ŞİMDİ BU BEYFENDİNİN NİYETİ NE? BİR BAKIN KIZLAR LÜTFEN

pillerin parasını kabul etmedi ve o da cevap olarak onu çok yanlış anladığımı belirten bi mesaj yazmış.. vetoyu yedi artık kısmet

"Bir deneseydin" diyen arkadaşlar kafanı karıştırmasın.
Ayarsız, nerede ne konuşacağını bilmeyen, flört ederken kantarın topuzunu kaçıran, boş işler müdürü bir teknik servisten çok daha iyisini hakediyorsun. Emin ol..

Kimi normal karsilasmis fakat daha bir kac kez gorulen hakkinda bilgi edinilmeyen evli mi hirsiz mi psikopat mi bilinmeyen birinin Anne olan biriyle gorusmesi kolay olmamali hele ki Anne Olmayan biri icin bile neler oluyor taciz tecavuz sapik gizli katil potansiyeli tasiyan adamlar varken zaten tedbirli olmak sart..

Cogu kadin en yakini sevgilisinden,esinden siddet görüyor,canina kast ediliyor ve hatta canindan ediliyor.
Niyetler önemlidir,kimden ne gelecegini kestiremiyorsun.
Tedbiri elden birakmamak gerekir tabi ama yasama belirtilerini tümüyle kaybetmeden..

Son düzenleme:
yorunların bir kısmını okudum.
insanlar kahve içip sohbet ederken tanışabilirler işte.
kadına ee sende flört etmişsin diyenler. edecek tabi hoşuna gitmiş flörtvari konuşmuş ne var bunda. kimseyle çay kahve içmeden flört etmeden nasıl olacak.
adamın evde kahve teklifi onu bağlar konu sahibesini değil. zaten tavrını koymuş.
ha adam evde kahve teklif etmeseydi dışarda buluşup içseler ve çok güzel zaman geçirmiş olsalardı bu kadın yine çok rahat çok flörtöz mü davranmış olacaktı. gene suçlu kadın mı olacaktı?

Adamın evde kahve teklifi hariç bi hatası yok. Onun için de özür dilemiş. Sende de bi hata yok. Beğenmişsin yakın davranmışsın. Bütün ilişkiler evliliğe gidenler de dahil böyle başlamıyor mu zaten? Beğendiğini belli edersin, bi jest bi iltifat edersin, bakışırsın yazışırsın vs vs. Yabancı demişsiniz de herkesin eşi sevgilisi başlangıçta yabancı değil miydi? He kötü biri de çıkabilir ama bu her ilişki için geçerli. Onun için başlangıçta iyi tanıyıp güvenmek lazım. Bence yazdığınız mesaj çok da gerekli değildi. Zamana bırakırdınız bi daha falso verecek mi bakardınız. Erkekler şanslarını deniyor genelde cinsellik konusunda aceleci oluyorlar. Bu hemen adamı eve gelip tecavüz edip öldürecek bi katil yapmaz. Evde görüşme yapmazdınız zaten mantıklı olan o.

Konuda yine ikiye bölunmüş.Tasvip etmeyenler ki ben de tasvip etmedigimi soyledim. Konu sahibinin flort etmesini eleştirmedi ki zaten elestiri de yok.Sadece uyardik.Tabiki de birbirini begenen insanlar flort eder,konuşurlar bunu biz de biliyoruz.Bana yeri ve zamani dogru gelmedi. Konu sahibini cok cesaretli buldum. Adamin medeni durumu belirsiz bir kere. Akil sagligi yerinde mi? Bunlar belirsiz. Bir arkadaş ortaminda tanissaniz falan bunlari ogrenebilirsiniz.Belli olur ama sari cizmeli mehmet ağa.Benim ev arkadasim bu sekilde tanisti.Eve pizza getiren kisi ile. Gorusmeye basladilar. Adam cok centilmen. Evimize surekli tatlilar,pastalar..Kaz gelecek yerden tavuk esirgememiş. Bir gun biz evde yokken evdeki butun elektronik.esyalari alip gitmiş.Dımdızlak ortada kaldi arkadasim ve daha kötusu bu şoku ustunden atamadan 1 ay sonra falan adamin annesi arayip.Utanmiyor musun evli barkli adamlarla gorusmeye,oglumun yuvasini yikamazsin diye bir suru hakaret etti. Adam evliymiş.Ben yakindan şahit oldugum icin bu tur tanismalari tasvip etmiyorum.Hele bir de cocuklar var ise 10 defa dusunulneli.Konu sahibi de anlamiş zaten.Problem kalmamis.Dene diyen arkadaşlara da cok sasirdim gercekten.

