Kimseye anlatamiyorum.

Kizlar lutfen yardim edin, ne yapacagim?

• Iliskini bitir,kafani topla

OY: 23 63,9%
  • Guzelim iliskini mahvetme

OY: 14 38,9%

• Ankete Katılan
    36
olmayaağını düşündüğünüz adamlar cazip geliyor.şimdikinden ayrılıp ,diğerine geçseniz de ,aynısı olacak gördüğüm kadarıyla.hepsinden ayrılın görüşmeyin,yeni çevrede düzgün adamlar bulun.nasıl:KK66:
gerçi sorun adamların düzgünsüzlüğü değil ya neyseeee....

Güzelim ilişkini mahvetme diye seçenek var ama ben ortada güzelim bir ilişki göremedim. Eski sevgilinizin en yakın arkadaşıyla olmaya başlarsanız belki aslında eski sevgilinizi ne kadar çok sevdiğinizi anlarsınız falan filan böyle devam eder bence üçünüde hayatınızdan çıkarın.

Aslinda var, yani cevremizde ornek gosterilen bir ciftiz, oda benimle olmaktan cok mutlu ancak yazida belirttigim gibi iliskimiz rayina oturdu ve suan evliliklerinin 5.yilinda evde tv'de zap yapan ciftlere donduk ileride daha beter olma korkusu basladi bende.

Oyy çok karışık. Okuduğumu anlamamda iyidir ama dönüp dönüp üst satırlara baktım. Merak ettim şimdiki sevgilinizden ayrılıp mı eskiyle konuşacaksınız yoksa önce konuşup sonra mı bitireceksiniz? Aklın ondaysa zaten şuanki ilişkinin hiç bir anlamı yok senin için. Sadece beklediğin ve gözünde büyüttüğün için yanındasın sevsen başkasından hoşlanmazdın.

alinmak gucenmek yok,seninkine baya bi abarti istahlilik denir.. :KK51:
simdi aklina dusen cocukla beraber olsan dan diye baska birine de kapilabilirsin.
bence o aklina dusen eski sevgilinin yakin arkadasini gorsen de selam sabah verme,kendi iliskine odaklan..

Bir yanda yillarca bekledigim ve en nihayetinde beraber oldugum adam, bir yanda ise gercekten hayatimin sonuna kadar gozum kapali birlikte olabilecegimi dusundugum ancak tum etik degerlerime aykiri dusen bir adam.
Iki kisiye ayni andan nasıl böyle duyguların oluyor anlamıyorum.
Başka biri çıksa karşına bu sefer onunlada hayallere kapılır mısın acaba?
Iki çocuğa da yazık bende ikisinden de uzaklaş.
İlişki denen bisey yok ortada. Olsaydi başkasını düşünmezdin.

hayatınızın sonuna kadar birlikte olacabileceğiniz adam olduğuna nasıl karar verdiniz.. 8 sene başka adamı beklemişsiniz hayatınızın sonuna kadar birlikte olacağınıza düşünerek beklemediniz mi o adamı da..

Olgunlasmak sanirim bunun adi. Bilmiyorum tabi ki emin olamam, ama icimdeki sesi dinliyorum sadece

Iki kisiye ayni andan nasıl böyle duyguların oluyor anlamıyorum.
Başka biri çıksa karşına bu sefer onunlada hayallere kapılır mısın acaba?
Iki çocuğa da yazık bende ikisinden de uzaklaş.
İlişki denen bisey yok ortada. Olsaydi başkasını düşünmezdin.

Hayatta asla asla dememeye calisan bir insanim, hersey basimiza gelebilir. Ama oyle maymun istahli bir insan degilim, gordugumden etkilenen bir yapim yok, yanlis anlamayin konuyu butun halinde aktarabilmek icin basimdan geceni anlattim. Hayatima giren hepi topu bu kadar kisi :)

Aslinda var, yani cevremizde ornek gosterilen bir ciftiz, oda benimle olmaktan cok mutlu ancak yazida belirttigim gibi iliskimiz rayina oturdu ve suan evliliklerinin 5.yilinda evde tv'de zap yapan ciftlere donduk ileride daha beter olma korkusu basladi bende.
Çevreden örnek gösteriliyor olmak onun güzelim ilişki olduğu anlamına gelmezki. O ilişki içindeki insanlar mutluysa ancak güzelim ilişki olur. Ki sen mutlu değilsin ki kalbin başkasına kayıyor. Etraf ne der boşanmalarına döndü seninki de. Evlilikte her saniye coşalım uçalım değil yani. Tek anladığım sen şuan geçmişe bağlılığından o ilişkidesin. Beklentilerini karşılamadı ama bırakamıyorsun ama aklın başkasında. Neden devam ediyorsun ki

