***KİLODA 3'LÜ HANELERİ GÖRENLER***

Ben de 5 yıllık evliyim 15 yaşım da 19 yaşıma kadar en fazla 65 oldum evşeldiğimde 63 tüm sonra 4 yıla kadar en fazla 70 buldum sonra üniversite kazandım yoğun stres derken bi baktım 83.200 oha oldum tabi:)obez olmuşum ve sağlık öğrencisiyim sonra diyet yaptım 77 kadar indim sonra okul stres derken diyeti bıraktım 83.500......
.18 nisan da diyete başladım 3 kaçamak yaptığım halde 79.800 indim bugün itibari ile ...yaptığım diyet karatay diyeti ben sağlık öğrencisiyim az çok hormonel denge vs biliyorum derslerde gördük karatay kitabını okudum müthiş aklıma yattı insülin direnci ni kırmadığımız sürece zayıflasak ta yine kilo alacağız ...bakıyorum burdaki bütün arkadaşlar tatlı aşırı seviyor ben hastasıydım ama karatay mucize sanki ona başladığımdan beri ihtiyaç duymuyorum eşim restorantta çalışıyor evde tatlı eksik olmazdı bir oturuşta kocaman bir pizza yarım litre kola yada bir dondurma 1 lt bile yediğim oldu yazamıyorum ifade edemiyorum ama yeme bozukluğu vardı bende ondan eminim

Karatay araştırın derim ben çok sevdim başardıkça arada buraya yazacağım ALLAH yardımcımız olsun bende çocuk düşünüyorum ama zayıflamadan asla düşünmüyorum kilonun şakası yok dur demezsek önünü almayacağımız hastalıklara yol açıyor bu kadar yedikte ne oldu ne gözümüz doydu ne midemiz çözüm sağlıklı şeyler yemek ısrarla karatay ı tavsiye ediyorum herkese başarılar dileri m

Merhaba geldim bende ..
109 kiloya kadar cikmistim bir donem ..
Sonra ani bir kararla iki bucuk ay gibi bir donemde 85 e kadar dustum ..
Sonra diyeti biraktim gibi oldu
Hoppp 88.5 kiloya geldim
Aniden ..
aaynaa aaynaa ya destek icin geldim ..
Birlikten kuvvet gelir diye ..
Simdi o zaman haftada bir tarti resimlerimizi koyalim ne dersiniz ?
esilay23 esilay23 seni de bekliyorum :)
Whatsapa gelemedin buraya gel bari :KK70:
ay sağol canım benim tartı resimlerimi koyayım iyi olur :)
ay kıyafetlere giremedikçe artık kilodan bebeğim olmuyor demeye de başladım memlekete gidince herkesin ilk bakışı ...
sanki en çirkin en kilolu benim gibi muameleler sinir oluyorum

Ben de 5 yıllık evliyim 15 yaşım da 19 yaşıma kadar en fazla 65 oldum evşeldiğimde 63 tüm sonra 4 yıla kadar en fazla 70 buldum sonra üniversite kazandım yoğun stres derken bi baktım 83.200 oha oldum tabi:)obez olmuşum ve sağlık öğrencisiyim sonra diyet yaptım 77 kadar indim sonra okul stres derken diyeti bıraktım 83.500......
.18 nisan da diyete başladım 3 kaçamak yaptığım halde 79.800 indim bugün itibari ile ...yaptığım diyet karatay diyeti ben sağlık öğrencisiyim az çok hormonel denge vs biliyorum derslerde gördük karatay kitabını okudum müthiş aklıma yattı insülin direnci ni kırmadığımız sürece zayıflasak ta yine kilo alacağız ...bakıyorum burdaki bütün arkadaşlar tatlı aşırı seviyor ben hastasıydım ama karatay mucize sanki ona başladığımdan beri ihtiyaç duymuyorum eşim restorantta çalışıyor evde tatlı eksik olmazdı bir oturuşta kocaman bir pizza yarım litre kola yada bir dondurma 1 lt bile yediğim oldu yazamıyorum ifade edemiyorum ama yeme bozukluğu vardı bende ondan eminim
ben de tatlılar canım 82 ile evlendim üniversitede taş çatlasın 70 olurdu kilom 65 70 arasında gider gelirdi ama şimdi 100 leri gördüm yani evde otur otur düzenli yeme içme de olmayınca su içmem hiç aklıma gelmez anca varsa yoksa çay içerim ama olmuyor işte tatlı en büyük düşman..
eşarbımı yapınca da yanaklar hele o gıdık var ya gıdık off off

Karatay araştırın derim ben çok sevdim başardıkça arada buraya yazacağım ALLAH yardımcımız olsun bende çocuk düşünüyorum ama zayıflamadan asla düşünmüyorum kilonun şakası yok dur demezsek önünü almayacağımız hastalıklara yol açıyor bu kadar yedikte ne oldu ne gözümüz doydu ne midemiz çözüm sağlıklı şeyler yemek ısrarla karatay ı tavsiye ediyorum herkese başarılar dileri m
ben de karatay yapacağım

Gökçe ben bu sayfadayım buraya bekliyorum

ben de karatay yapacağım
Tamam kizlar geldim ...
Ben bu pazartesi en buyuk motivasyonla basliyorum insallah ..
Yalniz sizden ricam nolur burayi bos birakmayalim ..
Amacim ramazan bayramina kadar 17 kilo vermek ..
Insallah pazartesi start veriyorum ..
Her pazar sabahi 12 ye kadar tarti resimlerimizi atalim..
Gunluk sporlarimizi ve menulerimizi yazalim. .
Ben daha once 17 verdim bu seferde vericem inaniyorum ..
Hepimize kolay gelsin ..
Allah yardimcimiz olsun

