Günlük Kombinler Kısa Boylular Nasıl Giyinmeli

Kombin yarat, stilini oluştur, trendleri belirle, trendleri keşfet, stilini tasarla, tarzını paylaş, setlerini yarat, markaları takip et, kreasyonları keşfet, kombinlerini paylaş, moda grubunu oluştur, moda önerileri al, moda önerileri paylaş...

mervemathesonn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2015
1
0
28
Kızlaar merhaba ben yeni üye oldum üye olmaya şöyle karar verdim . Etrafımdaki bazı insanlar eleştirileriyle çok kırıcı oluyorlar ve onların samimiyetine inanmıyorum . Burda bu samimiyetin olduğunu düşünüyorum.
Şöyle ki ben 1.57 cm boyundayım bilekllerimde olan bir hırka aldım kendime sizce bunu giymemelimiyim . Fotoğraf atmalıydım esasında ama şuan için bu mümkün değil . Bana fikir verir misiniz

Ara boy giymemelisin.

Yani giydiklerin mesela etekler ya kısa olmalı ya uzun.

Tişörtler badiler dışında değil içinde olmalı.

Yüksek bel pantolon olmalı.

Uzun hırka giyebilirsin.

Bence uzun hiç bir şey giymemelisin. Kısa boy yani bilekten çok az daha yukarda biten pantolon da gitmemelisin bacak boyunu keser. Aynı şey bilekten bağlamalı ayakkabılar için de geçerli. Uzun hırka kesnlikle sana göre değil, giydiğin hırka kalçanın yarısından aşağıya inmemeli. Etek maks diz hizası o da maks ama . Zayıf isen şu sıralar moda olan ispanyol paça pantolonları öneririm altına bir dolgu topuk giyersin hem boyun uzar hem de zarif olur. Ben de kısa boyluyum yani 1.60 :) a bu arada mont ve kabanda da boyu kısa tutmaya çalış :))

X