Eski eşim beni aldattigi kadinla evlenmek üzere

sabirdenensey

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2022
22
2
32
Merhaba ben sözde beni çok seven bir adamla evlenmiş 2 yıl evli kalmış 1.5 yılına girmeden çocuğum 8 aylıkken aldatıldığını öğrenmiş bebeğim 10 aylıkken de terkedilmis bir kadınım. Eski eşim iş yerinden tanıdığı ve evime de gelip yemek yemiş çay içmiş olan bir kızla beni aldattı. Eski eşimi asla aklamamakla beraber kıza da asla hakkımı helal etmiyorum çünkü kandirilmadi bizi biliyordu bile isteye yaptı. Sonra evi terk etti eşim ve tek celsede anlaşmalı olarak sadece çocuk nafakasini alarak boşandım. 3 yıl oldu ayrıyız onlar mutlu hep beraberler şimdi evlilik hazırlığı yapıyorlar oglumla bende hayat mücadelesi yaşıyoruz.Sorun surda başlıyor 1.5 yıldır eşim gelip gidip cocugu bahane edip yavsiyor bin defa konuşmayı denedim ben çocuğum için seninle iyiyim bana böyle yaklaşma dememe rağmen 1 hafta normale dönüp sonrasında tekrar dokunmaya beraber olmaya çalışıyordu. Cocuk için para lazım olduğunda bile eve gelirsen veririm tarzı konuşmalara şahit oluyordum bu şekilde 1.5 sene bitti ve bir gün yine arayıp evi taşıdım gel film izleriz kahve içeriz falan dedi bu defa niyetim ona bir ders vermekti ve gittim tabi niyet belli bende yakınlık gösterdim ve Bi video bir kaç da resim çekip eve gelince de kıza yolladim bunu yapmamdaki asıl amaç isteklerine boyun egmeyince cocuk üzerinden mobbing yememdi sürekli çocuğu almakla tehdit ediliyordum ayrılık sürecinde yavrumla teselli buldum sadece ve o da tek zaafimin çocuğum olduğunun bilincinde tabi kızla aynı gün tekrar baristilar ama tabiki beni arayıp yine çocuğu almakla nafaka vermemekle tehditlere devam etti ve bana niye sorun yapıyorsun parası ile değil mi paranı veririm konu kapanır dedi o kadar zoruma gitti ki ben ayrıldıktan sonra tek amacım cocugunu büyütmek olan bir kadınım kimse ile konuşup görüşmedim dahi şimdi onlar mutlu ben kötü ara bozmaya çalışan oldum tabi çağırdığı evde kızla yeni tuttukları evlenince yaşayacakları ev alınan yeni eşyalar şunlar bunlar. Canımın acısını tarif dahi edemiyorum beni kinci olarak algılamayın ama bana yaşattıklarını yaşamasını istiyorum çünkü bu süreçlerde oğlum ve ben çok mağdur olduk ha gelirse kabul edecek yada affedecek değilim ama pişmanlığı da yaşamasını istiyorum başka türlü içim sogumayacak gibi o dediği lafları ona yedirmek istiyorum resmen

Ben şuna çok üzülüyorum. Tamam, boşanmak da evlenmek kadar normal bir şey. Mutlu olmak amacıyla evlenirsin baktın olmuyor yine mutlu olmak amacıyla boşanırsın. Ama neden boşanma sürecinde ve boşandıktan sonra çocuğu sadece kadın tek başına yapmış gibi bir senaryo hep ama hep ortaya çıkıyor, bunu hiç anlayamamak ile birlikte çok da sinir oluyorum.

