Eski eşim beni aldattigi kadinla evlenmek üzere

sabirdenensey

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2022
22
2
32
Merhaba ben sözde beni çok seven bir adamla evlenmiş 2 yıl evli kalmış 1.5 yılına girmeden çocuğum 8 aylıkken aldatıldığını öğrenmiş bebeğim 10 aylıkken de terkedilmis bir kadınım. Eski eşim iş yerinden tanıdığı ve evime de gelip yemek yemiş çay içmiş olan bir kızla beni aldattı. Eski eşimi asla aklamamakla beraber kıza da asla hakkımı helal etmiyorum çünkü kandirilmadi bizi biliyordu bile isteye yaptı. Sonra evi terk etti eşim ve tek celsede anlaşmalı olarak sadece çocuk nafakasini alarak boşandım. 3 yıl oldu ayrıyız onlar mutlu hep beraberler şimdi evlilik hazırlığı yapıyorlar oglumla bende hayat mücadelesi yaşıyoruz.Sorun surda başlıyor 1.5 yıldır eşim gelip gidip cocugu bahane edip yavsiyor bin defa konuşmayı denedim ben çocuğum için seninle iyiyim bana böyle yaklaşma dememe rağmen 1 hafta normale dönüp sonrasında tekrar dokunmaya beraber olmaya çalışıyordu. Cocuk için para lazım olduğunda bile eve gelirsen veririm tarzı konuşmalara şahit oluyordum bu şekilde 1.5 sene bitti ve bir gün yine arayıp evi taşıdım gel film izleriz kahve içeriz falan dedi bu defa niyetim ona bir ders vermekti ve gittim tabi niyet belli bende yakınlık gösterdim ve Bi video bir kaç da resim çekip eve gelince de kıza yolladim bunu yapmamdaki asıl amaç isteklerine boyun egmeyince cocuk üzerinden mobbing yememdi sürekli çocuğu almakla tehdit ediliyordum ayrılık sürecinde yavrumla teselli buldum sadece ve o da tek zaafimin çocuğum olduğunun bilincinde tabi kızla aynı gün tekrar baristilar ama tabiki beni arayıp yine çocuğu almakla nafaka vermemekle tehditlere devam etti ve bana niye sorun yapıyorsun parası ile değil mi paranı veririm konu kapanır dedi o kadar zoruma gitti ki ben ayrıldıktan sonra tek amacım cocugunu büyütmek olan bir kadınım kimse ile konuşup görüşmedim dahi şimdi onlar mutlu ben kötü ara bozmaya çalışan oldum tabi çağırdığı evde kızla yeni tuttukları evlenince yaşayacakları ev alınan yeni eşyalar şunlar bunlar. Canımın acısını tarif dahi edemiyorum beni kinci olarak algılamayın ama bana yaşattıklarını yaşamasını istiyorum çünkü bu süreçlerde oğlum ve ben çok mağdur olduk ha gelirse kabul edecek yada affedecek değilim ama pişmanlığı da yaşamasını istiyorum başka türlü içim sogumayacak gibi o dediği lafları ona yedirmek istiyorum resmen

Onun ne soyledigi onemsiz ciddiye almayin. Sizi ne kadar ugrassa da soyledigi yaptigi herhangi bir seyle daha fazla uzememeli. Bu gucu ona vermeyin. Eger parayi vermiyorsa kotu mesajlar atiyorsa dava acin. Ayrica kiskanilacak taraflari yok. Adam aldatiyor ama o kadin icin normal bu.

X