Popüler Konu Kış hazırlıkları başladı,siz neler yapıyorsunuz?

Hayalimdi olmadı derken sorunlu kyainvalide mevzusu mu 🥺
Hem yaşli hem uzakta hic yapmamis cocuklari yapmis ,gelinler yapmis yemis.Doguda aslinda o da ama orda buyuklere pek bisey yaptirmazlar.Ya da bunlarin ailede boyle.Hep hazir aliyorlar o bereketli gunes burda olsa, ben neler yapardim.

8 eltiyiz biz gerisini sen dusun o bizi sevsin :))

Hem yaşli hem uzakta hic yapmamis cocuklari yapmis ,gelinler yapmis yemis.Doguda aslinda o da ama orda buyuklere pek bisey yaptirmazlar.Ya da bunlarin ailede boyle.Hep hazir aliyorlar o bereketli gunes burda olsa, ben neler yapardim.

8 eltiyiz biz gerisini sen dusun o bizi sevsin :))
Benimde kimse yapmıyor.Ben yaptıklarımdan veriyorum😄

Ooo nereleri düşünüyor
Oğlunuzu Allah bağışlasın 🙏
Nasıl akıl edebildi acaba çevresinde örnek mi var ?
Ne kurdu kafasinda bi anlayamadim,tamam oglum ben bakarim sen ise gidersin dedim :) parka gotururum onlari dedim ,bende gelirim parka dedi.Karisi yorulur bakamazmis.O da calismak istemiyomus,hepimiz bu evde kalacakmisiz.Ben ev hanimiyim aslinda kaygimi duydu diyecegim oyle de degil.Anne kadinlar calisirmi dedi once :) sonra bu konu gelisti.Duygulandirdi beni.
Benimde kimse yapmıyor.Ben yaptıklarımdan veriyorum😄
Komsu olsaydik ben de yardim.eder ortak olurdum :))

Ne kurdu kafasinda bi anlayamadim,tamam oglum ben bakarim sen ise gidersin dedim :) parka gotururum onlari dedim ,bende gelirim parka dedi.Karisi yorulur bakamazmis.O da calismak istemiyomus,hepimiz bu evde kalacakmisiz.Ben ev hanimiyim aslinda kaygimi duydu diyecegim oyle de degil.Anne kadinlar calisirmi dedi once :) sonra bu konu gelisti.Duygulandirdi beni.

Böyle anlatjnca çocuk yapasim geldi.
Ne masum sorular 'anne kadınlar çalışır mı ' kocaman dünyada herşeyden habersiz meraklı öğrenen bı küçücük beden .

Kucak dolusu merhamet kapladı içimi

Güzel olurdu🤗

X