Öncelikle aldatılmak zaten berbat bir durumken bir de evine girip çıkan, tanıdığın, bir masaya karşılıklı oturup sohbet ettiğin, yemek yediğin biri ile bunun yapılması gerçekten çok kötü. Allah hiçbirimize bunu göstermesin demekten başka bir şey diyemiyorum. Hamilelik, doğum gibi zor süreçleri geride bırakan, ilk defa anneliği tadan bir kadının sıradan bir aile ortamında bebeğini büyütmesine rağmen bile tökezlediğini burada çok okumuşuzdur. Siz bir de kucağınızda bebeğiniz böyle bir ihaneti yaşamış, üstüne boşanma sürecinden geçmiş yeniden bir düzen oturtabilmek için mücadele vermişsiniz. Hani düşünürüz ya hayatta hiçbir kötülük karşılıksız kalmaz diye, şimdi sizin gözünüzden bakınca karşılıksız kaldığını düşünüyorsunuz. Çünkü siz çeşitli zorluklarla mücadele edip acı çekerken diğer taraftan eski eşiniz ve anca metres olabilecek kalitedeki o kadın ev düzüyor, kendine damatlık-gelinlik beğeniyor falan. Yani içinde bulunduğunuz o üzüntüyü çok derinden hissedebiliyorum, inanın. Tamam, önünüze bakmanız gerekiyor. Ama biliyorum ki yaşananları yok sayıp önüne bakmak öyle cümlesini kurmak kadar da kolay olmuyor. Yoksa hepimizin ruh hali çok daha iyi olurdu.

İlahi adalet var mı bu dünyada, hiç bilmiyorum. İnşallah vardır ve ahınız bir gün ikisinden de bir şekilde çıkar diye temenni ediyorum sadece. Allah yardımcınız olsun.
O kadar naif o kadar iyisiniz ki bunu yazdiklarinizdan anlayabiliyorum güzel temennileriniz ve acımı anlayabildiginiz için çok teşekkür ederim malesef cocuk sadece benim gibi davranıliyor ve sadece farklı amaçlarla cocuk bahane edilerek kapım çalınıyor ve sürekli oğlum üzerinden alırım alacam diye mobbing yiyorum umarım bir gün buraya daha güzel şeyler yazabilirim.
Çocuk için korkmanıza hiç gerek yok. Adam hiç baba olmamış gibi bekarmış da yeni damat oluyormuş gibi bir hayat sürüyor. Zaten bahsetmişsiniz ilgisiz diye. Sizce çocuğunu alıp bakmak ister mi bu adam? O yola gelse yeni karısı istemez. Tamam, evlilik birliği içinde sadakat yükümlülüğü eşinize aitti. O kadın olmasaydı başka biri ile aldatırdı sizi. Bu yüzden eşiniz o kadından bin kat daha iğrenç biri. Ama evine gittiği bir kadının kocasıyla, evli bir adamla birlikte olan, kendine metreslik sıfatını yakıştıran bir kadının iyi bir insan olmadığını düşünüyorum. Yani vicdana gelip yeni kocasının çocuğuna dadılık yapmayı asla istemez. Siz bir evliliklerinin ertesi gönderin çocuğunuzu, akşam olmadan kapınız çalar adım kadar eminim. Kaldı ki o da istedi diyelim, muz cumhuriyetinde yaşamıyoruz. Çok ekstrem bir durum olmadığı sürece küçücük çocuğu sizden alıp ona vermezler. Bunun yanında nafaka için yalvarmanıza gerek yok. O sizin daha doğrusu çocuğunuzun hakkı. Vermezse avukatınıza söylersiniz, o ilgilenir. Tacize devam ederse kanıt toplar şikayet eder uzaklaştırma talep edersiniz.

Eşiniz iyi bir koca olmamış ama keşke iyi bir baba olabilseydi. Ben de kötü bir çocukluk geçirdim. İstediğim kadar dik durayım, insanların içinde güçlü insan profili çizeyim, zaten umrumda değil ki havalarına gireyim 23 yaşındayım ama yine de parkta anne babası ile oynayan eğlenen çocuk gördüğümde içim acır. Siz ve çocuğunuz, ikiniz de destek almaya başlasanız gerçekten çok iyi olur.

