Örgü Kızım için ördüklerimiz

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

XSXimal

Üzeni yolla... Salla...
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2007
2.082
9
Tabi hepsini ben örmedim annemin ve kayınvalidemin ördükleri daha çok.
Ama çocuklarınıza birşeyler örmek için sizlere model olsun diye buraya ekliyorum arkadaşlar.

slayt1fr6.jpg

slayt3va9.jpg

Küçük parçası koparda boğazına kaçar derdi yok, kirlendiği zaman atın çamaşır makinenize yıkansın temizlensin... :emir_bebek:
Sadece resimlerimi koyuyorum aslında çok basit ama anlamakta zorluk çekerseniz, nasıl yaptığımı anlatabilirim.
Bu üst kısmının yapılışı...
slayt11dk5.jpg

slayt7rd5.jpg

Buda alt kısmının yapılışı..
slayt6ng3.jpg

İşte birmiş hali...
slayt5gy0.jpg

Küçük parçası koparda boğazına kaçar derdi yok, kirlendiği zaman atın çamaşır makinenize yıkansın temizlensin... :emir_bebek:
Sadece resimlerimi koyuyorum aslında çok basit ama anlamakta zorluk çekerseniz, nasıl yaptığımı anlatabilirim.
Bu üst kısmının yapılışı...
slayt11dk5.jpg

slayt7rd5.jpg

Buda alt kısmının yapılışı..
slayt6ng3.jpg

İşte birmiş hali...
slayt5gy0.jpg

Ayy bu super bayildim bittim cok yaraticisin ve de becerikli.

çokgüzelmiş ya.ellerine sağlık.ben de örüyorum ama kol ve yaka kısımlarını teyzeme yaptırıyorum beceremediğim için:eek:

kaplumbağa bir harika olmuş mutlaka yapmam lazım fakat şubatta eşimin doğum günü ve kaplumbağa gördümmü içi gider tiksinir:) :tomato:eek:na örüp güzel bir paketle o gün hediye edicem bakalım merakla açınca ne yapacak kesin paketi fırlatırkafamçokkarıştı ama baya eğlenceli olacak ellerine sağlık iyi fikirdi:roflol: nasıl ama?

kaplumbağa bir harika olmuş mutlaka yapmam lazım fakat şubatta eşimin doğum günü ve kaplumbağa gördümmü içi gider tiksinir:) :tomato:eek:na örüp güzel bir paketle o gün hediye edicem bakalım merakla açınca ne yapacak kesin paketi fırlatırkafamçokkarıştı ama baya eğlenceli olacak ellerine sağlık iyi fikirdi:roflol: nasıl ama?

Yaptın mı kaplumbağayı kız merak ettim valla.jeyyar

Onlar makina örgüsü canım, kayınvalidem komşumuza ördürmüştü.

X