Kizlar asik oldum.

Pamuk sakin ol. Adam sana dönüş yapmamış, belki beğenmedi, olmayacak.

Bence sen diyete başla kendine bakım yap. Kimseye umut bağlama şimdi, daha tedavin bile yeteri kadar işe yaramamıştır. Sen bağımlı bir kişiliksin, çok zarar görürsün. Hem hiç düşündün mü 3 çocuklu adam ne yaptı da boşandı. Bence sen nette takılmaya devam et ama kimseyle ciddi bir görüşmeye girme.

Eski kocan olacak hayvanı aldatmış falan olmazsın, o kısmı hiç düşünme.
Eskikocama karşı suçluluk duyuyorum ama neden bosandiklari da beni ilgilendirmiyor. Hayatımda birini istiyorum ve su an bu adamdan daha iyi bir seçenek yok gibi.bana zararı olmaz.bunlardan eminim.ilk kez boşandıktan sonra heyecanlandim

Adın çıkar mı bilmem de bu ara sitede ne kadar narsist benzeri varsa hepsi polis çıkıyor. Yerinde olsam polis diye güvenmem
Bisiler içmekten iki konuşmaktan zarar gelmez.bana ne yapabilir ki.burda buluşmayacağım.yalniz bana sitede eşim de polis memuru diye cümle kullandı.hala evli olduğuna mi inanıyor acaba

Bisiler içmekten iki konuşmaktan zarar gelmez.bana ne yapabilir ki.burda buluşmayacağım.yalniz bana sitede eşim de polis memuru diye cümle kullandı.hala evli olduğuna mi inanıyor acaba
Boşanmış olduğuna emin misiniz? Kim eski eşine hala eşim der ki

Sakin gülmeyin kızlar ama aşık oldum ben ya.1 günde.baktim çok yalnızım aile yok iş arkadaşı yok komşu yok.ve ben bu durumu nasıl çözebilirim diye bir online dating sitesine girdim.uzun zamandır üyeydim ama girmiyordum.dun akşam biri mesaj attı ve burası küçük yer ve ben atan kişiyi tanıyorum.
Mesaj gönderen kişi de memur 48 yasinda.3 çocuğu var ve en küçük kızı benim oğlumun sınıfında.
Geçen sene bu beyefendinin çalıştığı kurumda bir isim olmuştu.kendisi telefonda yardımcı oldu.hatta whatsuptan da bana yardımcı olmuştu.adamla sadece telefonda konuşmuştum.sonra face de öneri olarak gelnisti.onu beğenmiştim ve sesinden de etkilenmiştim ama sonuçta adama mesaj atmadım 1.5 yıl önce.burasi küçük yer.adamin face profilinden evli olmadığını anlamıştım ama sadece 1 2 dakka telefon görüştüğüm adamın üzerine gitmedim.adam samsunlu.benim memleketlim.kizi ile de oğlum arkadas ve çok iyi anlaşıyorlar.
Fotografimi gönderdikten sonra adam bana mesafeli davrandı.begenmedi sanırım. Çünkü 104 kıl oyum.tel numarasını vermişti.whatupstan günaydın yazdım.kizlar cok heyecanliyim.eger bir aşk olursa benin için çok iyi olur.ama ciddi anlamda düşünmüyorum.3 çocuk var.kimbilir ne kadatlr nafaka ödüyor.eski karisi da çalıştığı kurumda burda çalışıyor.veli toplantısında da görmüştüm.
Benim amacım cinsellik vs değil ama viŕlikte cikariz bisiler iceriz sinemaya gideriz.klasik dating.sormak istediğim bu adamla ben olur muyuz.bu flirt bu küçücük ilçede doğru olur mu.adama haksızlık mi.bir de eski eşimle bir kavgalı bir barışık görüşüyoruz.simdi ben onu aldatıyor oluyor muyum.sizce bu doğru mu
Siz sağlıklı dusunemiyorsunuz gidip bir uzmandan destek alın

Hayir ben bu konuyu okumadım hayır...

Olmaz, bir insan kendine bu kadar kötülük yapamaz. Her gün öldürmek bu, işkence bu.
Uzak dur, kendini yakacaksın

Boşandıklarını sanmıyorum sadece evi ayırmışlardır. Yani bir anda pat diye barışabilirler ve adam o zamana kadar date sitelerinde çapkınlık yapıyor.

Hayat sandığınız gibi toz pembe değil.

Adam yazdı kızlar su an su dakka.ama cevap vermeyeceğim.o pesimden koşsun.biraz da korkuyorum.cekiniyorum ama yapacak bisi yok.hickimsem yok.tanisacak bir ortamın yok.gecen sene gerçek hayatta denk geldim.hoslandim ama geri adım attım.su an sadece bize yoğunlaşmak istiyorum.biraz kafam dağılır belki

Adam yazdı kızlar su an su dakka.ama cevap vermeyeceğim.o pesimden koşsun.biraz da korkuyorum.cekiniyorum ama yapacak bisi yok.hickimsem yok.tanisacak bir ortamın yok.gecen sene gerçek hayatta denk geldim.hoslandim ama geri adım attım.su an sadece bize yoğunlaşmak istiyorum.biraz kafam dağılır belki
Madem çok istiyorsun cevap yaz bari, ben adamın naz çekecek biri olduğunu sanmıyorum. Kaç yaşında insanlarsınız , peşinden koşturma mı kaldı ya

X