Yoo burda kısa kesmişim.Serefsiz , ahlaksız, o.ç. tekidir kendisi.Konularima bakarsaniz görürsünüz.Siz elin o.pusunu niye savundunuz anlamadim.Bir yaranız var galiba??
Evli, çocuklu şerefsizle birlikte olan kadınlara biz öyle diyoruz.Adı kadınlar kulübü olan bir yerde bike kadin kadının düşmanı zaten.Ama mağdur olan kadına düşman.
Ay bırakın bu işleri, hakli yorum yapıldığında hemen yaranız mi var dersiniz. Ne meraklısınız birilerini yaftalamaya, o yafta bana yapışmaz ama ben kimseyi savunmuyorum. Kadın için küfür ederken,eski eşinizi es geçmişsiniz.Sizi aldatan eşiniz,karşı tarafın ne ya da kim olduğunun önemi yok. Aldatilmadan kaynaklı ruhsal travmanızın olduğu,konulara yaptığınız yorumlarda aşikar.Cozumu bu değil ama yolunuza bakmak. Kadın düşmanı da değilim.Ben tescilli o... dahi o.. demem. Hele ki kız evlâdım varsa ağzımı açmam.Karma yasasına inanirim.Haksizliga ugradiginizi düşünmüyorsanız,yolunuza bakacaksınız.

Ay bırakın bu işleri, hakli yorum yapıldığında hemen yaranız mi var dersiniz. Ne meraklısınız birilerini yaftalamaya, o yafta bana yapışmaz ama ben kimseyi savunmuyorum. Kadın için küfür ederken,eski eşinizi es geçmişsiniz.Sizi aldatan eşiniz,karşı tarafın ne ya da kim olduğunun önemi yok. Aldatilmadan kaynaklı ruhsal travmanızın olduğu,konulara yaptığınız yorumlarda aşikar.Cozumu bu değil ama yolunuza bakmak. Kadın düşmanı da değilim.Ben tescilli o... dahi o.. demem. Hele ki kız evlâdım varsa ağzımı açmam.Karma yasasına inanirim.Haksizliga ugradiginizi düşünmüyorsanız,yolunuza bakacaksınız.
Ne saçmaaldığınızı anlamadim.Yorumlarimdan rahatsız oluyorsaniz okumazsiniz olur biter.Neden kişisellestirip cevap yazıyorsunuz??
"Haksızlığa uğradığınızı düşünmüyorsaniz, yolunuza bakacaksınız" derken?? apayri saçmalamissiniz.Hanimefendi kişi ne yaşadığını en iyi kendi bilir. "Aldatılmak kaynaklı ruhsal travmam" olduğunu anlamissiniz bravo👏👏 Benim 15 yılımı verdiğim şerefsiz beni ve evladımı rezil etti.Konulariniza bakma gereği bile duymadan yaziyorum.Gidip işinize bakın.Beni yada yaşadıklarimi yargılamak, akıl vermek haddiniz değil.
Kimi yada neyi savunuyorsunuz ? bilmiyorum.Ama başka kapıya.Bosuna uzatmayin

Ne saçmaaldığınızı anlamadim.Yorumlarimdan rahatsız oluyorsaniz okumazsiniz olur biter.Neden kişisellestirip cevap yazıyorsunuz??
"Haksızlığa uğradığınızı düşünmüyorsaniz, yolunuza bakacaksınız" derken?? apayri saçmalamissiniz.Hanimefendi kişi ne yaşadığını en iyi kendi bilir. "Aldatılmak kaynaklı ruhsal travmam" olduğunu anlamissiniz bravo👏👏 Benim 15 yılımı verdiğim şerefsiz beni ve evladımı rezil etti.Konulariniza bakma gereği bile duymadan yaziyorum.Gidip işinize bakın.Beni yada yaşadıklarimi yargılamak, akıl vermek haddiniz değil.
Kimi yada neyi savunuyorsunuz ? bilmiyorum.Ama başka kapıya.Bosuna uzatmayin
Üsluba bakın :) Yazacak çok şey var ama degmez. Acil destek alın

Üsluba bakın :) Yazacak çok şey var ama degmez. Acil destek alın
Ayni tavsiyeyi siz uygulayin...
Neden tanımadığınız insanlari yargılayıp, kendinizce aşağılayarak , kendinizi iyi hissetmeye çalıştığınızı öğrenip burda konu açın hatta.
Teebiyesizce cevap verip , Üslup diyenlere değmez asıl.

