kiraz sapı ve mısır püskülü

Cimkiz

Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2015
16
3
28
Kiraz sapı ve mısır püskülü çayını deneyen var mı ve etkisini gören deneyimlerini paylaşabilir mı ?

Kiraz sapı ve mısır püskülü çayını deneyen var mı ve etkisini gören deneyimlerini paylaşabilir mı ?
Canım benim sana önerim bendeki tariftir ben bu tarifle günde 1 kg veriyorum diyelim 15 kg fazlan var 15 gün kullan ve muhteşem sonucu gör üstelik tok tutuyor acikmiyorsun

bu nodan ararsanız beklerim daha önceden aktardım şuan değilim kendi buluşumdur benim gibi kg dan bıkmış zayıflamak icin arayış içinde olan herkese yardımcı olmak isterim kendimde kullandım başkalarında verdim memnun kalıpta yeni müşterilerle bana dönüş yapanlar çok oldu tarif veremiyorum isteyene kargoyla gönderiyorum saygilar

Son düzenleyen: Moderatör:
bu nodan ararsanız beklerim daha önceden aktardım şuan değilim kendi buluşumdur benim gibi kg dan bıkmış zayıflamak icin arayış içinde olan herkese yardımcı olmak isterim kendimde kullandım başkalarında verdim memnun kalıpta yeni müşterilerle bana dönüş yapanlar çok oldu tarif veremiyorum isteyene kargoyla gönderiyorum saygilar
Heryere sıçramışsınız mantar gibi Mune Mune

ben denedim 50 kilodan 47 ye düşmüştüm akşam 6 dan sonra yememiştim birde tam 1 ay da

1 tutam mısır püskülü
1 tutam kirazsapı

X