Kına Gecesi kına gecesi organizasyon

merhaba nerde yaptın acaba kınanı?
Selam :KK3:
Ben küçükyalı evlendirme dairesinde yaptım. Pinhanı Restaurant'ın altındaki şirket düzenledi. Annem orayı tuttum dediğinde şaka yapıyor sandım, ama salonlarını görünce beğendim. Hatta kuzenimin Alman nişanlısı da o kadar beğendi ki, kuzenimle Türkiye'de kına yapmaya karar verdiler.

lal organizasyonun bindallılarından kadıköy efes çarşısında var, hemde çok daha uygun fiyata. sanırım adı cincin'di. Kiralamayı düşünüyorsan bi bak derim.

Selam :KK3:
Ben küçükyalı evlendirme dairesinde yaptım. Pinhanı Restaurant'ın altındaki şirket düzenledi. Annem orayı tuttum dediğinde şaka yapıyor sandım, ama salonlarını görünce beğendim. Hatta kuzenimin Alman nişanlısı da o kadar beğendi ki, kuzenimle Türkiye'de kına yapmaya karar verdiler.

bende küçükyalıda oturuyorum, nasıl yani orada kına gecesi yapılan bir salon mu var??? :KK57:

IMG_20150118_225719.jpg
Bunlardan dagitabiirsin ben sana taparim

merhaba , haziranda olacak kınam için organizasyon şirketi önerisi olan var mı ? İstanbul Avrupa yakasındayım. İnternetten bulduğum organizasyoncular arasında kararsız kaldım. tecrübeleri olanlar yardımcı olun lütfen. eğlenceli bir gün olsun istiyorum.

merhaba , haziranda olacak kınam için organizasyon şirketi önerisi olan var mı ? İstanbul Avrupa yakasındayım. İnternetten bulduğum organizasyoncular arasında kararsız kaldım. tecrübeleri olanlar yardımcı olun lütfen. eğlenceli bir gün olsun istiyorum.
Ben Kınacım ile anlaştım ama henüz kınam olmadı 21 Mayıs'ta kısmetse :)

ben geçen yıl krizantem organizasyonla yapmıştım. samimi bir ortam , seçenek çok. onlarla da bir görüş istersen :)

fiyat aralıkları nasıl ? bu işin makul fiyatı nedir , yardımcı olabilir misiniz ? kınacım fiyatları vs.
ablamın kınasını kokoş kına yapmıştı çok memnun kaldı herkes. br bak istersen birde peritozu kına organizasyon diye bi şirket var bi arkadaşımda onla anlaştı ama daha olmadı kınası 15 gün sonra memnun kalırsak yazarım sana :)

Show Time Organizasyon Kına Gecesi Organizasyonlarında indirimli fiyatlarla hizmet vermeye devam ediyor tavsiye ederim.

selam canım istanbulda mısın bilmiyorum ama bakırköyde bu işi yapan çok güzel bir yer var. bu cumartesi arkadaşımın kınası var orda hatta. İnternette bakırköy kına yazdığında çıkan ilk site
merhaba. benim de tanıdığım birine lazım. bakırköy kına yazınca çıkan ilk site ya artık o değilse :KK70: yani ismini hatırlıyor musunuz?

gecen hafta kınam oldu muhteşem bir kına gecesi gecirdik tüm kına gecesi yapacak olan arkadaşlar gönül rahatlığı ile show time organizasyona güvenebilirler hem eğlencesi hemde kızların güler yüzlü olması dağıtılacak olan hediyelerime kadar ilgilendiler... tavsiye ederim herkeze

Show Time Organizasyon Kına Gecesi Organizasyonlarında indirimli fiyatlarla hizmet vermeye devam ediyor tavsiye ederim.

gecen hafta kınam oldu muhteşem bir kına gecesi gecirdik tüm kına gecesi yapacak olan arkadaşlar gönül rahatlığı ile show time organizasyona güvenebilirler hem eğlencesi hemde kızların güler yüzlü olması dağıtılacak olan hediyelerime kadar ilgilendiler... tavsiye ederim herkeze

Siz böyle yazınca içim nasıl rahatladı, bende kınamı Gönül rahatlığıyla bu organizasyon şirketiyle yapayım o zaman:KK14:
Siz şirketi Hayriye misiniz acaba:KK59:

X