Kızlaaar sonunda meme estetiği oldum her süreci anlatacağım toplaşııııınn🤩

Olallla

Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2022
67
21
29
Kızlar meme büyütme ameliyatı oldum bugün daha 2. Günüm o kadar çok araştırma yaptım ki nereye gitsem ne yapsam diye istanbulda ki Ankarada ki doktorla konuştum bebegim 2 yasında 3 aydır sütten kesmiştim diğer doktorlar en az 6 ay beklememi söylediler ama süt artık gelmiyordu bekleyemezdim kas altı mı kas üstü mü derken sonunda kas üsütüne karar kıldık hem daha konforlu daha göğüs gibi duruyor kas altinda dogal göğüsün sallanması bile olmazken kas üstünde oluyormuş ve 70 bedeni bile tam doldurmazken doktorumun ellerine kollarına sağlık masallah kas üstü yaptı ve ameliyattan hemen sonra kollarımı rahatlıkla kullanabildim oturmak ve uyumak zordu baskı hissinden ama bugün daha 2. Gün olmasına rağmen bebegimle o kadar korkuyordum ki çok şükür çamaşır atabildim makineye sonra yemek hazırlayabildim arada baskı hissi oluyor ama kas altına gore Aşırı iyi kızlar lütfen kaslarınizi boşuna kesmeyin normal meme dokusuda zaten kas üstundedir şimdi ki hali bantlı ama dokundugumda oyle sert değil yani süt dolmus halleri gibi perşembe günü bandajları alınacak daha rahat edeceğim o zaman medical sütyen takılacak Doktorum Elazığda İsmet Bingöl Çok mütevazı ve alanında çok tecrübeli kesinlikle gözünüz kapalı gidin.

Hayırlı olsunn 😊 kas kesilmesi olayına ben de karşıydım benim dual plan oldu ve kaslarım kesilmedi el kol hareketlerim hic kısıtlanmadı. 3. Günden beri yemek yapabiliyorum oturup kalkmam çok rahatladı sadece ödemlerden dolayı şişkinlik hissediyorum... sen de gün geçtikçe daha iyi hissedeceksin :KK66:

Hayırlı olsunn 😊 kas kesilmesi olayına ben de karşıydım benim dual plan oldu ve kaslarım kesilmedi el kol hareketlerim hic kısıtlanmadı. 3. Günden beri yemek yapabiliyorum oturup kalkmam çok rahatladı sadece ödemlerden dolayı şişkinlik hissediyorum... sen de gün geçtikçe daha iyi hissedeceksin :KK66:
Çok sağolun daha iyiyim dune gore daha ameliyattan once ilk günün ama çok şükür baskı dışında iyiyim

Kas altının zararı nedir ? Ben kas altı oldum
Çok geçmiş olsun ya sonuçta hepsi ameliyat ama teknik gerçekten çok farkediyor benimde doluk yoktu 70 i zor doldururdum ve 1.71 boyunda 53 kiloyum çoğu gittigim yer kas altina yapalım belli olmasin iste sorun yaşama demişlerdi fakat uzun süre araştırma yapmıştım kas üstu daha konforlu ve protezin belli etme durumu yok hani belli etse bile doktorun yanlis tekniğinden olabiliyormuş kas kesilince toparlanması oldukça uzun zaman aliyor 1 yılda bile hala tam toparlanmayanlar var doku keşişi 3 günde 1 haftada toparlanıyor(kas üstü) ama kas altı çok zorlu bir surecmis hem zaten görüşlere yük biniyor protestan hem doku kesiliyor hem kas oldukça zorlu süreçler ki kas üstü olmama rağmen ilk gün o baskı kesi hisleri zordu fakat çok şükür 6 saat sonra toparladım kollarım çok rahattı bugün 3. Günüm hatta dün misafirlerim geldi ameliyatımı gizledim bilmiyor hani çok şükür zorlanmadık herseyimi yapabildim ve bebegim var onunlada ilgileniyorum düşünüyorum kas altı olsaydım başedemezdim. Zorlu bir süreç diye

Yazım hataları oluşmus kusura bakmayınız lütfen Mesaj yazarken çoğu kelimelerimi klavye çevirmiş :)

