Gebeliğe Hazırlık Kimyasal dış gebelik geçiren ve tekrar gebe kalmak isteyenler !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlarrrrrrrrr☕☕☕☕ günaydınnnn😘😘😘🥰🥰💜💜💜 dün bir cahile haddini bildirdim diye ban yedim buranın sistemi had bildirmeye uygun değil😂😂 şimdi yine baktım sayfada de leri da ları ayıramıyormuşum oyüzden anne olmayı hak etmiyormuşum gibi bişey yazmış bende sağlam yardırdım😂😂😂 tahminen ömür boyu sürülürüm bu siteden 🤣😂🤣😂🤣😂 başka bir isimle yine gelirim o aralıkta kendinize çoook iyi bakın minnoşlarımmm💜💜💜🥰🥰🥰☕☕☕
Alemsin vallahi 😄😄😄😄 günaydın 🤗☺️

Cidden mi ya 😔 üzüldüm canım
Üzülme kuzum Rabbim ne eylerse güzel eyler.
Vardır herşey de bir hayır.
Ben cabuk atlatıyırum böyle şeyleri artık inşallah bir dahaki aya.
Kimyasalsa bunu bilmemek daha iyi şu an cunku psikoloji cok etkiliyor gebeliği 💞💞
İnsallah senin guzel haberini alırız.
Şafak kaç 🙄🙄

Üzülme kuzum Rabbim ne eylerse güzel eyler.
Vardır herşey de bir hayır.
Ben cabuk atlatıyırum böyle şeyleri artık inşallah bir dahaki aya.
Kimyasalsa bunu bilmemek daha iyi şu an cunku psikoloji cok etkiliyor gebeliği 💞💞
İnsallah senin guzel haberini alırız.
Şafak kaç 🙄🙄
Şafak 2 canım benim bu ay umut yok regl öncesi belirtiler başladı sinir, tansiyon düşüklüğü, mide hassasiyeti, kas ağrıları, ödem yani cumartesi kırmızılara merhaba diyeceğim 😒

Sen bırak o doktoru banada aynısını söyledi çektiemedim ikizlerimde dış gebelik oldu 😒😢 sen biran önce şu süreci atlatınca tabi filmini çektir kuzucum🤲🏽
Sizin süreciniz daha zor olmuş. İnşallah kısa sürede sağlıklı gebeliğiniz olur. Biraz hastanelerden uzak kalmak istiyorum. Daha sonrasında filmi çektireceğim

Kısmet canım vitamin kullanıp olması belki daha iyi olur eşin tahlil yaptırdımı hormonları normalmi
Eşim 1 2 sene önce yaptırmıştı normal çıkmıştı sperm değerleri kan değerleri vs de normal bakalım ağustostosa kadar olmazsa tekrar bi baktırır artık umursamıyorum üzülme bile hissedemiyorum soğudum resmen artık 🙄

Eşim 1 2 sene önce yaptırmıştı normal çıkmıştı sperm değerleri kan değerleri vs de normal bakalım ağustostosa kadar olmazsa tekrar bi baktırır artık umursamıyorum üzülme bile hissedemiyorum soğudum resmen artık 🙄
Akışına bırakmakta biraz fayda var

kizlar cok mutluyum kestane istiyodum ya bugun yine cok canim istedi aramaya ciktik bitane kuruyemisci hamileler gelir diye dondurmus kistan ondan aldik😍😍 Allah razi olsun o kuruyemisciden🙈

X