Kilosu 45ten düşük olup kilo alamayanlar var mı kızlar?

15 kg vereyim sana cnm vallaha benim ki 3 yaşındaydı içmedi beylere karıştırdım duzenli istemedi o yuzden yaramadı hala duruyor evde bize diyetisyen verdi işe yaradığını duydum

Keşke verebilseniz o kiloları bana hiç hayır demezdim diyetisyen de tavsiye ettiyse denemekte fayda var, ben de bi bakarım eczaneye teşekkürler bilgi verdiğiniz için

Bnde öğrenmek istrrim

Yemeği yavaş yiyorum demişsin çokmu çiğniyosun? Çok çiğnediğin zaman çabuk öğütür mide çok çiğnemeden yutmaya çalış ve üzerine su iç yemeğin
Metabozlizman hızlı mı? Mesela hergün wcye çıkarmısn? Oda etkiliyodur çünkü

Evet ya resmen beni yazmışsınız.. Yemeği çok çiğniyorum, aslında iyi yesem de örneğin öğle yemeğini yemem en az 1 saat sürüyor. Bi de evet günde en az 1 kez mutlaka wcye giderim. Dediğiniz gibi bunlarda etkiliyodur ama bunca zamandan sonra hızlı ye diye üstüne para verseniz yine yiyemem, çocukluktan beri böyleyim alışkanlık olmuş artık. Nasıl ideal kiloma gelicem hiç bilmiyorum

Evet var bennn.çemen otu ttozuna başladım şuan deniyorum yogurtla yenmiyor salçaya karıştırıyorum :) deneyip sonucu yazarım

Merhaba, siteye girmisken size de yazıyım dedim. Çemen otu tozunun faydasini gördünüz mü aradan 4 ay gecmis bilgi verirseniz sevinirim :)

Yaa yemeklerden sonra su içmenın mideye büyüttüğünü bilmiyordum Şu kilo alamayanlar da olmak isterdim ama :) bende se haşimato olduğunu için sanırım kilo vermem çok çok zor oluyor bana tavsiyen var mı :)))

Tüh özellikle çok çiğnemek kilo alımını yavaşlatır
Hergün wc çıkmakta yavaşlatır
İnşaAllah kısa süre içinde ideal kilona ulaşırsın canım benim

15 kg vereyim sana cnm vallaha benim ki 3 yaşındaydı içmedi beylere karıştırdım duzenli istemedi o yuzden yaramadı hala duruyor evde bize diyetisyen verdi işe yaradığını duydum
Kilosu 45 ten yuksek olupta veremeyenler de var bacım

Bende de var aynı rahatsızlık

Sendede varmı kilo problemi
Ben de ilk gebeligimde basladı kılo problemi hasımato genc kızlıgımdan bu yana var. Gebelikte cok aldım 98 ile dogum yaptım. 4 sene sonra ciddi bir diyetle 59 kılo oldum.. 7 sene bayagı Bı zayıftım 2.gebelıgımde yıne 98 felan la dogum yaptım 5 ay gectı emzirdigimi ıcın pek bisey yapamadığım halde sukur suan 70 kusurlerdeyım.. Ama bu hastalıkta sunu cok ıyı anladım ilac duzenlı Kullanılınca kılo veriliyor doktor takibi cok cok onemlı.

İlaç kullanacak düzeyde değil benim. Bende şuan 72 kiloyum ama resmen yapıştı üzerime :) daha çok hamilelikte baya yükseliyor benim değerlerim ozaman ilaç kullanıyorum. Birde bende vitiligo yaptı bu hastalık

Açıkçası beslenme uzmanindan destek alman daha iyi olacaktır. Senin değerlerine göre beslenme stilini verecektir .
Benim soyleyebilecegim günlük kalori miktarını düşük tutman, yemeklerden önce gün içinde bolca su tuketmen ( sebebi iştah ve mideyi doldurmak) egzersiz yürüyüş .Ha bir de yemekten sonra hareketsiz kalma tabi koş egzersiz yap gibi değilde hani uzanma ,sabit oturma ortlama 45 dakika kadar.Yemekten sonra meyve yeme .Yağı cokca azalt,yemeklerin suyundan uzak dur , bolca lifli gıda tuket :) ve günlük hareket miktarını sabit tutma .Misal günde 10 bin adım atiyorsundur ama bu hep aynıdır veya biraz daha azdır. Vücut bunu rutin sayar ve tepki vermez bunu arttırmaya çalış adımda değilse dahi egzersiz olarak. Bugün 30 mekik cektiysen 3 gün sonra bunu 45 yap ,arttırmaya git yani

Teşekkür ederim not ettim bunu

Bana soylermisiniz canim ?bnde kilo almak istiyorum

İlacın adı ne özelden yazarmisin

Bende 44, kendimi bildim bileli 39 yaşındayım ne yaptı isem iştahım da açılmadı mama ya kadar yedim ama olmadı en son bıraktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…