Kızılcık Şerbeti

Damat adayı iğrenç bir adam 😡 “Ben evlenirim. Kadın evde çocuk bakar. Ben dışarda istediğimi yaparım” diyor.
Suan izleyemiyorum yarın bakacağım tekrarindan.

Anası yaktı kızın başını ama bu evlenme olmayacak bence desene tam hayırli damat pembeye Ünal ailesine 2.nilay.

Ay ciddimisinn kacirdım ne yazık kiii ayyy yazık oldu yaaa
Evet kuzum. Ben 2 bebemle hep evde olduğum hiç kaçırmıyorum 😂
Suan izleyemiyorum yarın bakacağım tekrarindan.

Anası yaktı kızın başını ama bu evlenme olmayacak bence desene tam hayırli damat pembeye Ünal ailesine 2.nilay.
Nilayla ilgili de çok güzel bir gelişme oldu. Spoiler vermeyin. Kendin izlersin 🙂

Fragmanı izledim bence nikah olmayacak sonanda birşey olacak diye düşünüyorum.

2.fragman çıkmış nursemanin sonu resmen.

Annesi ve babası acaba vicdan azabı çekecek mi özellikle annesi yoksa anası yine suçu kızına mi atacak.

Kim bilir ne kusuru vardı diye umarım böyle birşey olmaz.

2.fragman çıkmış nursemanin sonu resmen.

Annesi ve babası acaba vicdan azabı çekecek mi özellikle annesi yoksa anası yine suçu kızına mi atacak.

Kim bilir ne kusuru vardı diye umarım böyle birşey olmaz.
Ay inşallah dediğiniz gibi kızı suçlamazlar yani o kadar da vicdansızlık yapmazlar. Hatalarını anlarlar…. kötü bir durum yaa

Ay inşallah dediğiniz gibi kızı suçlamazlar yani o kadar da vicdansızlık yapmazlar. Hatalarını anlarlar…. kötü bir durum yaa
Anasından beklerim aslında tabi nursemada gerçekleri söyler umarım .

Sanmıyorum sadexe hastane süreci olur bence

Ayy Boyle bı topik varmış denk geldiğim iyi oldu 😌☺️☺️☺️

Ayy gitti nursema 😔😔 çıkıyomuki diziden acaba
Hadi annesi neysede babasida hiç mi merak etmez o resimlerde görüntülerde ne var diye.

Kendi oğluna karısını aldattı diye fircalamisti kızına gelince kılı kipirdamadi adamın.

Çocuklarını sevmedikleri insanlara zorla evlendiren ailelere Ders niyetine izletmeliler bu bölümü. Kızı Verdiler aşağılık psikopat bir sapığa. Yazık oldu 🙁

Fragmanı defalarca izlicem netten ama ısrarla Tv'de bekliyorum gözyaşlarımi tutamadım 😐

• Üzgünüm
Reactions: Jou
Hadi annesi neysede babasida hiç mi merak etmez o resimlerde görüntülerde ne var diye.

Kendi oğluna karısını aldattı diye fircalamisti kızına gelince kılı kipirdamadi adamın.
Eevttt yaaa adam rahatlıkla kızı verdi yolladı gitti evine uyudu tipış tıpış söylemiyolarda camdan düştüğü

Fragmanı şimdi izledim.

Oğlan tarafı balayına gitti diyor ama 2.fragmanda bence gerçek ortaya çıkar diye düşünüyorum.

Apo Aleve sevdiğini söylüyor Alev de bence karşılık verecek gibi duruyor.

• Beğen
Reactions: Jou
X