Saç Rengi ve Saç Boyama Kızıl saçı akıtmak için acil çözümmmm

papattyaa00

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2019
40
9
23
Kızlar saçımı aralık ayında kızıl yaptım koyuydu rengi ondan önce sarı ombre vardı saçımda şuan aktı ama aralarda kızıllae kaldı dibimde geldi doğal olarak bugün kuaföre gittim sarı ombreye dönmek icin tekrar olmaz dedi yani turuncu givi olur garanti veremem dedi bu saçı nasıl akıtıcam simdi tamamen acaba mor sampuan falan alsam ise yarar mı kızlar şubatta falan beyaz sabunla yıkadım akıttım ama kızıllıklar kaldı :KK43:((

O kızıllık hiç gitmez sakın sarıya boyama çok turuncu olur. Bence kestir saçını biraz daha çabuk uzar. Ben koyu bakır saçımdan sıkılıp siyaha boyamıştım siyah olmasına rağmen yıkadıkça kızıllık kendini belli etti uçlarda. Sonra yavaş yavaş kestirdim

Boya akıtıcı özel boyalar var sanırım araştırıp alabilirmisin birde mor şampuan rengi açabilir... :KK69:

Kızlar saçımı aralık ayında kızıl yaptım koyuydu rengi ondan önce sarı ombre vardı saçımda şuan aktı ama aralarda kızıllae kaldı dibimde geldi doğal olarak bugün kuaföre gittim sarı ombreye dönmek icin tekrar olmaz dedi yani turuncu givi olur garanti veremem dedi bu saçı nasıl akıtıcam simdi tamamen acaba mor sampuan falan alsam ise yarar mı kızlar şubatta falan beyaz sabunla yıkadım akıttım ama kızıllıklar kaldı :KK43:((
Mor şampuan kızıllık alır ama çok etkili bir şey değil sadece sarı boyada etkisi çok yani içinde çok kızıllık olmayanlarda

O kızıllık hiç gitmez sakın sarıya boyama çok turuncu olur. Bence kestir saçını biraz daha çabuk uzar. Ben koyu bakır saçımdan sıkılıp siyaha boyamıştım siyah olmasına rağmen yıkadıkça kızıllık kendini belli etti uçlarda. Sonra yavaş yavaş kestirdim

Ya biraz biraz kestiriyorum ama hepsinin gitmesi kestirerek 1-2 sene mi alır bötle duramam :KK43:(

Ben kızıllık değilde turuncularımı neva color gümüş grisi var ama kabinda mor olani ikiçeşit bu boya ben morunu aldim saçımdaki ombre yüznden olan turuncuları çok güzel kırdı küllü oldu saçım doğalda durdu hem yıpratmadı çünkü içinde açıcı yok boyanın korkarak yapmıştım ama iyikide yapmışım çok beğendim mor şampuan deneyecektim ama kalicigina güvenemedim...

Ya arastırdım elseve'in varmış ama kızılları turuncu yapar diye korktum
Mor şampuanı alıp bi dene zaten ucuz fiyatı eğer kızıllarında iyi bir etki görürsen sarı saçında da denersin. Benim fikrim istediğin işlemi saçının bir tutamında arada kalan bi yerinde dene sarıya boya üstüne de mor şampuan denersin yine saçın hepsini heba etmekten iyidir. İçinde kalmasın bence hemen deneyebilirsin en kötü tutmazsa o tutamı kesersin o kadar saçın içinde farkedilmez bile ortalardan bi tutam alırsın 😊

Çok iyi kuaförler yapabiliyor aslında senin istediğini ama çok para alır
bir kaç iyi kuaföre gittim sadece bi tanesi yaparım dedi o da 600 tl istedi diğerleri istediğin gibi olmaz turunculuk kalır kendi rengine dönmen gerek dedi şimdi bir tane kuaför daha buldum new style hair diye bir yer istanbul bahçelievler de youtubeda bir video da kız kızıl saçından sarıya dönmüş bu kuaför sayesinde

bir kaç iyi kuaföre gittim sadece bi tanesi yaparım dedi o da 600 tl istedi diğerleri istediğin gibi olmaz turunculuk kalır kendi rengine dönmen gerek dedi şimdi bir tane kuaför daha buldum new style hair diye bir yer istanbul bahçelievler de youtubeda bir video da kız kızıl saçından sarıya dönmüş bu kuaför sayesinde
Bi görüşün bol şans diliyorum 😊

Kızlar sonucu yazıyoruum uzun uğraşlar sonucu çok çok araştırmalarım sonucu kızıldan sarı ombreye bir günde döndüm ve saçlarım hiç yıpranmadı yanmadı harika oldu tavsiye üzerine bana uzakta olsa gittiğim bir kuaför de yaptırdım ama değdi gerçekten hem de 300 tl ye yaptı süper insanlar bir daha asla baska kuaföre gitmem zaten ❤️❤️❤️❤️❤️

Kızlar sonucu yazıyoruum uzun uğraşlar sonucu çok çok araştırmalarım sonucu kızıldan sarı ombreye bir günde döndüm ve saçlarım hiç yıpranmadı yanmadı harika oldu tavsiye üzerine bana uzakta olsa gittiğim bir kuaför de yaptırdım ama değdi gerçekten hem de 300 tl ye yaptı süper insanlar bir daha asla baska kuaföre gitmem zaten ❤❤❤❤❤
Merhaba,Istanbul ise hangi kuaför acaba. Bende aynı sorundan muzdaripim 🥺

X