Merhaba , ben de yakın zamanda ameliyat olmayı planlıyorum.50 kg 1.60 boy, minyonum.Dokum biraz var.Çalıştığım için kısa sürede toparlanmam gerekiyor.Kas üstü daha kolaymış anladığım kadarıyla.Herkese uygulanabilen bir yöntem mi onu merak ediyorum

Merhaba , ben de yakın zamanda ameliyat olmayı planlıyorum.50 kg 1.60 boy, minyonum.Dokum biraz var.Çalıştığım için kısa sürede toparlanmam gerekiyor.Kas üstü daha kolaymış anladığım kadarıyla.Herkese uygulanabilen bir yöntem mi onu merak ediyorum
Merhaba benim doktorum herkese uygulayabiliyor azcik dokunuz varsa yeterli oluyor benim bugün 4. Günüm bandajlarım alındı çok şükür iyiyim normal hayatıma dönebilirsin dedi yatarken kalkarken temkinli davranıyorum dikişlerim kendinden eriyen dikişler insallah hersey güzel gidecek

Benim dokum çok azdı nerdeyse yoktu ama kas üstünde(kas zarı altı) çok doğal oldu. Boşuna kasınızı kestirmeyin.

Benim de çok az , o zaman kas üstünde ısrar mı etmeliyim henüz muayene olmadım ama
Evet kesinlikle kas üstü bakın benim bugün 4. Günüm her işimi yapabiliyorum göğüslerim masallah normal bandajlarım alındı doktorum günlük hayatına dönebilirsin dedi hani dikişlerini steril tut zaten oda eriyen dikis gidecek ben meme ameliyati olupta kisa surede toplayan cok az kisi gordum kas üstü konfordur ki kas ustu aslinda fasya altından yapılması doktorum öyle yaptı kaslarımda kesilmedi hatta ameliyattan sonra kollarım gergin havada uyuyan biriyim bir baktim öyle uyumusum uyandım agrım olur mu diye cok korkuyordum burada yazılanlardan aaa bir baktim Hayir kolların çok rahat göğüs kasıyla yapılan herseyi yapabiliyordum

Bende kas üstü oldum bugün altıncı gunum üçüncü günden sonra ağrım kesildi şuan bir sıkıntım yok dikkat ediyorum sadece korse olayı sıkıcı ıkı ay takılacakmış sırt üstü yatmak birde belim ağrıyor yan dönememekten ama korkulduğu gibi birşey yok gayet rahat bide şu memeler yumuşasa

Bende kas üstü oldum bugün altıncı gunum üçüncü günden sonra ağrım kesildi şuan bir sıkıntım yok dikkat ediyorum sadece korse olayı sıkıcı ıkı ay takılacakmış sırt üstü yatmak birde belim ağrıyor yan dönememekten ama korkulduğu gibi birşey yok gayet rahat bide şu memeler yumuşasa
Merhaba benim bugün 2. Haftam yumuşadılar bile inanın zor değil kas üstü iyi ki olmuşuz size tavsiyelerim var ben yaralarıma lügol sürüyorum hiç sulandırmadan çok iyi geliyor birde yaralar için jellgo kullandım oda ağrılara çok iyi şimdiden tum yaralarim soyulup geçti bir iki güne yara izi geçirici dermatix ulra jel kullanacağım

Merhaba benim bugün 2. Haftam yumuşadılar bile inanın zor değil kas üstü iyi ki olmuşuz size tavsiyelerim var ben yaralarıma lügol sürüyorum hiç sulandırmadan çok iyi geliyor birde yaralar için jellgo kullandım oda ağrılara çok iyi şimdiden tum yaralarim soyulup geçti bir iki güne yara izi geçirici dermatix ulra jel kullanacağım
Benimde ikinci haftamda masaj başlayacakmış ama şuan çok ödemli sert hissetmiyorum uyuşuk Ağrım hiç yok şuan tam bir hafta oldu ameliyat olalı damlamı sizinde

Benimde ikinci haftamda masaj başlayacakmış ama şuan çok ödemli sert hissetmiyorum uyuşuk Ağrım hiç yok şuan tam bir hafta oldu ameliyat olalı damlamı sizinde
Hayır benim pürtüklü yüzey yuvarlak orta high profil mentor benim hocamda masaj önermedi kendi kendine yerleşecek dedi siz nerde oldunuz ne kadara oldunuz

X