KIZ GİBİSİN

Bekarla mı evlenmeli? Dul ile mi?

• Bekar

OY: 77 72,0%
  • Dul

OY: 30 28,0%

• Ankete Katılan
    107
Önceliğiniz karşınızdakinin karakteri, duruşu, kişiliği olsun boşanmış - bekar diye ayırmayın ve kimsenin de sizi o şekilde ayırmasına izin vermeyin. Gerçek sevgiyi, saygıyı, iyi aile babasını bulmayı hedefleyin. Boşanmış olmanız bekar bir adam için ilerde sorun yaratmaz diyemem illa çıkacaktır karşınıza bir şekilde ama aklınız, mantığınız ve duruşunuzla bunun üstesinden gelebilirsiniz. Benim yengem evlenmiş boşanmıştı amcam bekardı babamların ailesine ters bir durumdu bu eskiden ama amcam bununla ilgili kimsenin tek kelime etmesine izin vermedi ve şuan herkes yengeme saygı duyuyor sizde yapabilirsiniz ya da kendiniz gibi boşanmış birini de bulabilirsiniz önemli olan karşınızdakini gerçekten sevmeniz

Teşekkür ederim bilgi birikiminizi paylaştığınız için. Yengeniz için çok sevindim, maşaallah Allah daha iyi etsin. ❤️❤️❤️

Kardeş bak benim iki halamda dul biri ile evlendi.İlkinde adamın eski eşi intihar etmiş, o eniştemi de pek sevmem. Biraz sorumsuz biri ama halamda huy olarak çok iyi biri sayılmaz. İkinci halam ise bekardı yine, eniştem duldu. Ama bi gör melek gibi adam.En mutlusu bu ikisi. Bu halamın kendisi de iyidir. Bence bekar ya da dul olmasına takılma, iyi mi kötü mü ona bak.Sende dulsun ama çok şükür kendini biliyosun. Belki karşı tarafta anlaşamadı olmadı bazı şeyler? Seni hangisi daha iyi anlar bu konularda sana destek olursa dul/bekar ayrımına gitmeden ölç biç. Allah gönlüne göre versin inşallah.

Kız gibisin = sıfır kilometre gibisin

Bu laf kadar itici başka bir laf olabilir mi?

Bundan gurur duyacak kadına 'kadın' demek mümkün mü?

Kendini metalaştıran ve ona göre bir güzellik kıstasına sokularak övülen şahıs nasıl olur da bu lafı duyunca koltukları kabararak gezebilir ?

Yada var mıdır öyleleri?

Yok diyin nolur.

X