Kilo mu aldım ödem mi ya bunlar

cileklikekvarmi

Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2023
280
58
28
Kızlar doktorla ilk görüşmelerim zamanı 46-47 kiloydum sonra duygusal açlık başladı sanırım yedim yani , şimdi ameliyat sonrası daha da iştahım açıldı ha bire birşey yemek istiyorum. 51-52 kilo çıkıyorum Şuan ameliyat öncesi kıyafetlerin beli kapanmıyor hala ödemli miyim yoksa ben kilo mu aldım ? Hiç bir kıyafet olmuyor bunlar ödemdir gider diye de yeni bişey alamıyorum.

Kızlar doktorla ilk görüşmelerim zamanı 46-47 kiloydum sonra duygusal açlık başladı sanırım yedim yani , şimdi ameliyat sonrası daha da iştahım açıldı ha bire birşey yemek istiyorum. 51-52 kilo çıkıyorum Şuan ameliyat öncesi kıyafetlerin beli kapanmıyor hala ödemli miyim yoksa ben kilo mu aldım ? Hiç bir kıyafet olmuyor bunlar ödemdir gider diye de yeni bişey alamıyorum.
Anestezi aldiysaniz maalesef anestezi sonrasi bazilarinda oluyomus bu durum. Yeme istegi ve kilo alma. Hatta eskiler anestezi sonrasi dikkat et kilo aldirir falan derler.

Yok canım ödem değildir o kilodur😀 ben de aybı durumu yaşadım ödemdir dedim durdum ama baya bildiğin yiyorum kilo yani 😃 e memelerde tartıya + olarak yazılıyor öncesinde tartı algılayamazdı bir kaç gr bir şeyi

Sizin yine azmış ben ameliyat sonrası 8 kilo aldım hep ödem ödem gidecek dedim durdum ama gitmedi maalesef 🤦🏻‍♀️
ayyy şoktayım yarından tez yok şu içmeyi arttırıyorum ve karbonhidrat gıdaları azaltıp tatlıyı kesiyorum 😓😓 ki ben 2 yıldır çok zayıfım 45-46 hep 3 yıl önce 53 tüm suan tartıda 52 görmek bile üzüyor kile alınca direkt göbek bel kalınlaşıyor

Yaaa dimi tam yaz öncesi memeler yaza hazırken kilo almamız şaka gibi , bende su içmeyi arttırdım bir süre ekmeği de azaltmam lazım
Kesinlikle 😃 benimde su ile alakalı problemim var çok içemiyorum ama içmem lazım . Verelim buradan birbirimize gazları yaza bomba gibi giriş yapalım 💪🏻
Yaza kadar veririz inşallah 💕 Ben 3 kilosunu verdim 😂

X