Kına Gecesi kına gecesi sorunsalı

comeback06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2016
686
119
35
kızlar düğünüm yaklaşıyor ve ben kına gecesi yapmak istemiyorum hevesim yok hiç ve saçma geliyor insanlar kv ve akrabalarımız bunu garip karşılıyor yapmasam çok garip olur mu sizce ?

Kız kına gecesi düğünden daha güzel daha eğlenceli. Düğün yaptığına,kına yapmadığına pişman olursun. Birde kına org.tutarsan tadından yenmez. Bende hiç istememiştim ama hem ben hem misafirler çok eğlendi. İyi ki yapmışım diyorum.

Kız kına gecesi düğünden daha güzel daha eğlenceli. Düğün yaptığına,kına yapmadığına pişman olursun. Birde kına org.tutarsan tadından yenmez. Bende hiç istememiştim ama hem ben hem misafirler çok eğlendi. İyi ki yapmışım diyorum.
hala çekici gelmiyor ya yapmasam garip olur mu

hala çekici gelmiyor ya yapmasam garip olur mu

Kına yapmayan inanın pek görmedim. Ama kına yerine hamamda arkdşlarla eğlenip, kına yakılabilir. Ve ya evde bekarlığa veda partisi tarzında birşey yapılabilir. kına yerine bunların yapıldığını gördüm.

kızlar düğünüm yaklaşıyor ve ben kına gecesi yapmak istemiyorum hevesim yok hiç ve saçma geliyor insanlar kv ve akrabalarımız bunu garip karşılıyor yapmasam çok garip olur mu sizce ?

canım selam.aynen senin düşüncendeyim şu an stres yaptım resmen.Kına gecesi yaptın mı neye karar verdin?
ben de yapmak istemiyorum çok saçma bir organizasyon bana göre.ama insanlar ne der demekten karar veremiyorum.

Konuyu gorunce aklima geldi kina gecemde dustum ben ayagim.kaydi iyiki bi tarafimi kirmadim :) allah kolayliklar versin size kizlar..

Tatlım ben de yapmayacağım inan boşuna masraf yorgunluk düğünü düşünüyorum yeterince bir de kına organizasyonu şöyle olsun böyle olsun kim gelecek gelmeyecek derdiyle uğraşamam ayrıca modası geçiyor artık böyle etkinliklerin sevmiyorum hiç kimse de yadırgamadı bizde yadırgayan varsa da kendi aralarında yaksınlar bir kına

Sen o bindallıyı hele bir giyin hele o tacı bir tak ayrı bir havaya giriyorsun zaten :)

İstersin düğünde oynayamacağını kına gecesinde döktürüyosun.

X