(¯`¸·´¯)Kızımın tatlılığına bakın :)(¯`·¸´¯)

E

EU2

Ziyaretçi
Geçen gün bir konuyu cevaplarken yazmıştım kızlar. Doğumdan sonra bebeklerini emzirirken kalsiyum komasına giren ve ölümden dönen kızım Bebiş...

Şimdi 9 yaşında ve gayet sağlıklı, onu bana ve yavrularına bağışlayan allaha şükürler olsun. :nazar:
Evlerimizde baktığımız minik canların hepsine sağlık ve uzun ömür versin tanrım a.s.

dsc02888pb4.jpg

dsc02890eu9.jpg

dsc02892gp3.jpg

masallah :nazar: gercekten cok tatli ,allah sana bagislamis onu ..yerim onu ben a.s.

Masallah :nazar::nazar::nazar:
ne kadar güzel bir kedin var, yüzüne baktikca bakasi geliyor insanin. Cok güzel bir yüzü var.
Bana sanki hafif kilolu gibi geldi, yoksa resimde oturdugu icinmi öyle cikmis?
Ama gercekten cok bakimli ve tertemiz, belli iyi bakmissin :smiley-cool:

Masallah :nazar::nazar::nazar:
ne kadar güzel bir kedin var, yüzüne baktikca bakasi geliyor insanin. Cok güzel bir yüzü var.
Bana sanki hafif kilolu gibi geldi, yoksa resimde oturdugu icinmi öyle cikmis?
Ama gercekten cok bakimli ve tertemiz, belli iyi bakmissin :smiley-cool:

Teşekkür ederim canım :))
8-9 kg kadar var fazla kilolu değil ama tüyler çok uzun ve kabarık ya şişko yapmış kızımı :)
Asıl sen oğlumu gör tam tosuncuk 13 kg :KK43: çok iri bir hayvan görenler ağzı açık bakıyor. Doğduğunda da öyleydi ama kısrlaştırınca kilo aldı baya...

benim oğlumun desenlerinden var sizin kızınızda da:))

hatta göz renkleri de aynı.

bu akşam gelinim geliyo o da oğlumla fizyonomi olarak aynı

gelinimle bu akşam tanışacaklar :)))

çok tatlıymış maaşallah

benim oğlumu kısırlaştırmamamıza rağmen tombilik o da son zamanlarda iştahı da arttı galiba enerji depoluyo hovarda gelinim gelecek ya kokusunu mu aldı nedir?

Hadi hayırlısı :)) inşallah anlaşırlar...Eh artık gelinle oğlanın fotoğraflarını bekleriz a.s
Benimkilerin hepsi kısır oldukları için tek dertleri yemek ve uyumak. Arada bir sabah erken veya gece geç vakit evimin önündeki parka götürüyorum tasma takıp. Çimlerde debelenip enerji atıyorlar biraz yerimseniben

canımm çok şekerrr:nazar::nazar::nazar:
benimde vardı kızımdı ismi ama 3 sene önce hastalandı ve öldü ne yazıkkiisenağlama

kedin çok tatlıymış canım yerim ben onu valla

:nazar:çok güzel, maşallah,uzun tüylü tekir,:nazar:

Benim kızıma çok benziyor,çok güzel gerçekten.Çok geçmişler olsun tatlı anneye.
Bu arada ne ile besliyorsun böyle tombikleşmiş,her kedi için geçerli değil anlaşılan kısırlaştırınca kilo almak.Uzun birliktelikler dilerim....

Amaaaaannnnn bu ne tatlı bişey böyle:nazar:

Kızın çok tatlıymış canım,maşallah Allah uzun ömürler versin.Desenleri benim kızımın desenlerinden ,sadece seninkinin,ağzının çevresi beyaz,birde tüyleri uzun.:nazar:

Hepinize çok teşekkür ederim :))

Kızlar ben kedilerimi Royal Canin ile besliyorum. Fit 32 ve 33 ü çok seviyorlar, arada konserve mama da veriyorum. Bazen tavuk ciğeri, kışın süt... Ve tatmak istedikleri herşeyden tattırıyorum.

Özellikle tüy dökme mevsiminde hergün fırçalıyorum tüylerini. Arada bir evimin önündeki parka indiriyorum tasmayla. Çimenlerde yuvarlanıp ot yemeye bayılıyorlar.

Kızım deyince ben de gerçek kızın sandım..tatlicadiarzu

Neyse Allah bağışlasın ne diyim...........

ana ne seker bi kedi be hehehe benim esim istemez kedi falan zaten tug de doker temizleyemem ki oglumla :)

:nazar::nazar::nazar:41 buçuk kere maşallah Allah bağışlasın tüy yumağı çok tatlı yerim onu bena.s.

X