Kilo Boyle Alınır

Mesela
100gr monte yogurdun da 195 kalori var
Kinder pinguinde 135 kalori
Bi lahmacunda 500 kalori
Mc donalsin bi chken burgerinde 335 kalori
Coca colada 104 kalori
Üzüm suyun da 100 ml inde 75 kalori
Biber dolmasinda 222 kalori
Suan aklima gelenler bunlar geldikce yazarim bugün 10. günum ama alamadim ben kilo hala:KK43:((ama yinede birakmadim yavas yavas aliyorumdur belki :))(
Tesekkurler :) benim yedigim kalorililerde ulker çikolatalı gofret 198 kalori tuzlu cekirdek 100 gr. 500 küsur kalori süt 120 muz 105 kalori fln :)

Benım bi sorum var kızlar??ben bugün sucuk yedım mesela ama bol tereyagında kızarttım o tereganı kaç gr dıye yazdırmalıyımkı sonucda yemeklerede katıyorum onu hiç hesaplamamısdım bugün aklıma geldı:)

kızlarrr hiç kafanıza takmayın bnmde boyum 160 kilom 49 böyle söyleyince millet idealsin ne güzelsin yok manken gibisin diyor ama ben biraz balık etli seviyorum evlenmeden ve doğumdan önce neleeer neleeer denedim vitamin iğneleri ialçlar bebe bisküvileri yok yani hiç bir şey olmadı hamilelikte bile sadece balık etli olabildim gören ne kadar güzel hiç kilo almamışsın diyordu doğumdan sonra hızla gitti kilolar tabi uykusuz geceler gazlı bir bebek ama tabi söyle bir sey oldu dogumdan sonraya göre daha fazla kilo almaya başladım yani önceden hiç alamazdım ama şimdi eğer çok yemek ya da düzenli yemek yiyorsam çok olmasada kilo alabiliyorum o yüzden size tavsiyem takmayın yavas yavas alacaksınız

ki bunları diyen hamilelik öncesinde yazın 40 derece sıcagında biraz kilolu dursun diye altına 2 kat orlon corap giyen bir bünye :KK61: düşünün hallerimi o zamanlar 42 43 kiloydum maksimum utanırdım birinin evinde kalırsam zayıflıgımı görür üstümü değişince diye o yüzden stresten sinirden uzak durun kilo almayı unutun ancak öyle ve doğumdan sonra kilo alabilirsiniz yani bnde öyle oldu sevgilerr :KK68:

ki bunları diyen hamilelik öncesinde yazın 40 derece sıcagında biraz kilolu dursun diye altına 2 kat orlon corap giyen bir bünye :KK61: düşünün hallerimi o zamanlar 42 43 kiloydum maksimum utanırdım birinin evinde kalırsam zayıflıgımı görür üstümü değişince diye o yüzden stresten sinirden uzak durun kilo almayı unutun ancak öyle ve doğumdan sonra kilo alabilirsiniz yani bnde öyle oldu sevgilerr :KK68:
ayyy tam beni anlattın burda. Sıcağın altında 2 tayt altımdaa :KK43: biri altında taytmı deyince suç işlemiş gibi utanıyorum :KK43:

Kabakız tereyağın kaşık ölçüsü var o programda kac kasik kullandıysan yaz... dmira bende yeni dogum yaptim sayilir 8 ay oluyor zaten zor kilo alan bunyem var hamilelikteda 7 kilo kadar aldin tam seviniyodum kilo aldim diye 8. Aya yeni girmistim erken dogum yaptim.. stres sıkınti bebekle ugrasiyim derken gitti bütün kilolarim simdi herkes zayifsin diye takmamaya çalısıyordum taki esimde zayıf bulana kadar artik almam lazim kilo kesin kararliyim alıcam hedef en az 55 :)

ayyy tam beni anlattın burda. Sıcağın altında 2 tayt altımdaa :KK43: biri altında taytmı deyince suç işlemiş gibi utanıyorum :KK43:
hiç üzülme canm o piskolojiyi çok iyi bilirim :KK24: ama inan normal günlerde gelecek :) sadece kafana takma :KK66:

Canlar ya ben indirdim ama bi türlü giriş yapamıyorum boyunuza göre kilonuz çok fazla diyor nolur yardimci olun bnde kilo almak istiyorum nolur yardimci olun:KK43:

inşallah canım benim yaa bazen diyorum Allahım nezaman taytsız bacaklarım dolgun durcak die o kadar üzülüyorum ki :KK43:
üzülme canım gerçekten zamanı gelince alırsın bir de kafana takmamalısın stres ve sinirde kilo almanı engelleiyodur

Merhaba bayanlar. Ben uzun zamandir kilo almaya calisiyrum ama pek başarılı olamamistim. Simdiyse kendi yontemimi buldum. Soyle ki, once telefonuma fatsecret isimli kalori uygulamasini indirdim.bu uygulamada butn yiyecek cesitleri var yedikce isartliyorsun ve gun icindr kac kalori aldigini.ogreniyorsun. bunu yapmamin sebebi surekli "Ay bugun cok yedim"deyip aslinda 1000kalori bile almamis olmamiz. Buradan somut olarak kalorimi takip ediyorm.ben 172 boy ve 51kiloydum basladigimda ve gunluk 2400kalori aliyorum. Istah acisi bir surubu bazen iciyorum bazi gunler icmiyorum çünkü vucut alistiginda da etki etmiyor. Her sabah mutlaka 2 yumurta yiyorum. Meyve kesinlikle yiyorum. Ogle yemegini eskiden tostla gecistirirken simdi corba,yemek,pilav ya da makarna tarzi, aksam yemegi gibi yiyorum. Sut mutlaka iciyorum vb.. ve 1 hafta sonra tartildim 54.3 kilo olmustum bile. 3.3 kilo aldim bir haftada. Hala devam ediyorum. Bana katilmak isteyen veya soru sormak isteyen varsa beklerim. :))
merhabalar bende uygulamayı indiriyorum bakalım işe yarayacakmı sennki gibi:)

Kızlar bu programla kılo alanlar hedef kılonuz dıyelımkı 50 ben 44 le basladıgım için -6 gösterıyor yazıyor .hala o yazı var kılo almadıgım için ama 15 gündür 2400 kalorıyı doldurmaya ugrasıyorum ne zaman -1 olucak acaba:)))bılenınız varmı sıstematık mı gidiyor acaba mesela bı arkadas.3 güne 1 kılo almıstı burda onda hedefı neyse ona göre hemen 3 günde yazdımı acaba o kısıye

Merhaba arkadaslar bende yıllardır uğraşıyorum ama olmuyor,ozellıkle bacaklarından almak ısıtıyorum. Dıyettısyene de gıttım sporada yok yok olmuyor
Ikı cocuk annesıyım doğumlardan sonra bıle alamadım,bölgesel almak okadar zor kı.hıc dıyetıstyen yok mu kı forumlarda yol gösterse hepimize,

Programı bugün indirdim uygulamaya başladım hemen sabah 47.6 ile başladım daha saat 5.30 48.1 olmuşum :) daha 350 kalori almam gerekiyor onuda akşam artık :)) yoksa çatlicamm :))

X