Gebeliğe Hazırlık Kimyasal dış gebelik geçiren ve tekrar gebe kalmak isteyenler !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bence de gözlemle benim fikrim evde idrar testi yapabilirsin ben hemen hastaneye gitmezdim heralde hastane ortamı beni daha çok strese sokuyor hamile kalırsam da regl gecikmesinin 7. - 10.Günü falan giderim en erken zaten kimyasalın ne olduğunu biliyoruz artık kanama başlarsa kimyasaldır
Gitmicem kuzum ya beklicem 2 3 gun.
Hayırlısı diyorum artık zaten kimyasal aşamasında hekimlerinde yapabileceği bişey yok.
Eğer adete dönmezse zaten 1 hafta sonra gider sorarım doktora.
Cunku durdurabilecekleri bişey değil.

Gitmicem kuzum ya beklicem 2 3 gun.
Hayırlısı diyorum artık zaten kimyasal aşamasında hekimlerinde yapabileceği bişey yok.
Eğer adete dönmezse zaten 1 hafta sonra gider sorarım doktora.
Cunku durdurabilecekleri bişey değil.
Aynen öyle 2 günde bi kan vererek strese gireceksin daha çok

Ucanbilge Ucanbilge tatlım nasılsın? Taburcu oldun mu? 🙏
Canım ben taburcu oldum değerim iğne ile düşüyordu ancak pazar günü iç kanama geçirdim ve sağ tüpümü aldılar. Sağ yumurtalıkta hasar yok ancak tüp alındı. Hamile kalmamı etkiler mi bu durum bilmiyorum doktorlar bu şekilde hamile kalan çok dedi.

Canım ben taburcu oldum değerim iğne ile düşüyordu ancak pazar günü iç kanama geçirdim ve sağ tüpümü aldılar. Sağ yumurtalıkta hasar yok ancak tüp alındı. Hamile kalmamı etkiler mi bu durum bilmiyorum doktorlar bu şekilde hamile kalan çok dedi.
Canım çok geçmiş olsun 😔 kalırsın tabi neden kalamayasın iSsra iSsra da tek tüple hamile kaldı sıkma canını sağlığın yerinde ya 🙏

cok gecmis olsun canim cok uzuldum😔 evet tek tuple hamile kalinabiliyormus Manukabal Manukabal demisti aramiza donunce o daha detayli bilgi verebilir belki

Çok geçmiş olsun canım dış gebelik miydi benimde dış gebelikten şüphelendirler hemen kürtaj yaptılar ama sağlıksız gebelikmiş böle şeylerde beklememek gerekiyormuş bana da tüplerdeyse ameliyat olabilirsin demişlerdi. Kaç haftalıktın canım sen

Çok geçmiş olsun canım dış gebelik miydi benimde dış gebelikten şüphelendirler hemen kürtaj yaptılar ama sağlıksız gebelikmiş böle şeylerde beklememek gerekiyormuş bana da tüplerdeyse ameliyat olabilirsin demişlerdi. Kaç haftalıktın canım sen
6 haftalıktı canım benim sağ tüpümdeydi. Kanama olduğu için ameliyat oldum. Sağ tüpüm alındı yumurtalığa zarar gelmedi

Şu an çok yeni olduğu için ne hissettiğimi bilmiyorum. Hayırlısı olsun. Sen naptın canım bu ay var mı güzel haberlerin
Çok geçmiş olsun. Ben koskocaman bi boşluk hissetmiştim. Kendimi eksik hissettim. Ama nefes aldığımız sürece hayata tutunmak zorundayız. Rabbim hayırlısıyla kucağınızı doldursun İnşAllah 👐

cok gecmis olsun canim cok uzuldum😔 evet tek tuple hamile kalinabiliyormus Manukabal Manukabal demisti aramiza donunce o daha detayli bilgi verebilir belki
Sağol canım. Tek tüple hamile kalınabiliyor diyorlar ama hayırlısı. İşim biraz daha zor gibi artık. Dış gebelik tekrarlama ihtimalim artık biraz daha yüksekmiş.

Çok geçmiş olsun. Ben koskocaman bi boşluk hissetmiştim. Kendimi eksik hissettim. Ama nefes aldığımız sürece hayata tutunmak zorundayız. Rabbim hayırlısıyla kucağınızı doldursun İnşAllah 👐
Amin canım. Senin tüpün ne zaman alındı ne kadar korundun ve kaç ayda tekrar hamile kaldın canım

Amin canım. Senin tüpün ne zaman alındı ne kadar korundun ve kaç ayda tekrar hamile kaldın canım
2 seneyi geçti canım . 3 ay korunma dendi ama diş tedavisi gördüğüm için süreyi uzattım. Daha önceki kimyasal boş gebeliklerden dolayı sorun embriyo kaynaklı zannedildi. Oyüzden tüp bebeğe gittik.
Ama NGS si pozitif olan embriyoda boş gebelik oldu. Kürtajdan sonra aşılama yaptıracaktım virüs çıktı. Askıya aldık. Derkennn Rabbim doğal yoldan verdi. İnşAllah tamamına da erdirir cümlemizinkini.

Cok cokk gecmis olsun Rabbim birdaha yasatmasin insallah🙏bende 4sene once ameliyat oldum ayni senin gibi yumurtaliklarda sorun yok yalniz sol tupum alindi,sagolsun burdaki arkadaslar ve doktorum icimi rahatlatti,kesinlikle gebelige engel bir durum yokmus diger tup saglikliysa eger

2 seneyi geçti canım . 3 ay korunma dendi ama diş tedavisi gördüğüm için süreyi uzattım. Daha önceki kimyasal boş gebeliklerden dolayı sorun embriyo kaynaklı zannedildi. Oyüzden tüp bebeğe gittik.
Ama NGS si pozitif olan embriyoda boş gebelik oldu. Kürtajdan sonra aşılama yaptıracaktım virüs çıktı. Askıya aldık. Derkennn Rabbim doğal yoldan verdi. İnşAllah tamamına da erdirir cümlemizinkini.
Sevindim senin adına canım. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Cok cokk gecmis olsun Rabbim birdaha yasatmasin insallah🙏bende 4sene once ameliyat oldum ayni senin gibi yumurtaliklarda sorun yok yalniz sol tupum alindi,sagolsun burdaki arkadaslar ve doktorum icimi rahatlatti,kesinlikle gebelige engel bir durum yokmus diger tup saglikliysa eger
Peki 4 senedir çocuk istiyor musun çok uzun bir süre gibi

Sevindim senin adına canım. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
Amin İnşAllah. Moralini bozma lütfen. Tekrar kendini hazır hissettiğin de yumurta takibi ile başlayabilirsin. Ben embriyo kaynaklı sıkıntı zannedildiği için tüp bebeğe gittim. Eğer öyle olmasaydı takiple denerdim

X