Saç Rengi ve Saç Boyama kınadan kurtuldum =)

canım ilk önce saçımı toz oryalle açtım böyle sarı kahverengi iki renkli bişey oldu üstüne ışıltılı kahve boyadım çok güzel oldu saçlarımda ne yandı nede yıprandı hala çok sağlam =)

bende kurtulmak istiyorum ama sacimin rengini acipta zarar vermesini istemiyorum :KK43: cunku kisacik kestirdim sirf boyadan kurtulmak icin.

bn kınadan kurtuldm sacınızı renk acıcıya boyayın önce sonra acık renk alın boyayın 1hafta aralıgıyla bnde öle oldu beninkide kısa mrak etmeyin zararı yok ama fazla bekletmeyin ren acıcıyı 35 dk felan olsun

yok canım zarar vermiyor ben yarım saat tuttum açıldı ama üstüne açık renk yapma kapatmaz çünkü kahverngi falan yap

Hadi ya sevindim simdi herkes kinanin uzerine boya olmaz diyor ama :)
ben hint kinasi ile kinalamadim normal kina yakmistim nerdeyse 5 ay olucak iste birde kinanin renginden cok sikilmistim gidip cok acik bi kahverengi boya aldim boyadim rengi baya degisti acaba renk acici ile acsam dahada acilirmi ? bide renk acici kullaninca bazi yerler boyanmiyo oyle kaliyo ala bula bisey olmasin ? :KK70: ne cok sordum yahuu

Hadi ya sevindim simdi herkes kinanin uzerine boya olmaz diyor ama :)
ben hint kinasi ile kinalamadim normal kina yakmistim nerdeyse 5 ay olucak iste birde kinanin renginden cok sikilmistim gidip cok acik bi kahverengi boya aldim boyadim rengi baya degisti acaba renk acici ile acsam dahada acilirmi ? bide renk acici kullaninca bazi yerler boyanmiyo oyle kaliyo ala bula bisey olmasin ? :KK70: ne cok sordum yahuu

yok canım renk acıcıyla aç çokta güzel oluyor ama istersen açtıktan sonra kapatması için koyu bi kavrengi al daha güzel otursun renk bende ilk önce ışıltılı kahve yapmıştım bugün üstüne koyu kahverengi yaptım çok güzel oturdu renk tam kahverengi oldu sanada tavsiye ederim sende öle yap tatlım açık yaparsan kapatmayabilir açılan yerleri alacalı olur

kızlar renk açıcıcyı kendiniz uygulamayın sakın...ben kendi başıma yapmaya çalıştım.. hatta burdan yardım istedim konu açıp..iğrenç olmuştu resmen..

yok canım renk acıcıyla aç çokta güzel oluyor ama istersen açtıktan sonra kapatması için koyu bi kavrengi al daha güzel otursun renk bende ilk önce ışıltılı kahve yapmıştım bugün üstüne koyu kahverengi yaptım çok güzel oturdu renk tam kahverengi oldu sanada tavsiye ederim sende öle yap tatlım açık yaparsan kapatmayabilir açılan yerleri alacalı olur

Tamam sagol deniycem insallah guzel olur bi kurtulayim su kizilmsi renkten bisey istemiyorum baskaa:sinifsinif:

X