Kına Gecesi kına gecesi organizasyon

merhaba ben cümbüş organizasyon ile görüştüm çengelköydeler ilk kez aramama rağmen gayet ilgili ve kibarlardı mesajlarıma da hemen dönüş yaptılar fiyatları 1250-1750tl arasında instagramda kınaorganizasyonn diye yazarak bulabilirsiniz. Kınasını cumbus org yaptıran varsa yorum yapabilir mi? @katrina_89

kızlar izmirde kına yapan var mı kiminle anlaştınız nereyi tuttunuz ne kadar verdiniz

Bu işlerde önce iyice araştırmak lazım. Bir kere yaşanacak sonucta, bikaç gün ayırıp bu kına organizasyon şirketleriyle hepsiyle yuzyuze görüşmek çok önemli bence. burda bir arkadaş açmıstı konu erol yldırımla anlaşmıs. kınacı kına organizasyon var birde iklim kina organizasyon var bunlar baktığımda hep tavsiye edilior. Ama herseyı ayrıntılı sorun öğrenin gerekirse gidip kınalara izleyin kimse pişman olmasın.

Bizde kizimin kinasi icin nevestasya ile anlastik gecen hafta oldu hersey cok guzeldi cok ilgililer fiyatlarida gayet uygun iyice arastirmadan etmeden karar vermeyin

Bencede amcamın ķızı yaptırmıştı
müjde kına organizasyonda gerçekten çok iyiler sahibi ekibi tamamen kadındı en güzelide budur zaten hani erkek kınadan ne anlar neyse müjde kına tavsiyem

Merhaba 1000 tlye güzel bi yer var mesaj atarsan bilgi veriyim

merhaba 4 yıl önce showtime kına organizasyon da kına gecemi yaptık ve kız kardeşimde evlenirken aynı firma ile çalıştım cokta memnun kaldık kızları oldukca güler yüzlü ve işlerinde başarılı bir firma gönül rahatlıyı ile tavsiye ederim başarılar dilerim teşekkürler bögle bir konuya deyindiniz icin.

bizlere sunmuş oldugunuz organizasyonla alakalı teşekkür ederiz cok memnun kaldık ve tavsiye ederiz herkeze firmanızı

merhaba showtime kına organizasyon ailesine kına gececinde vermiş oldukları hizmetten ötürü teşekkür ediyoruz cariyeler de cok güler yüzlü ve hizmetleri de sorunsuzdu tavsiye ederim

Arkadaşlar merhaba ben de bu konuda biraz heyecanlıyım ve bir konu açtım, önerilerinizi dinlemek isterim kafam karışık baya.

Kızlar selam. Geçen hafta kınası olan bir arkadaşıma dansçısıyla organizasyonuyla çok güzel bi kına yapıldı. Ben de hemen gidip sordum firmayı tabi adı ?.. Organizasyonmuş. Daha yeni açılıyormuş ve kendim için düşünüyordum fiyat sordum. Açılıştan dolayı yukarda saydığınız birçok hizmeti söylediği halde ekstra bir şey istiyorsanız onda da yardımcı oluyorlar ve 1.400 Tl fiyat verdiler.Tahtları ve dansçıları ve kaftanları çok iyidi valla ben onlarda düşünüyorum ama gittikten sonrada size ulaşayım isterseniz numaralarını da yazayım kendiniz de arayabilirsiniz sitesi falan yok yakında açılcakmış ama ofisleri Taksim'deymiş.Bu da numarası: ....Gül hanım isterseniz arayıp detay öğrenebilirsiniz ben her gün rahatsız ediyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba ben de bu konuda biraz heyecanlıyım ve bir konu açtım, önerilerinizi dinlemek isterim kafam karışık baya.
Merhaba yukarıda da yazdım geçen arkadaşımın kınasını ?.. Organizasyon adında biryer yaptı. Yeni açılıyormuş su an web sitesi falan yapıyorlar ama dansçılarıyla hizmetiyle çok sevdim ben de orayı düşünüyorum Birinden duysam inanmam da kendim izleyince içime sindi ofisi de Taksimdeymiş isterseniz bir arayın ... Gül hanım ilgileniyor

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de 10 g7n sonra kinam var bircok sirektle gorustum ama verfikleri hizmetlr aldiklari para uyusmuyot bence. Onun ic8n ben planlamayi kendim yaptım ve her kuzene arkadasa bir gorev verdim. Sen de oyle yapabilursin canım.
Kınanın İçeriği nasıldı??

Kınanın İçeriği nasıldı??
İçerik şöyle. Kınada pasta kuruyemiş ve içecekler salondandi.
Ilk cikisimda abiye ile çıktım ama cikis muzigimi simdi hatırlamıyorum burda cikarken yanimda arkadaslarim vardi ellerinde konuşma balonları falan vardi. 1 saat falan bu kiyafetle oynadiktan sonra ikinci cikista bindallimi giydim. Bindalliyla cikarken herkesin elinde mum vardi. Mumlari ben kendim yaptim soda sisesi icerisine ama gayet şık birsey olmustu beni cikardiktan sonra herkes elindeki soda siselerini yere daire seklinde koydu ve oturdu böylelikle kinam yanarken etrafta kimse olmamis oldu. Mumlardan koca bir daire ve ortada kina tahtinda ben eşim annem ve kayinvaldem vardik. Kina yakilduktan sonra esimle biraz oynadik ve o gitti. Ven Bindalliyla buraz daha durduktan sonra mini pullu bir gece elbisesiyle 3. Cikisi yaptım bu sefer de kiminin elinde def kimininkinde ziller kiminin de bellerinde sakira kemeri falan vardi. Ben kendi defimi kiyafetime uygun bir sekilde suslemistim tullerle. O cikisi sezen aksunun rakkas sarkisiyla yaptik ve herkes oynaya oynaya cikti. O cikista ben oynayarak masalari gezdim falan sonuna kadar oyle kopmacayla gecti. Cok guzeldi herkes de cok begenmisti.

İçerik şöyle. Kınada pasta kuruyemiş ve içecekler salondandi.
Ilk cikisimda abiye ile çıktım ama cikis muzigimi simdi hatırlamıyorum burda cikarken yanimda arkadaslarim vardi ellerinde konuşma balonları falan vardi. 1 saat falan bu kiyafetle oynadiktan sonra ikinci cikista bindallimi giydim. Bindalliyla cikarken herkesin elinde mum vardi. Mumlari ben kendim yaptim soda sisesi icerisine ama gayet şık birsey olmustu beni cikardiktan sonra herkes elindeki soda siselerini yere daire seklinde koydu ve oturdu böylelikle kinam yanarken etrafta kimse olmamis oldu. Mumlardan koca bir daire ve ortada kina tahtinda ben eşim annem ve kayinvaldem vardik. Kina yakilduktan sonra esimle biraz oynadik ve o gitti. Ven Bindalliyla buraz daha durduktan sonra mini pullu bir gece elbisesiyle 3. Cikisi yaptım bu sefer de kiminin elinde def kimininkinde ziller kiminin de bellerinde sakira kemeri falan vardi. Ben kendi defimi kiyafetime uygun bir sekilde suslemistim tullerle. O cikisi sezen aksunun rakkas sarkisiyla yaptik ve herkes oynaya oynaya cikti. O cikista ben oynayarak masalari gezdim falan sonuna kadar oyle kopmacayla gecti. Cok guzeldi herkes de cok begenmisti.

X