 yumurta yiyorum. Meyve kesinlikle yiyorum. Ogle yemegini eskiden tostla gecistirirken simdi corba,yemek,pilav ya da makarna tarzi, aksam yemegi gibi yiyorum. Sut mutlaka iciyorum vb.. ve 1 hafta sonra tartildim 54.3 kilo olmustum bile. 3.3 kilo aldim bir haftada. Hala devam ediyorum. Bana katilmak isteyen veya soru sormak isteyen varsa beklerim. :))

Süper bişey ya senın sayende ögrendım canım bende indirdim.kilomu boyumu kılo almak istedıgimi işaretledım banada günde 2400 kalorı almam gerektıgını yazdı inan o kalorıyı düşürmek için kalorısı bol şeyler yedım bugünmidem patlıycak gece gece he:))acaba alırmıyım hergün 2.400 kalorı yesem devamlı

Cok sevindim ya :) tabiki alirsin cinku eskidrn dikkat etmedigiN icin kalorisine 2400 kadar olmuyordur kesin. ben 10gunu gecti yapiyorm ve 1 hafta olnusken tarrildigimda 3 kilodan fazla aldim. O kaloriler nereye gidecek, alirsin sende :KK70: yaz mutlaka buraya da, aldiginda :)

Cok sevindim ya :) tabiki alirsin cinku eskidrn dikkat etmedigiN icin kalorisine 2400 kadar olmuyordur kesin. ben 10gunu gecti yapiyorm ve 1 hafta olnusken tarrildigimda 3 kilodan fazla aldim. O kaloriler nereye gidecek, alirsin sende :KK70: yaz mutlaka buraya da, aldiginda :)
Dün başladım canım ,kesinlikle yazıcam 44 kıloyla başladım bügünde devam edıyorum bu uygulamayı bırakmayacağım kalorısı yüksek en sevdıgım seyleri yıyorum.kalorısı yüksek yemek çeşitlerı nelerdır eğer bılgın varsa arada yazarmısın buraya hep makarna pilav olmuyor kı

Terryagi ve pekmezin 1 kasiginda bile 100den fazla var ben her kahvaltida yemeye dikkat ediyrm. Hatta yatmadan da bi iki kasik pekmez yiyorum.muz da cok var.kuruyemislerde asiri fazla. Cekirdek faydali degil ama arada bir atistirmalik iyi.1 liralik pakette 560kalori var bugun yedim. Sut ve meyve sulari yinr faydali olmasada kolasa cok fazla. Bir tane cikolata yiyrm ben gunde sadece o bile 250 kalori. Sonraaa ton baligi ya da baska balikta olabilir. Haslanmis patates hem faydali hem kalorili hem zatiflarda genelde bulunan demir eksikligini karşılayan en iyi besin. Boyle surer gider. BIkac gun sonra mide alisiyor ben simdi 2600,2700kaloriye ciktim. Hem de ozellikle degil, kendiliginden :) sen neler yiyorsun

Ne yemedımkı dünden berı:))valla bugün sabah kahvaltısı yarım ekmek arasına sandviç gıbı yapıp yedım yanına kahve sırf bu ıkısı 650 kalorı tuttu.öglen kıymalı makarna yanında yoğurt lu salata.bı tane muz yedim.bı tane kınder pınguın. Hem sağlıklı olsun ısıtıyorum ama kalorısı yüksek seylerde yemek ıstıyorum bu saate kadar 1700 ünü doldurdum suan aslında çok tokum ama tıpış tıpış o 2400 ü tamamlamadan uyumıycam inat ettım bu sefer.ben çok sebze yemeklerı yapıyorum ama onlardada kalorısı düşük.kalorısı yüksek Türk yemeklerını bulmam Lazım :))))

Sakin sakin diyet yapanlar hemen pes ettigi icin kilo veremiyor biz de onun icin alamiyoruz. 2400u tamamlamaktan uyumak yok :KK70:D bebe biskuvisiyle sut denedin mi o da baya kalorili ve gece uyku oncesi icin kolay bir yiyecek beence

Onu mu yesem şimdi acaba son 500 kalorım kaldı be:KK43:((bende ıkı cocuk var gülçin biri daha 9 aylık o yüzden yemek yemege vakıt bulamıyorum gec saatlere kadar oturuyorum anca o zaman:)

Onu mu yesem şimdi acaba son 500 kalorım kaldı be:KK43:((bende ıkı cocuk var gülçin biri daha 9 aylık o yüzden yemek yemege vakıt bulamıyorum gec saatlere kadar oturuyorum anca o zaman:)

O zamn evde vardir zatn bebe biskuvisi. Bi bebise iki sana :))

Selam kizlar bir bakın hele bende birsey dicem bende kilo alamayanlardanim.. 28 yasindayim 160 boy 42 kilodaydim.. bir bucuk aydır ne gelirse yedim dun baktim 50 kilo olmuşum. . Suan kilom ideal ama gobek pörtledi gobekteki yaglari eritmekle ugrasiyorum artık ama zayiflamak da istemiyorum zayiflamadan göbek gidermi spor yapıyorum yediklerime dikkat etmeye basladim ama yine zayiflamaktan korkuyorum. Göbek olmayaydi iyiydi :-( bu arada hamilelikten kalan gobegi bilirsiniz ben aşırı zayifladigim icin kötü görünüyordu kirisik yani.. kilo aldim pörtledi onu nasil yapsak ya :KK43:

Bir fikri olan varmı?
Valla canım bu kısım kilo almak için yırtınanların kısmı oldugu için:))))sadece aklıma gelen mekık çekmen olur bi hafta hergün 10 kez yap 2. Hafta 15 3. Hafta 20 bı sekılde kasa dönüştürebılırsın göbişini hiç olmazsa yaglı durmaz sertlesdıkce illakı bi forma gırecektir

Gülçin bu arada bugün 2900 kalorı almısım:))) su saatte bıle 150 kalorı almayı basardım valla gurur duyuyorum kendımle bı ay yapıcam kesıntisiz eger 2 kılo bıle aldıgımı görürsem ki normalde görmem lazım dımı????bırakmıycam yoksada artık umutları kesip oturcam bacım

Evet yaprak bu program kılo vermek için de ideal benım komsum uygulamaya başladı bile:))en basta sana sorular soruyo zaten kılo vermek mı ıstıyorsun yoksa almakmı hızlıı bi şekılde mı yavasmı bunları dogru cevapla boyun posun vs sonra sana günlük kaç kalorı yemen gerektıgını söylüyor.mesela sabah döner yedın dıyelım hemen 600 kalorı olarak cıkıyor zaten sonra senın gerıye kalan alman gerekn kalorınde yazıyor her yedıgını kayıt edıceksın.bana mesela 2400 almam gerektıgını yazdı küp şekere varana kadar yazıyorum.bugün mesela öyle yemısımkı 2.900 olduma inanamadım:))tabı ben kılo almak istıyorum o ayrı konu :)

X