Kizlar merhaba,
Icinden cikilmaz bir durumdayim, icimi birine dokup objektif bir sekilde disardan icinde bulundugum durumu anlayacak birine ihtiyac duyuyorum rahatlamak icin. Lutfen tum onyargilarinizi bir kenara birakin ve beni anlamaya calisin.
Yaklasik 8 yil once bir ortamda tanisip cok etkilendigim birisi olmustu. Okul hayatimiz sebebiyle ayri sehirlerde yasiyorduk ve 6 yil kadar birbirimizden cok uzun periyotlarda haber alarak ve -sonradan ogrendim ki- birbirimizi dusunerek bir araya gelmeden zaman gecirdik. Tanismamizin 6. yilinda tekrar benimle irtibata gecti ve ozaman ki kiz arkadasi benden hoslandigindan suphelenmis olacak ki epey olay koptu. Bense bu sure zarfinda hayatima kimseyi sokmadim, hep onu bekledim. Kiz arkadasiyla ilgili yasadigimiz olaylar uzun hikaye oldugu icin ona girmeyecegim ancak bende derin izler birakti sonucta yillarca bekledigim adam tarafindan boyle bir olay yasamistim. Ben bunun uzuntusunu yasarken hayatima biri girdi ve tum derdimi sikintimi bana unutturdu. Beni cok sevdi cok deger verdi ancak onun sevgisinin hastalik boyutuna ulastigimi farkettigim anca kacmak istedim, intihar etmeye kaldi falan filan oralarida kisaca geciyorum. Bu adamla 2 yillik bir birlikteligim oldu. Arkadas cevresini ve en yakin arkadasini kendi cevrem gibi sever ve hala daha en yakin arkadasiyla yilda bir de olsa gorusurum. Vel hasil bu hastalikli iliskimi bitirdim ve yazimin basinda bahsettigim adamla beraberim. Baslangicta hersey ruya gibiydi ancak simdi iliskimiz rayina oturdu ve 1.5yildir birlikteyiz. Ancak suan hastalikli iliskimdeki adamin en yakin arkadasina karsi birseyler hissettigimi farkediyorum, ve simdi bu hisleri yasadigim icin o zamanlar onunda bana karsi biseyler hissettigini anliyorum. Ozamanlar sevgilimle bu konuda cok kavga ederdik, bizi birbirimizden uzak tutmak icin elinden geleni yapiyordu. Bende oyle hisler olmadigi icin bu hareketlerine anlam veremiyordum. Ancak gecenlerde suan birlikte oldugum sevgilimle bi kafede otururken eski erkek arkadasimin en yakin arkadasina rastgeldik, oturup sohbet ettik ve ogunden beri kafam cok karisik. Bir yanda yillarca bekledigim ve en nihayetinde beraber oldugum adam, bir yanda ise gercekten hayatimin sonuna kadar gozum kapali birlikte olabilecegimi dusundugum ancak tum etik degerlerime aykiri dusen bir adam. Ne yapacagimi bilmiyorum kafam cok karisik, lutfen yardim edin. Eger bu yaziyi buraya kadar usenmeden okuduysaniz tabi :)

Yaş kaç

16 yaşında etkilenmiş olduğunuz adamla berabersiniz yani..
ohoooo o zamanki etkiyle şimdiki bir mi? demek ki artık sizi çekmiyor o kadar..aşk hayatındaki istikrar da çok acaip,adam kaç yaşında ki ,bir dönemki sevgilisi ile o kadar olay yaşadınız?

Ben 24 yasindayim oda 27 yasinda. Buyutulcek mesele degildi ancak eski sevgilisi cok kiskanc bir insanmis o yuzden tatsiz olaylar yasadik.

Oyy çok karışık. Okuduğumu anlamamda iyidir ama dönüp dönüp üst satırlara baktım. Merak ettim şimdiki sevgilinizden ayrılıp mı eskiyle konuşacaksınız yoksa önce konuşup sonra mı bitireceksiniz? Aklın ondaysa zaten şuanki ilişkinin hiç bir anlamı yok senin için. Sadece beklediğin ve gözünde büyüttüğün için yanındasın sevsen başkasından hoşlanmazdın.

Benimde kendime en cok sordugum soru bu. Acaba o kadar bekleyip kavustugum icin bu iliskiyi bitirmek bu kadar zor mu geliyor?

Sevgilim cok degerli bir insan ona karsi saygim sadakatim sonsuz, asla arkasindan is cevirip baska birisiyle iliskimi garantileyip onu yuzustu birakmam bu benim karakterime cok ters. Dusuncelerimi netlestiremiyorum tum sikintim bu. Pisman olurmuyum bilemiyorum.
Nasıl bir sadakat anlayışınız var yahu ? Zihnen aldatmayi o kadar masumlastiriyorsunuzki suan hayretle okudum yani. Madem o kadar sadiksiniz ilişkiniz bitmeden yeni birini düşünmeyin veya madem dusuneceksiniz iliskinizi bitirin öyle düşünün. O çocuk bugün size pas verse koşa koşa ona gideceksiniz. Yok 6 yıl beklemiste bilmem ne. Bunu yapan bir erkek olsa yemediği hakaret kalmazdı. Kusura bakmayın ama aldatmaktan bir farkiniz kalmadı suan. Çok güzel bir ilişkim var diye de kandirmayin kendinizi. Cantada keklik görüyorsunuz sevgilinizi.

Ben 24 yasindayim oda 27 yasinda. Buyutulcek mesele degildi ancak eski sevgilisi cok kiskanc bir insanmis o yuzden tatsiz olaylar yasadik.
anladım...bence bu gönül meselelerini abartmaya gerk yok..evet yıllarca aşık olduğunuzu sanmışsınız vs..insanın ergenlik dönemiyle sonrası arasında dağlar kadar fark olur.1,5 yaşamışsınız ve sizin içinizdeki şeyler kopmuş gitmiş..uzatmaya gerek yok bence..
diğer aday olur veya olmaz,adamdan ayrılın derim.yaş 24 en güzel yıllar...elbet başkaları oalcaktır.
ilişkiden umduğunu bulamamak,sıkılmak,aşk tükenmesi ,monotonlaşması gibi tonla sebepten ayrılınılır.

Doğrusu ve açıkçası tam anlamıyla sevseniz kafanız karışmazdı..zaten ilişkide çatlak vr önce bitir bi kafanı dinle sonra da bakarsın gerçekten hala ilgin varsa denersin onunla.

X