Cilt Bakımı Ürünleri Kırışıklık kremi ve leke kremi tavsiyesi istiyorum

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Muevete

Baloğlum...
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
3.955
7.113
Arkadaslar 29 yasindayim ve kırışıklık kremi tavsiyesi istiyorum bi iki markayi arastirdim ancak emin olamadim.

Kullandığıniz ve gercekten memnun kaldığınız kremleri yazabilir misiniz?

Arkadaslar 29 yasindayim ve kırışıklık kremi tavsiyesi istiyorum bi iki markayi arastirdim ancak emin olamadim.

Kullandığıniz ve gercekten memnun kaldığınız kremleri yazabilir misiniz?
o Ünlülerin ısrarla önerdiği leke kremını aslaa almanı önermem. Bende acayip sivilce yaptı. Düşün ergenlğimde bu kdr olmadı. Günü dolsun iade edicem

o Ünlülerin ısrarla önerdiği leke kremını aslaa almanı önermem. Bende acayip sivilce yaptı. Düşün ergenlğimde bu kdr olmadı. Günü dolsun iade edicem
B me yanaşayım yaş 30 dayandı benimde düzgün bir kremle ihtiyaçım var

Ben iki tane kullanmaya başladım doktor tavsiyesiyle daha iki hafta oldu. Biraz açilma oldu gibi ama henüz emin değilim . İse yararsa isimlerini paylaşırım.

Şimdi gördüm yorumunu :) şikayet var da baktım o insta kremlerine yorumlar kötü hala alamadım bişey :KK43: göz çevresi için kihels den aldım güzel gibi ama tüm yüz için de almam lazım

Bilindik markalar mı eczane kremleri mi? Sanırım leke üzerine?
Evet leke üzerine . Hafif bir leke belirmişti yüzümde onun için kullanıyorum. Dermokozmetik ürün kullandıklarım. Bir de doktordan hafif gözeneklerim için bir tonik istedim kendi bir karışım yazdı. O da gözeneklerimi küçülttü diyebilirim . kremleri kullanmaya devam ediyorum. Memnun kalırsam yazarım buradan şimdi yazmak istemedim çünkü boşuna kimse para harcasın istemem.

Leke için ürünler kullandıktan sonra yorum yapacağımı söylemiştim .İki aydır kullanıyorum . Yüzümde belli belirsiz bir leke oluşmuştu babe nin güneş kremini kullandıktan sonra. Tam koruma sağlayamadı yüzüme. Kullandığım ürün de bir işe yaramadı . Sadece doktorun yazdığı tonik karışımı gözeneklerimi sıkılaştırdi biraz. Hiç aksatmadan kullandığım için belki sadece sıkı görünüyordur bilemiyorum. Durum bu arkadaşlar .

Arkadaslar eğer yüzünuzde güneşten kaynaklı leke varsa solante pigmentayi öneririm bende gerçekten ise yaradı.

Arkadaslar eğer yüzünuzde güneşten kaynaklı leke varsa solante pigmentayi öneririm bende gerçekten ise yaradı.
İnternetten araştırma yapıyordum da güneş kremleri ile ilgili solante de çok fazla zararlı madde olduğu yaziyordu .kararsız kaldım. Yeni bir güneş kremi arayışındayım ama bulamadım daha.

İnternetten araştırma yapıyordum da güneş kremleri ile ilgili solante de çok fazla zararlı madde olduğu yaziyordu .kararsız kaldım. Yeni bir güneş kremi arayışındayım ama bulamadım daha.
O zaman bide roc u araştırın turuncu bir ambalaj o da lekelere karsi

Bende solante acness aldim. Enteresan bir urun. Suruyorum. Bi sure sonra bir bakiyorum iri gozeneklerim yok olmus cilde düzgün gorunum veriyo biraz rengini aciyor insanin bayildim. bide benimki daha mat gorunum sagliyor. Sanirim icindeki gorunmeyen tanecikler yagi icine hapsediyormus..

Bende solante acness aldim. Enteresan bir urun. Suruyorum. Bi sure sonra bir bakiyorum iri gozeneklerim yok olmus cilde düzgün gorunum veriyo biraz rengini aciyor insanin bayildim. bide benimki daha mat gorunum sagliyor. Sanirim icindeki gorunmeyen tanecikler yagi icine hapsediyormus..
Fondotenli olan mi normal mi

Aven thermal kapatıcı özelliği olan güneş kremini öneririm, sorunlu karma cildime çok iyi geldi yağlandırmadan kapatıyor kadife gibi oluyor cildiniz

X