Kız İstemeye gelirken bohça gelir mi ?

Söz bohçası mı 🙄
Şu bohça o kadar saçma geliyorki yakın zamanda arkadaşım evlencek kıza bi kıyafet almışlar 3tane büyük boy valiz 7-8çift ayakkabı 4tane montu vardı aklımda kalan 😀 sinir oluyorum şu bohça işine hiçmi giyecek kıyafetiniz yok evleniyorsunuz diye alınıyor. Yakın arkadaşımdı açık açık söyledim yüzüne abartmasaydınız bu kadar diye 😀

Şu bohça o kadar saçma geliyorki yakın zamanda arkadaşım evlencek kıza bi kıyafet almışlar 3tane büyük boy valiz 7-8çift ayakkabı 4tane montu vardı aklımda kalan 😀 sinir oluyorum şu bohça işine hiçmi giyecek kıyafetiniz yok evleniyorsunuz diye alınıyor. Yakın arkadaşımdı açık açık söyledim yüzüne abartmasaydınız bu kadar diye 😀
Onlar abartmış bende hiç istemiyordum karşı taraf yapalım diyince yaptık ama çok hoşuma gitti. Giyecek kiyafeti olmadığından değil de beraber yaşamaya başlayınca kullanacağı şeyleri alıyorsunuz bilmiyorum bence tatlı bir durumdu zaten hediye almayı severim hayatımdaki insana bir sürü hediye alıyormuşum gibi düşündüm. Tabi anlattığınız kadar çok şey alınmadı ama yine de baya bir şey alınıyor

bizde isteme oldu istememde yüzük taktık sonra nişan yaptım nişandan sonra getirdiler bohçayı ama sadece damat gelin öyle anne baba anası danası yok. bizde kızın teyzesine bile yapılırmış eskiden. ben de çok istemiyordum bohça ne diyordum ama kaynanam sen yapmazsan yapma ben yapıcam dedi. benim bohçamda parfüm makyaj malzemesi tarak sabahlık gecelik topuklu ayakkabı vs vardı çok net saymadım şimdi ben de nişanlıma tıraş malzemesi parfüm vs almıştım onlar valiz yapmış ben normal hazır bir kutu almıştım bir tane 🤣 onların elinde tabii daha çok şey vardı. ellerinde tek tek girdiler oturduk salonu açıp açıp baktık işte aman güzel bir anı olarak kaldı heveslerini kırmadım. abiye bile vardı nerede giyeceksem

Son düzenleme:
X