Doğal Saç Bakım Kürleri Kırık Saçların tedavisi.

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

DicleNaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2011
142
2
Merhaba;
Öncelikle yeni üyenizim :) O yüzden acil yardımlarınızı bekliyoruum :7
Şimdi kızlar, hayatımda bir defa bile ne maşaya ne düzleştiriciye el sürmedim. Yani düzleştiriciyi perçemlerim için kullanıyorum, neyse. Ama benim lanet saçlarım çokta kötü olmasa da kötü yani. Gliss'in Total Repair 19 (adını tam hatırlayamadım) bir ürünü var. Onun bakım maskesi saçımı az da olsa toparladı. Doğal bir şeyler yapmak istiyorum ama bana en az 20 liraya mal olacak. Neyse artık parası filan da önemli değil. Yeter ki şu saçlarım uçuşsun kurtulsun kırıklardan. HC bakım yağını duydum. Ama yarı kullanıcılarda ters tepki yapmış. 45 Liramı ona yatırıpta sonradan pişman olmak istemiyorum. Saçlarımın dalgalı olması da ayrı bir sorun zaten. :63::kk77:
Uzun lafın kısası, acilen el atmanız gereken lanet bir saçlarım var. Hadi internet kuaförlerii :) Bekliyorum yardımlarınızı. :p :KK70:

Glissin mor spreyi rezil ötesi bu arada. Almayın. İlk başlarda saçlarımı düzleştiriyordu, sonra aşırı bir şekilde kabarttı. O sprey ve şampuanı üretimden kalkmalı ! Glissin kalitesini dibe çekiyor :KK43:

Son düzenleme:
Isıtılmış yağlar çok iyi geliyor. Tatlı badem veya zeytinyağı hangisi elinde varsa; el yakmayacak kadar ısıt. Saçlarına yedir ve minimum yarım saat beklet.Ben bazen gece yatarken sürüp sabaha yıkadığım olur. Kuruluğa ve kırıklara daha iyi gelen başka şey henüz bilmiyorum

Çok teşekkür ederim canım. Bunu bilmiyordum, özel günü gelince deneyeceğim hemen. Tekrar teşekkürler :)

Isıtılmış yağlar çok iyi geliyor. Tatlı badem veya zeytinyağı hangisi elinde varsa; el yakmayacak kadar ısıt. Saçlarına yedir ve minimum yarım saat beklet.Ben bazen gece yatarken sürüp sabaha yıkadığım olur. Kuruluğa ve kırıklara daha iyi gelen başka şey henüz bilmiyorum
Aynen cnm tatlı badem yağı saçı parlak yapar ve nemlendirir. ama benım için en ıyısı likid keratin yağı ve likid keratin şampuanı oldu, saçımı yumuşacık ve parlak yapıyor, çok ço memnunum üstelık kırıklara da ıyı geldi.

X