"Kilolarımız bize,dert degil"VERDİK...VErmeye DeVAM ediyoruz...

Kizlar biraz ev isi yaptim kiza yemek yedirdim bugun yemek yapmadim kendime dunden baya vardi, 40dk evdeyurudumm aara ogunde 4yememen gereken tatli yedim malesef,ama birazdan 3dolma yogurt aksamada sadece sut icmeyi dusunuyorum,suyu henuz .1lt icebildim

bugun basladim ve cok mutluyum :))

Evet canım buraya yazinca insan daha bi motive oluyo hele bide salı günü tartiliyoruz ya o da ayrı bi kontrol sağlıyo benim temizlik devam salon banyo kaldı yarina ev tertemiz olsun cumartesi gelirlerse yemeegi aksamdan bıle hazirlayabilirim netlessinde.kesin olmayinca insan napcagini sasiriyo temizlikte spr sayilir yürüyüş yapamicak bugün

bugunku menümü yazayim

sabah : 1 diim siyah ekmek, 4 zeytin , 1 kk peynir, 3 dilim domates

ara: 3 ü1 arada findikli

Öglen : 1 tabak mercimek corbasi, 1 dilim siyah ekmek, 1 tane ciger

ara: 2 mandalin

Aksam : havuc brokolli haslamasi yaklasik 1 kase ( henüz yemedim )

nasill bugnku yediklerim

Pingu menu tam diyete uygun canim.
Secil evi mis ettin masallah bi hafifleme olmustur r ben oyle oluyorum..sali gunu beni cok mutlu ediyor iple cekiyorum gitsin kilocuklar

Cok fazlan olmadigindan bir saliverme oluyor ister istemez, cevredekiler hic susmaz biz kendimizden baskasini dinlemeyelim en iyisi
Evet etrafınızdaki olumsuzlukları duymayın kızlar...Olumluları alın bilinç altınıza.Ben öyle yapıyorum.Kimi çöktün çok çirkin olcan diyor,kimi fıstık gibi olmuşsun diyor.Herkes kendinde ne varsa onu dile getiriyor...
Siz geçin duştan sonra ayna karşısında giyinin.En iyi sizi kendinize getircek yansıyan görüntünüzdür.
PİNGUE
bugunku menümü yazayim

sabah : 1 diim siyah ekmek, 4 zeytin , 1 kk peynir, 3 dilim domates

ara: 3 ü1 arada findikli

Öglen : 1 tabak mercimek corbasi, 1 dilim siyah ekmek, 1 tane ciger

ara: 2 mandalin

Aksam : havuc brokolli haslamasi yaklasik 1 kase ( henüz yemedim )

nasill bugnku yediklerim
Pıngu92 hosgeldin arkadasım üzme canını verilmeycek kilo degil kilon.Yeter ki azmin daim olsun.Yasın cok genç daha cabuk verirsin.Bol su iç dolaba magnet olarak su iç diye yapıştır...Ne kadar dikkat etsende suyu yetersiz içersen veremezsin.
MEnün cok güzel.Afiyet olsun.

Kızlar gelelim bana bugun çok çok sinirliyim.Sinirde bana koca bir çikolatayı yedirdi.:KK47::KK5:Bugun öglen 1 bardak kremalı tavuk corbası,1 türk kahvesi,akşam 1 tabak ıspanak,2 dilim ekmek.3 litre su ve bildiginiz kare meshur çikolatalardan yedim...Bugun 1 saat yürüdüm.Psikolojime göre eliptik yaparım belki.

Secil bugun çok yoruldun :) Benim bu hafta temizlik işi yattı.Haftasonu evde degilim.Cumartesi zaten çalışıyorum....Eşimde nasıl oldusa pek dagıtmadı.Hafta içi yaparım artık.

Kızlar gelelim bana bugun çok çok sinirliyim.Sinirde bana koca bir çikolatayı yedirdi.:KK47::KK5:Bugun öglen 1 bardak kremalı tavuk corbası,1 türk kahvesi,akşam 1 tabak ıspanak,2 dilim ekmek.3 litre su ve bildiginiz kare meshur çikolatalardan yedim...Bugun 1 saat yürüdüm.Psikolojime göre eliptik yaparım belki.

Niye sinirlisin canım ya noldu u lmarim önemli bisey değildir

Secil bugun çok yoruldun :) Benim bu hafta temizlik işi yattı.Haftasonu evde degilim.Cumartesi zaten çalışıyorum....Eşimde nasıl oldusa pek dagıtmadı.Hafta içi yaparım artık.

Yoruldum valla.en son 5 yufkadan sigara böreği sardim sirtim agrimis ama iyi oldu.misafirler pazara geliyormuş yarin eşim gezmeye gideriz dedi onun için evde olamicam temizlik sikinti olucakti en azindan onu bitirdim yemek yapmayida severim cumartesi aksamdan bile yapabilirim.bizimde eskisi gibi kirlenmiyo ev ama cocuk olunca dağınıklığı oluyo toplandi mi bitiyo işler

Pingu menu tam diyete uygun canim.
Secil evi mis ettin masallah bi hafifleme olmustur r ben oyle oluyorum..sali gunu beni cok mutlu ediyor iple cekiyorum gitsin kilocuklar

Aynen rahatladım valla misafir gelince ev temiz bile olsa bi daha silmek istiyo insan.sali gununu iple cekiyorum gozum 74lerde ama bu haftada goremicem galiba olsun 75 lerde iyi.insanoglu ne kadar nankor eskiden 76 yi göreyim diye kivraniyodum şimdi 76 dan kurtulayim 75 74 olayim diye.sonrada 74 u begenmicem 73-72 diye kivranicam olsun goriyimde kivraniyim:KK9:

Kizlar biraz ev isi yaptim kiza yemek yedirdim bugun yemek yapmadim kendime dunden baya vardi, 40dk evdeyurudumm aara ogunde 4yememen gereken tatli yedim malesef,ama birazdan 3dolma yogurt aksamada sadece sut icmeyi dusunuyorum,suyu henuz .1lt icebildim

Bol su iç canım tatliyi yemesedin keske yada az yeseydin ama aksam yemenden iyidir.oglen eritmissindir.esim cips yedi banada uzatti ben yemicem dedim.heheheyt kendimi tebrik ediyorum sanki oglen kurabiye yiyen ben değilim soylediklerime bakabilir bi de çok güzel ekmek almış ama yemedim:KK53:

Niye sinirlisin canım ya noldu u lmarim önemli bisey değildir

Amannn kaynana ve bitmek bilmeyen para istemeleri...Eşimde vermicem dedi dedi.Şimdi ailem ne yapayım diyor.Biliyorsun babam için ve kredi için 50000 tane laf etti.Şimdi kendi ailesine kredi çekcek.İşi bırakabilirim belki.Bana güvenmesini istemiyorum.Ben calılınca hersey rahat kenara para kalcak.Birikim olcak.Ev almak için girdim işe.Yine onlara gitcekse paralar ben enayimiyim niye calışayım...

Bol su iç canım tatliyi yemesedin keske yada az yeseydin ama aksam yemenden iyidir.oglen eritmissindir.esim cips yedi banada uzatti ben yemicem dedim.heheheyt kendimi tebrik ediyorum sanki oglen kurabiye yiyen ben değilim soylediklerime bakabilir bi de çok güzel ekmek almış ama yemedim:KK53:

Olsun canım hem kurabiye hem cips yag yapardı...İradeli arkadasım..:13:

evet tatil bitince bizim için daha rahat olacak kızım sabahcı gidiyor..benimde kızım beş yaşında ikinciyi istiyoruz bakalım hayırlısı allahdan..
çok geçmiş olsun miniğime rabbim şifasını versin.. zaten okula başladı başlayalı kızım durmadan hasta oldu gerçi bütün çocuklarda vardı tam iyi oldu tamm diyorum bi bakıyorum üç gün sonra bidaha ama tatile gireli iyi neyseki bu sene mikroplara alışırlar bidahaki sene daha rahat olurlar ev çocuğu olunca mikroba alışık olmuyorlar.. ben vitamin veriyorum bağişiklik sistemi için.. burnunun akması çok iyi yoksa daha çok yatırır yavruyu..

Sağol canım hasta ola ola alisicaklar mikroba bağışıklık kazanicaklar. Seneyede rahat ederiz artik daha az hasta olurlar

Olsun canım hem kurabiye hem cips yag yapardı...İradeli arkadasım..:13:
Ay bende öyle gördüm kendimi. Öğlen iki küçük parca karnibahar kizartmasi yedim.az once bi ot köftesi ve 2.5kofte yedim karnimi şiş hissediyorum.birazdan bi sütlü Nescafe yaparim kendime bi de yesil cay yarına tartı ne dicek bana merak ediyorum

zorla icmek zorunda kalicam simdiye kadar sadece 4 bardak oldu :)

canım eğer her saat başı içersen zaten akşama kadar 12 bardak yapmış oluyor su içmeye alışmalısın su kilo vermene en büyük yardımcı.. yarım litrelik pet şişeleri yanından ayırma daha rahat olur sein için..

Ben cıkıyorum canım misafirim gelcek caya...Sinirden birşey hazırlamadım. :KK43:(( hiçbirşey yapmak istemedi

Amannn kaynana ve bitmek bilmeyen para istemeleri...Eşimde vermicem dedi dedi.Şimdi ailem ne yapayım diyor.Biliyorsun babam için ve kredi için 50000 tane laf etti.Şimdi kendi ailesine kredi çekcek.İşi bırakabilirim belki.Bana güvenmesini istemiyorum.Ben calılınca hersey rahat kenara para kalcak.Birikim olcak.Ev almak için girdim işe.Yine onlara gitcekse paralar ben enayimiyim niye calışayım...
Baya sömürüyolar sizi.ya ne desen boş esinle aran bozulmasın canım fazla bişey söyleme çünkü baya bi konustunuz tavrı belli..sizde bi ailesiniz ileride bebisiniz olucak inşallah onun geleceğini dusunmeniz lazım. Annesi babasi dusuncesizlik ediyolar.ne istiyolar anlamıyorum resmen çocuklarının huzurunu bozuyolar

allah yardımcın olsun ailelerin karışması bozuyor zaten evli çiftlerin arasını herkesin kendine göre gideri var bıraz rahat bıraksalar olmazmı ama sinirleneme canım sakin olmaya çalış herşeyin hayırısı olsun ama kredi işi olmasa daha iyi olur tabiki.

iraden muhteşem tebrikler canım benim..:KK9:
maşallah tebrikler arkadaşım

güzelim bence kimse için kendini sıkma canım bide hastasın yani kendine dikkat et kimse için değil kendin için çalışıyosan çalış canım

allah yardımcın olsun ailelerin karışması bozuyor zaten evli çiftlerin arasını herkesin kendine göre gideri var bıraz rahat bıraksalar olmazmı ama sinirleneme canım sakin olmaya çalış herşeyin hayırısı olsun ama kredi işi olmasa daha iyi olur tabiki.

iraden muhteşem tebrikler canım benim..:KK9:
maşallah tebrikler arkadaşım

Saol canım ya bu aralar ayri bi istekliyim kilo vermeye. Tutuyorum kendimi vermek istiyorum artık fazlalıklarımi adi üstünde fazlalik yani 65 e bi dussem herkese kapak olucak

X