Gebeliğe Hazırlık Kimyasal dış gebelik geçiren ve tekrar gebe kalmak isteyenler !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaa sizinki baya uzun sürmüş bende benimki uzun sanıyordum herkesinki genelde adet gibi olup bitmiş bende uzun sürmesine şaşırmıştım
Benim normal adet gibi oldu 5 gün sürdü bitti 10 15 gün hatta 1 ay kanaması olan var belki benim de uzun sürse 1 defada temizlenirdi rahim

Evet aşırı pıhtılı oluyor hayatımda bu kadar kanama görmemiştim ben 10 dk da ped değiştirdim resmen

Evet aşırı pıhtılı oluyor hayatımda bu kadar kanama görmemiştim ben 10 dk da ped değiştirdim resmen
İnşallahh bundan sonra ki gebeliklerimiz sağlıklı olur gerçi benim 12 haftalık düşüğüm de var o yüzden pıhtılaşma ve kromozom testi verdim trombofili paneli çıkması temmuz on beşi bulur koruncam çıkana kadar tekrar üzülmemek için

İnşallah canım inşallah

Test yaptırmasan bile hamilelik başlar başlamaz kan sulandırıcı iğneye başlaman lazım önlem amaçlı veriyorlar düşüklerde bi de asprin kullanıyor musun canım

Test yaptırmasan bile hamilelik başlar başlamaz kan sulandırıcı iğneye başlaman lazım önlem amaçlı veriyorlar düşüklerde bi de asprin kullanıyor musun canım
Sonuçlar çıkmadan doktor aspirin başlamak doğru olmaz dedi hani pıhtılaşma dozuna bağlı falan vs o yüzden sonuç bekliyorum zaten bu ay gebelik çalışması yapmicaz sonuca göre diğer ay başlicaz bişeyler

Test yapmadan iğne başlamak ta doğru değil dozu az gelirse tekrar düşük oluyor eğer mesajımı gören varsa çok kaybı kimyasalı olan mutlaka test yaptırsın ona göre doz ayarlaması olsun kimse yaşamasın bu durumu çok acı..

Haklısın canım bazı doktorlar malesef bu şekilde yönlendirmiyor

Umutlan tabiki hangi gün bakıldıysa 2 fün sonra tekrar baktır inşallah vardır

Ya surekli kasıklarım agrıyor sonra geçiyor.
Sonra geri geliyor. Belim agrıyor.
Sırtım agrıdı gece felaket.
Aha diyorum adet oldum o da yok
Cıldırmaya az kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…