"Kilolarımız bize,dert degil"VERDİK...VErmeye DeVAM ediyoruz...

iyi aksamlar benimde motivasyona ihticayim var
ben 21 yasindaym ve suan 94,8 kiloyum yani obez sinifina giriyorum .S
3 sene icinde 25 kilo aldim bi hastaligim olmadigi halde ve yaza 70 olmaliyim bu yasta bu kilo cok
daha gencim ve kurtulmam gerekiyor bi kiolardan

eger beninde araniza alirsaniz gunluk yediklerimizle birbirimizi motive edelim ve gunluk yazalim neler yaptiklarimizi

hoşgeldin canım senin yaşın nedeniyle metobolizman daha hızlı çalışır daha hızlı verirsin yeterki kararlı ol vazgeçme..

Kizlar 4mile yurudum cok sukur,simdide hem kizla ilgileniyom hemde burdayim,
Canlar hergun spor yapmaya ozen gosterelim.
Secil benimde esim cumartesi nobette onlar evdeyken zor oluyor ..
Guzelim aynen sarisin bomba olacam insallah ve dedigin gibi kurallara gore alalim katilmak isteyenleri mesela hergun ne yedik ictik ne kadar su ve spor yaptikmi yazalim daima,
Didem hedefe en yakin sensin ne guzel

öylede canım bu aralar bişeyler oluyo fazla tutamıyorum kendimi fazla kaçırıyorum bikere düştüm 59a bidaha düşerim inşallah 4 5 kilom var vermem gereken şimdi bile görenler iyi zayıflamışsın yeter diyolar fazla verme mankenmi olacan diyolar ama kilo alıncada kilolusun diyolar yani :KK1:

günaydın arkadaşlar kahvaltımı yaptım geldim tost ve 1 h. yumurta yedim yanındada çay..
menülerimizi toplu halde akşamlarımı yazıcaz birde yanlışım yoksa tartılma günümüz salı günlerimi..

Afiyet olsun istediğin zaman yazabilirsin canım yediklerini gün içinde olması yeterli. Sqli günleri tartiliyoruz saat 10.00 da bildirim yapıyoruz haşlanmış yumurta tok tutuyo insani ama ben yiyemiyorum.sabah 3 ot köftesi yedim bi siyah cay içtim. Az once Türk kahvesi ve 2 kurabiye yedim akşam yememistim şimdi yedim annen yapmış getirmiş

Evet şimdi hazırlık vakti once temizlik yapıcam sonrada boreklerimi saricam yardima gelin kızlar:KK34:

Günaydin bugun herzamanki gibi klasik kahvalti $IMAG0760.jpg

seçilcim kolay gelsin benimde dün akşam ve bu sabah misafirim vardı ev berbat şimdi işlerimi yapıcam önce bi size bakayım dedim fazla giremedim 2 kere yazdım tam cevaplaya bastım internet koptu

neyse kızlar gidiyim işler güçler beni bekler bulaşık çamaşır süpürge açıcam sonra yine görüşürüz inşallah öptüm hayırlı cumalar :KK16::KK16:

Gunaydin kizlar daha yeni kahvaltimi yaptim az tereyagli cilbir yedim 2.5dilim ekmekle simdi rezenemi iciyorum

iyi aksamlar benimde motivasyona ihticayim var
ben 21 yasindaym ve suan 94,8 kiloyum yani obez sinifina giriyorum .S
3 sene icinde 25 kilo aldim bi hastaligim olmadigi halde ve yaza 70 olmaliyim bu yasta bu kilo cok
daha gencim ve kurtulmam gerekiyor bi kiolardan

eger beninde araniza alirsaniz gunluk yediklerimizle birbirimizi motive edelim ve gunluk yazalim neler yaptiklarimizi

Hosgeldin canim verirsin merak etme bugunden itibaren basla sende

öylede canım bu aralar bişeyler oluyo fazla tutamıyorum kendimi fazla kaçırıyorum bikere düştüm 59a bidaha düşerim inşallah 4 5 kilom var vermem gereken şimdi bile görenler iyi zayıflamışsın yeter diyolar fazla verme mankenmi olacan diyolar ama kilo alıncada kilolusun diyolar yani :KK1:

Cok fazlan olmadigindan bir saliverme oluyor ister istemez, cevredekiler hic susmaz biz kendimizden baskasini dinlemeyelim en iyisi

Afiyet olsun istediğin zaman yazabilirsin canım yediklerini gün içinde olması yeterli. Sqli günleri tartiliyoruz saat 10.00 da bildirim yapıyoruz haşlanmış yumurta tok tutuyo insani ama ben yiyemiyorum.sabah 3 ot köftesi yedim bi siyah cay içtim. Az once Türk kahvesi ve 2 kurabiye yedim akşam yememistim şimdi yedim annen yapmış getirmiş

Yedinmi canim kurabiyelerden ama aksam yerine simdi yemis olman iyi olmus ara ogun

hmmmm anneciğinin ellerine sağlık afiyet olsun bende bu akşam fırında köfte patlıcan yapıcam..:KK56:

X