Emin olun öyle bir şerefsiz o kızıda aldatır. Hiç üzülmeyin dışarı verdikleri mutluluk pozlarına bakmayın insanlar evde kavga etseler bile iki gülüp foto çekip koymak hiçte zor değil ki bunu yapanda çok zaten şu herşeyin gösteriş , en mutlusu benim yarışı olan sosyal medyada. Ki öyle olmasa bile gerçekten mutluysalar bile boşverin, hiç umursamayin . Size parasıyla degilmi demesi gerçekten de çok ağır olmuş ne kadar adi serefsiz bı insan olduğu burdan belli zaten ayrıca sevgilisi kadında çok genişmis nasıl bişey anlamadım aklıma acaba oda eski eşinizi aldatıyor mu sorusu geldi 🙄🤔 Neyse siz onları boşverin daha gencsiniz sanırım çok uzun süre evli kalmamissiniz öyle kendinizi kapatmayın hemen bakarsınız sizinde karşınıza sizin gibi iyi niyetli biri çıkar anlasirsiniz, ha bu tabi demek degilki illa bir erkekle hayatını gecirmen gerek sakın yanlis anlamayın yalnızca sizin içinde daha iyi olur sevmek sevilmek bu duygular güzel şeyler :) eski eşte rahatsiz edemez hemde pislik. kendinize göre birini bulduğunuz zaman neden olmasın :) Şunuda unutmayın herşeyi gören bir Allah var yarına kalsa da yanına kalmaz bu yaptıkları emin olun bu dünyada değilse bile öbür dünyada mutlaka bu yaptıkları onu bulucak 🙃😉

Merhaba ben sözde beni çok seven bir adamla evlenmiş 2 yıl evli kalmış 1.5 yılına girmeden çocuğum 8 aylıkken aldatıldığını öğrenmiş bebeğim 10 aylıkken de terkedilmis bir kadınım. Eski eşim iş yerinden tanıdığı ve evime de gelip yemek yemiş çay içmiş olan bir kızla beni aldattı. Eski eşimi asla aklamamakla beraber kıza da asla hakkımı helal etmiyorum çünkü kandirilmadi bizi biliyordu bile isteye yaptı. Sonra evi terk etti eşim ve tek celsede anlaşmalı olarak sadece çocuk nafakasini alarak boşandım. 3 yıl oldu ayrıyız onlar mutlu hep beraberler şimdi evlilik hazırlığı yapıyorlar oglumla bende hayat mücadelesi yaşıyoruz.Sorun surda başlıyor 1.5 yıldır eşim gelip gidip cocugu bahane edip yavsiyor bin defa konuşmayı denedim ben çocuğum için seninle iyiyim bana böyle yaklaşma dememe rağmen 1 hafta normale dönüp sonrasında tekrar dokunmaya beraber olmaya çalışıyordu. Cocuk için para lazım olduğunda bile eve gelirsen veririm tarzı konuşmalara şahit oluyordum bu şekilde 1.5 sene bitti ve bir gün yine arayıp evi taşıdım gel film izleriz kahve içeriz falan dedi bu defa niyetim ona bir ders vermekti ve gittim tabi niyet belli bende yakınlık gösterdim ve Bi video bir kaç da resim çekip eve gelince de kıza yolladim bunu yapmamdaki asıl amaç isteklerine boyun egmeyince cocuk üzerinden mobbing yememdi sürekli çocuğu almakla tehdit ediliyordum ayrılık sürecinde yavrumla teselli buldum sadece ve o da tek zaafimin çocuğum olduğunun bilincinde tabi kızla aynı gün tekrar baristilar ama tabiki beni arayıp yine çocuğu almakla nafaka vermemekle tehditlere devam etti ve bana niye sorun yapıyorsun parası ile değil mi paranı veririm konu kapanır dedi o kadar zoruma gitti ki ben ayrıldıktan sonra tek amacım cocugunu büyütmek olan bir kadınım kimse ile konuşup görüşmedim dahi şimdi onlar mutlu ben kötü ara bozmaya çalışan oldum tabi çağırdığı evde kızla yeni tuttukları evlenince yaşayacakları ev alınan yeni eşyalar şunlar bunlar. Canımın acısını tarif dahi edemiyorum beni kinci olarak algılamayın ama bana yaşattıklarını yaşamasını istiyorum çünkü bu süreçlerde oğlum ve ben çok mağdur olduk ha gelirse kabul edecek yada affedecek değilim ama pişmanlığı da yaşamasını istiyorum başka türlü içim sogumayacak gibi o dediği lafları ona yedirmek istiyorum resmen
Arkadaşım çocuğu senden alması için sağlam kanıtları olması gerek o çocuğa bakamadığının.

