Gebeliğe Hazırlık Kimyasal gebelik yaşamak hamile kalınabildiğinin bir kanıtı mıdır ? Acil bakın lütfen

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurtlama günlerinde hep bir sey oldu kaçırdık. Denesek yapsak hamile kalırım da valla allah nasip edecegi zamani bekletiyor bir engel gonderiyor.
Aynen bizde bu ay ilk denedik ama denediğimiz süre boyunca bi yanmalarım vardı belkide diğer arkdsın söylediği gibi enfeksyondan cocukda olmayabilir. Bilemiyorum 🤷‍♀️ yarın sorucam iç derse içicem duramıyorum cunku kaşıntı yanmadan

Aynen bizde bu ay ilk denedik ama denediğimiz süre boyunca bi yanmalarım vardı belkide diğer arkdsın söylediği gibi enfeksyondan cocukda olmayabilir. Bilemiyorum 🤷‍♀️ yarın sorucam iç derse içicem duramıyorum cunku kaşıntı yanmadan
Evde Kızılcık suyu, kurusu, pestili falan varsa için cok işe yariyor.

Kızlar 5 haftalık hamile iken dğerim 93 den 21 e düştü kimyasal gebelik ve doktora henüz gitmedim.

Yalnız forumlarda sunu okudum kimyasal gebelik yasayanlar en azından suna sevinmeli bir gebeliğe engel durum yoktur hamile kalabiliyor .

Bu doğru mudur sizce ?
Kimyasal gebelik yaşayan var mı nasıl atlattınız ?
Lütfen bir seyler söyleyin cok üzgünüm çok
Geçen ay kimyasal gebelik geçirdim bu ay adet olmadan hamile kaldım darısı başına daha da düşer kan değerin benim 18.91 den 18.26 ya en sonda 0.01 e düştü canım kimyasal gebelik zaten normal gebeliğin yolunu açıyor demişti burdaki arkadaşlar doğruymuş herkesde aynısı olmayabilir tabi inşaAllah vakti zamanı geldiğinde olur üzülme ben hiç üzülmedim aklıma bile gelmedi sağlıklı olsa düşmezdi dedi dr bana

Evet ben de kimyasal oldum. Acaba o süreçte ilac aldım mı diye tereddutteyim. Herhalde aldim. Belki de o sebeple oldu.
Bendede idrar yolu enfeksiyonu vardı ilaç aldım onlar tetikledi diye düşünüyorum açıkçası

Bendede idrar yolu enfeksiyonu vardı ilaç aldım onlar tetikledi diye düşünüyorum açıkçası
Bir dahakine daha dikkatli oluruz biz de dimi? Bilemedik akil edemedik. Ben o ay hiç gebelik beklemiyordum ondan oyle serbest davrandım. Dersimizi aldik artik. Kendimizi uzmek yok.🌸

Bir dahakine daha dikkatli oluruz biz de dimi? Bilemedik akil edemedik. Ben o ay hiç gebelik beklemiyordum ondan oyle serbest davrandım. Dersimizi aldik artik. Kendimizi uzmek yok.🌸
Ay o varya enfeksiyon beni bitirdi zaten kasık batmam oldu bu ay ben korkudan kan testi verdim yanında idrar testi de verdim ya bidaha çıkarsa diye bende beklemiyordum seni çok iyi anlıyorum canım 😔 verende alanda Allah napalım hayırlısı buymuş

Geçen ay kimyasal gebelik geçirdim bu ay adet olmadan hamile kaldım darısı başına daha da düşer kan değerin benim 18.91 den 18.26 ya en sonda 0.01 e düştü canım kimyasal gebelik zaten normal gebeliğin yolunu açıyor demişti burdaki arkadaşlar doğruymuş herkesde aynısı olmayabilir tabi inşaAllah vakti zamanı geldiğinde olur üzülme ben hiç üzülmedim aklıma bile gelmedi sağlıklı olsa düşmezdi dedi dr bana
haklısınn canım saana sormak istediklerim var lütfen cevapla. cok mutlu olurum.
Kimyasal gebelikten sonra bir işlem yapıldı mı sana hap iğne vs sonrasında hic adet göremeden hamiş kaldın dogru mu anladım

Ay o varya enfeksiyon beni bitirdi zaten kasık batmam oldu bu ay ben korkudan kan testi verdim yanında idrar testi de verdim ya bidaha çıkarsa diye bende beklemiyordum seni çok iyi anlıyorum canım 😔 verende alanda Allah napalım hayırlısı buymuş
Kizilcik suyu siparisi ver canım. Hemen geçiriyor. Trendyilda var sade organik sanirim markasi.

X