Tamam kizlar geldim ...
Ben bu pazartesi en buyuk motivasyonla basliyorum insallah ..
Yalniz sizden ricam nolur burayi bos birakmayalim ..
Amacim ramazan bayramina kadar 17 kilo vermek ..
Insallah pazartesi start veriyorum ..
Her pazar sabahi 12 ye kadar tarti resimlerimizi atalim..
Gunluk sporlarimizi ve menulerimizi yazalim. .
Ben daha once 17 verdim bu seferde vericem inaniyorum ..
Hepimize kolay gelsin ..
Allah yardimcimiz olsun
ben de pazartesine başlıyorum tam manada hadi bakalım hepimize kolay gelsin diyorum ..

yarın karataya başlıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm..
kocalar yakışıklı fit kalacak biz tombul kuş gibi sonra da ay millet bize kötü kötü bakıyor
ahh ahh sen iradesiz olursan daha çokkkkkkkkkk acınacak gibi bakılır bayramlar da zehir zıkkım olur yine

bugün karataya başladım hadi bakalımmmmmmmmmmmmm
kolay gelsin, ben de 11 gündür karatay yapıyorum, çok memnun kaldım, hiç aç kalmıyorsun. her yemekten sonra bir bardak limonlu su içiyorum, yenilen yemeğin glisemik indeksini düşürüyormuş, böylece kana geçişi yavaşlıyor, dolayısıyla geç acıkıyorsun.

kolay gelsin, ben de 11 gündür karatay yapıyorum, çok memnun kaldım, hiç aç kalmıyorsun. her yemekten sonra bir bardak limonlu su içiyorum, yenilen yemeğin glisemik indeksini düşürüyormuş, böylece kana geçişi yavaşlıyor, dolayısıyla geç acıkıyorsun.
hımm bilmiyordum onu ben de yapayım canım acıkmıyorsun da hep evde oturmaktan hep bir şey yeme alışkanlığı oluşuyor ya onu atmak lazım işte

o zaman kendine ara öğün koysan, mesela 10 gün sonra bir ara öğününü kaldırıp, bir 10 gün sonra diğer ara öğününü kaldırmayı denesen olur mu? bilemedim ki şimdi. ben de çalışmıyorum evdeyim, canım sıkılıp bir şeyler yemek isteyince hemen bir şeyler içiyorum, limonlu soda,çay, türk kahvesi, bitki çayı gibi.ağzım oyalanıyor.

o zaman kendine ara öğün koysan, mesela 10 gün sonra bir ara öğününü kaldırıp, bir 10 gün sonra diğer ara öğününü kaldırmayı denesen olur mu? bilemedim ki şimdi. ben de çalışmıyorum evdeyim, canım sıkılıp bir şeyler yemek isteyince hemen bir şeyler içiyorum, limonlu soda,çay, türk kahvesi, bitki çayı gibi.ağzım oyalanıyor.
ahh ahh çalışsam böyle olmazdı hayırlısıyla atanırım inş ama bakalım bu seneki kpss biraz riske girdi tam çalışamadım kaynatam rahatsızlandı annem rahatsızlandı onlarla ilgilenirken zaman da geçti kaldı 20 gün..
evde oturdukça olmuor kafama göre bir komşum da yok bir eltim var o da ne düşman ne de dost kendi başıma olunca da evde aldık kiloları bebeğim de olmuyr ona da üzülüyorum ama kiloya iyice taktım artık olmuypr

başarılar dilerim canım, umarım kazanırsın. kazanamazsan da lütfen üzülme herşey istediğin gibi güzel olacak yeterki kendine inan, kendini motive et. çalışsaydım zayıflardım diye düşünüyorsun, onun yerine evdeyken zayıflayabilirim diye teselli et kendini. üzüldükçe daha çok yiyeceksin, daha çok kilo alıcaksın, kilo aldıkça daha çok üzüleceksin.

başarılar dilerim canım, umarım kazanırsın. kazanamazsan da lütfen üzülme herşey istediğin gibi güzel olacak yeterki kendine inan, kendini motive et. çalışsaydım zayıflardım diye düşünüyorsun, onun yerine evdeyken zayıflayabilirim diye teselli et kendini. üzüldükçe daha çok yiyeceksin, daha çok kilo alıcaksın, kilo aldıkça daha çok üzüleceksin.
HAKLISIN CANIM..
Artık milletin bakışlarından sıkıldım kendini benden güzel gören çevremdekilerden sırf zayıflar ya da normal kiloda olduklarındn kendilerine benden çok daha fazla güveniyorlar artık hyretler içinde bakacaklar bana görürler

HAKLISIN CANIM..
Artık milletin bakışlarından sıkıldım kendini benden güzel gören çevremdekilerden sırf zayıflar ya da normal kiloda olduklarındn kendilerine benden çok daha fazla güveniyorlar artık hyretler içinde bakacaklar bana görürler
hırs yap işte o zaman, çevrendeki insanları utandır, zayıfladıkça güzelliğin ortaya çıksın, evde de zayıflayabilirim de kendine, yeme alışkanlığını değiştir, her gün ne yediğini buraya yaz, yaptığın sporu falan, sana destek olalım.

X