Bakıyorsan şiddet yoksa götünü yurtsa alamaz

Sizde ne diye evine gidiyorsunuz tehtit mesajlarıyla onun evine gidicene savcılığa gitseymişsiniz

Görürdü ozaman birdaha çocuğu uzaklaştırma çıkartırdın keyfine bakardın

Onlar birbirinide aldatır sen merak etme bak ex hala fantezi peşinde demekki o yanındakinide aldatacak

Sen doğru dur eğri belasını bulur 😏

Sizde kızınızı ahlaklı yetiştirin başkasının gözyaşlarıyla mutlu olamıcagını öğretin ona rağmen yaparsa orda başka sıkıntı vardır

İnsanların travmalarında tepinmek ne kadar aşşalık bir hareket kendinize yakıştırdınıza göre bunu ucu çok açık herşey yakışır .

Ha bu arada tam da basliktaki gibi bi durumdaydim.. hatta simdi cocuklari bile doğdu. Ben de evlendim,cocuklarim yanimdalar. 3 yasındaydı kuzucuklarim..
Alirim ederim ,ayni evde istemem cart curt dedi ama,
Elin kadını iki cocuga dadılık yapmaz,ustunu basini yıkamaz,rahatini bozmaz. Ki oyle de yapiyor kadın zaten. Eski esim iyi bir baba olsaydi bize bunu yapmazdi.. o yuzden iyi davranmama gerek yok, belalarini bulsunlar..
Napmislar,nasillarmis,nereye gidiyorlarmis,ne almislar umurumda bile degiller.. cocuklara da tembihledim onlari bana, bizi onlara anlatmayin gormek duymak istemiyorum hic birini dedim.
Kafam da rahat boylece.. hic biri umurumda degil, onlar da yasattigini yasayacaklar cunku.
Kimseye de kendimi anlatamam,kim ne yaparsa yapsin. 4 sene gecmis ustunden.
Onlari dusunup kendimi yoramam. Bizden uzak olsunlar.
Muhatap olma, ustüne sıçrarlar uzak dur en iyisi sen de
Umarım yeni evliliginizde mutlusunuzdur bir daha böyle bir acıyı yasamamanizi diliyorum sizin adınıza çok mutlu oldum

Siz neden bu kadar yüz göz oluyorsunuz ki? Çocuk için evlerde değil dışarıda buluşsanız, geri kalan taciz mesajları için savcılığa verseniz bunların hiçbiri olmayacaktı.

Geri kalan aldatma olayları için de, aldatılmak çokkk zor bir şey hele ki evinize gelmiş biriyle olmuş bunlar. Ama bakın koskoca 3 yıl geçmiş artık bunları düşünerek sadece kendinizi yıpratıyosunuz. Çocuğunuza ve yeni hayatınıza odaklanın.
+1

Emin olun öyle bir şerefsiz o kızıda aldatır. Hiç üzülmeyin dışarı verdikleri mutluluk pozlarına bakmayın insanlar evde kavga etseler bile iki gülüp foto çekip koymak hiçte zor değil ki bunu yapanda çok zaten şu herşeyin gösteriş , en mutlusu benim yarışı olan sosyal medyada. Ki öyle olmasa bile gerçekten mutluysalar bile boşverin, hiç umursamayin . Size parasıyla degilmi demesi gerçekten de çok ağır olmuş ne kadar adi serefsiz bı insan olduğu burdan belli zaten ayrıca sevgilisi kadında çok genişmis nasıl bişey anlamadım aklıma acaba oda eski eşinizi aldatıyor mu sorusu geldi 🙄🤔 Neyse siz onları boşverin daha gencsiniz sanırım çok uzun süre evli kalmamissiniz öyle kendinizi kapatmayın hemen bakarsınız sizinde karşınıza sizin gibi iyi niyetli biri çıkar anlasirsiniz, ha bu tabi demek degilki illa bir erkekle hayatını gecirmen gerek sakın yanlis anlamayın yalnızca sizin içinde daha iyi olur sevmek sevilmek bu duygular güzel şeyler :) eski eşte rahatsiz edemez hemde pislik. kendinize göre birini bulduğunuz zaman neden olmasın :) Şunuda unutmayın herşeyi gören bir Allah var yarına kalsa da yanına kalmaz bu yaptıkları emin olun bu dünyada değilse bile öbür dünyada mutlaka bu yaptıkları onu bulucak 🙃😉
Çok teşekkür ederim desteginiz ve güzel dilekleriniz için artık daha sağlam adımlarım olacak bir çoğunuzun sayesinde 🤗

