KIRMADAN "YETMEZ Mİ ARTIK?" DEMEK

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tam olarak sizin gibi bir arkadasim var. Inanin karsi taraf icin cok yorucu oluyor. Daha bugun benzer bir diyalog yasadik. Benim yasadigim ulkeden cevre ulkelerdeki adalara paket tatiller oluyor, cok iyi bir indirim bulmus. Tutturdu oraya gidelim. Bizim esimle bu aralar farkli bir planimiz var ona butce ayirmak istemedik. Neden diye basimin etini yedi. En son dedim ki 'Istememek de yeterince gecerli bir neden. Senin sevdigin her sey en dogrusu degil ki. Biz gelmeyecegiz.' Benden sonra kocamla gorusmus beni ikna edemeyince :)))
Yani olay bazen en iyi indirimi yakalamak olmuyor ki... Insanlar hayatlarinin farkli evrelerindeler, farkli sorumluluklari, planlari var ve her zaman motivasyon ucuz bilet buldum gidelim olmuyor.

Bu arada ben de 60'a yakin ulkede bulundum, gezmeyi cok severim ama en yakin arkadas grubumla en sevdigimiz kafede browni+kahve keyfi icin her cuma kosa kosa gideriz. Cok da eglenceli olur. Hani bu anlattiklariniz biri olmazsa digeri olacak kadar keskin sinirlari olan seyler degil. Hayati biraz grilerde yasamak lazim. Hepsinin keyfi ayri :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…