Bisküvi - Kurabiye Tarifi Kiraz Kurabiye - Sütaş Tereyağ Sponsorluğunda

Çokkk güzeeeellll :rolleyes: :rolleyes: :KK200:
Bu sefer oldu gibi canımmm:rolleyes::KK74:
Gerçek kiraz gibiler. Bir avuç yiyesim geldi:rolleyes: harika. Ellerine sağlık 😍 Yarışmada başarılar diliyorum 😍😍kiraz güzeli 🍒 🍒🍒🍒🍒🍒
Canım canom benim hem kiraz hem gerçek gibi olmasını çok istedim zaten🤭 çekirdeğini cikarmadan yemelik kiraz🥳🤭 canım benim canom çok teşekkür ederim Allah razı olsun 💜🤲🥰😍🤩🍒🍒🍒😘

Yahu bunlar bildiğin kiraz olmuş 😍
Kiraz imal etmişsin canım kiraz diye satarsın bunları 🤤
Muhteşem olmuş canım bayıldım eline sağlık 😍
Artık resmen kiraz hatun oldun 🥰
Yaaa dimi cemosum tarifi bulunca zaten çıldırdım hemen nevosa gosterdim 😂 dedim ilk ben yapmaliyim 🤭 çok teşekkür ederim canım cemosum benim, Allah razi olsun 🤲💜🥰😍🤩🍒🍒😘

Ohaaaaaaaaaaa ayy ciddi ciddi kirazz olmuş bayıldımmm yaa bigün mutlaka denicem bunu😍😍😍 yerimm o kiraz yapan elleruniii:KK74: sansın boll olsunn canım sosyomm.ballu kuymağummmm inşaallahh busefer sen kazanırsınnn😍😍😍 amin amin amin :dua:
Yaaaaa canimin içi pamuguuumm, almirayla dua eden kalbini yurim senin 🥰😍🤩 şeytanın bacağını kırayım artık hadi inş 😁 çok teşekkür ederim canım pamuguuumm kuzum benim 🤲💜🥰😍🤩🍒🍒🍒😘

• Muhteşem
Reactions: Jou
Yaaaaa 😍😍😍😍tam sana yakışan bir kurabis olmuuuş buuuuu:rolleyes:
🍒 Lımmmm kirazında kurabiyenin de hakkini vermişsin cicegimm şahane olmussss:KK9:nefis olmuş ,muazzam olmuş:rolleyes:🤩🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
Busefer olcakkkk :rolleyes: :KK60:
Kirazini sepetini yirimmm👍🤩🤩🤩

X