Davranış Bozuklukları Kızım kıl yiyor

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.
yıllar önce habrlerde izlemiştim.ameliyatla mideden kılları temizlemişlerdi.bence hiç vakit kaybetmeden bir pedagoğa gidin.

3 yaşında bir kızım var kıl yiyor ya da tüylü yapıda başka maddeleri de sacini da kopariyir daha önce bu durumdan muzdarip olanlar olmuş portaldan paylaşmış deneyimi olanlar var mı lütfen deneyimi olanlar ne yaptınız tedavi olabildiniz mi tedavi aşamaniz ne durumda

kansızlık obsesif rahatsizlik ve çinko gibi madde eksiklikleri gibi sebepten olduğunu biliyorum gittiğiniz iyi bir hastane doktor öneriniz var mı ya da çocuğunuzu nasıl kurtardıniz özelliklee bu konularda yardıma ihtiyacım var
bizim yeğende de vardı battaniye kıllarını koparıp yiyordu vitamin eksikliği ama hangi vitamin hatırlamıyorum doktora bir görünün derim vitamin aldıktan sonra kesmişti çünkü

3 yaşındaki bir çocuğu buna sevk eden ciddi bir psikoljik sorun olabilir.siz anne oalrak nedenini biliyor olmalısınız..
yani yaşadığı bir travma buna etken olmuş olabilir.
bu alışkanlığında altta yatan neden çok daha ciddi olabilir,bu sebeple bir an önce psikolojik yardım almalısınız..

Cok ilginc..bende hatirlarim 5 yaslarindayken ailemden gizli toprak yerdim. Bu normal.
Dismacunu yerdim ve cok zevk alirdim.
En garibi.mutfaga gidip kati margarin yerdim cig cig....
Aklima gelmeyenlerde var tabi...ins gecici bi surectir ben buyudukce gecti
evet ama sizin yaptığınızla bu cocugun yaptığı farklı.Kendi kendine çözemediği şeyleri kendi vücuduna zarar vererek yapıyor.Cocukluğunda bunu yapmış bir arkadaşım var ve şu an başının alnına yakın kısmında saç çıkmıyor.

X