Sanırım bir yanlış anlaşılma var video yakın olduğumuz bir video değil video da oğlum benim umrumda değil şu bu umrumda değil emin olabilirsin dediği bir video yani eğer mahkeme yoluna gidersek gizli çekim olmayan ve çocuk umrumda değil dediği bir video
👇🏻
bir gün yine arayıp evi taşıdım gel film izleriz kahve içeriz falan dedi bu defa niyetim ona bir ders vermekti ve gittim tabi niyet belli bende yakınlık gösterdim ve Bi video bir kaç da resim çekip eve gelince de kıza yolladim
???

Yakınlık gösterdim bu kısım doğru çünkü niyeti belli bunun üzerine döküldü oglum benim umrumda degil diye video bunun videosu resimde ciplaklik içeren bir resim değil yeni evde bana sarıldığı dizime yattığı resimler çünkü o cagirmasa ben onun evini bilmem tabi videoda sadece oglum demiyor o kızın da ismini zikrediyor umrumda değil falan diye tüm detaya inmedigim için haliyle yazıda kopukluk olusmus

Sizin foto çekinmek için yaptığınız hareket sizi düşük göstermiş bence orada hata yapmışsınız. Bundan rahatsız olacak bir kadın olsa evli olduğunu bile bile adamla birlikte olamaz. Sonuçta siz evliyken bir özel hayat yaşıyordunuz eski eşinizle sizin belki o zaman haberiniz yoktu ama bunu kadın biliyordu ve rahatsız olmuyordu.

Yoo burda kısa kesmişim.Serefsiz , ahlaksız, o.ç. tekidir kendisi.Konularima bakarsaniz görürsünüz.Siz elin o.pusunu niye savundunuz anlamadim.Bir yaranız var galiba??
Evli, çocuklu şerefsizle birlikte olan kadınlara biz öyle diyoruz.Adı kadınlar kulübü olan bir yerde bike kadin kadının düşmanı zaten.Ama mağdur olan kadına düşman.

Yeri gelmisken soyleyeyim, ben sizin tepkinizi tabii ki anliyorum. Metreslere ben de acik acik metres derim, asla savunma gibi bir durumum soz konusu degil ama nacizane ben de hemen her yorumunuzda metresten bahsederken kufur okumaktan cok rahatsiz oluyorum. Inanin goze batiyor direkt kufur olarak yazdiginiz icin. Evet cok buyuk bir haksizliga ugramissiniz, aldatilmissiniz, ama bakin eski esiniz ve metresi evlenmis, cocuklari olacak, hayatlarina devam ediyorlar. Adil ya da degil, hayat boyle bir sey. O yuzden sizin de kufurlu sifatlarla surekli nefretinizi diri tutmanizin size fayda sagladigini dusunmuyorum.

Madem adam sana öyle yaklaşıyor sen de bu durumu kullanıp tekrar aşık etseydin kendine. O kadın da seninle aynı şeyleri yaşasaydı adamI da şey gibi ortada bıraksaydın için bi güzel soğurdu ohhhh. Zaten adamla görüşüyormuşsun böyle bir şey yapabilirdin ki hala geç değil

Kadına eski esinizin size olan tavrını kanıtlamak için evine gitmenize gerek yoktu size y.vsadıgı mesajları iletsenizde olurdu niye ta evine gittiniz.eşiniz Kadına, cocul hastaydı doktora goturduk o Sırada bana gectik cocugu biraz oynatmak için oda fırsat kolladı bana yürüdü falan demiştir.kızda barısmıstır sizde surekli para istedigijiz için adam bunu o kıza ya işte hep para için rahatsız ediyor tehdit ediyor vs diye anlatıyordur.. taciz mesajlarıyla gidin silaeyet edin.

O işler öyle kolay olmuyor.

X