Beyefendinin niyeti belli tek amacı bir iki kez birkaç dakika gördüğü bir kadınla cinsellik yaşamak hiç masumca birşeyler hissetmedim çok lakayt geldi mesajları yolunuza bakın derim ondan bi cacık olmaz.

kadına ee sende flört etmişsin diyenler. edecek tabi hoşuna gitmiş flörtvari konuşmuş ne var bunda. kimseyle çay kahve içmeden flört etmeden nasıl olacak.
adamın evde kahve teklifi onu bağlar konu sahibesini değil. zaten tavrını koymuş.
ha adam evde kahve teklif etmeseydi dışarda buluşup içseler ve çok güzel zaman geçirmiş olsalardı bu kadın yine çok rahat çok flörtöz mü davranmış olacaktı. gene suçlu kadın mı olacaktı?

Bu çok göreceli bir konu bana çok rahat bir kadın olarak gelebilir sizin için yaptığı çok normal gelebilir. İyi ya da kötü bi anlama taşımak gerekmiyor yapılan her halükarda flört, bu şekilde kolay bir maceraya kapı aralayan kişilerde flörtöz olarak adlandırılabilir. Karalamak maksatlı değildir bu, yapilan şeyin adıdır sözlükte kanımca. Zaten konu arkadaşın birisiyle konuşup kahve içmesi değil, konu arkadaşın evine farklı bir maksatla gelen birisiyle bu kadar çabuk diyaloğa girebilmesi. Dediğim gibi bana göre yanlış size göre doğru. Saygı duymak lazım iki görüşe de.

Bu çok göreceli bir konu bana çok rahat bir kadın olarak gelebilir sizin için yaptığı çok normal gelebilir. İyi ya da kötü bi anlama taşımak gerekmiyor yapılan her halükarda flört, bu şekilde kolay bir maceraya kapı aralayan kişilerde flörtöz olarak adlandırılabilir. Karalamak maksatlı değildir bu, yapilan şeyin adıdır sözlükte kanımca. Zaten konu arkadaşın birisiyle konuşup kahve içmesi değil, konu arkadaşın evine farklı bir maksatla gelen birisiyle bu kadar çabuk diyaloğa girebilmesi. Dediğim gibi bana göre yanlış size göre doğru. Saygı duymak lazım iki görüşe de.
Evet her görüşe saygı duymak gerekli size katılıyorum bende, ancak lise çağında genç kız olarak türkçe matematik bölümde olup yabancı dil bölümdeki çocukla flortlesmiyoruz artık, eve biseyler tamir etmeye gelmiş bir adam etrafımda anne anne diye dönen iki çocuğumu görüp benimle ikinci görüşte flotrlesemez bu kadar lakayt olamaz konu sahibinin uzak durması onun için en doğrusu bencede buda benim görüşüm.

Adamın evde kahve teklifi hariç bi hatası yok. Onun için de özür dilemiş. Sende de bi hata yok. Beğenmişsin yakın davranmışsın. Bütün ilişkiler evliliğe gidenler de dahil böyle başlamıyor mu zaten? Beğendiğini belli edersin, bi jest bi iltifat edersin, bakışırsın yazışırsın vs vs. Yabancı demişsiniz de herkesin eşi sevgilisi başlangıçta yabancı değil miydi? He kötü biri de çıkabilir ama bu her ilişki için geçerli. Onun için başlangıçta iyi tanıyıp güvenmek lazım. Bence yazdığınız mesaj çok da gerekli değildi. Zamana bırakırdınız bi daha falso verecek mi bakardınız. Erkekler şanslarını deniyor genelde cinsellik konusunda aceleci oluyorlar. Bu hemen adamı eve gelip tecavüz edip öldürecek bi katil yapmaz. Evde görüşme yapmazdınız zaten mantıklı olan o.
Tamamen katılıyorum size ve bende böyle düşünüyorum. Hiç evlenmemiş yeni yeni bu işlere başlayan insanlarda da hemen hemen böyle olur. Evde gorusmemeniz ıyi olmuş ve çok da abartılı bir şey göremedim ben . Adam sizi beğenmiş adım atmış sadece

Evet her görüşe saygı duymak gerekli size katılıyorum bende, ancak lise çağında genç kız olarak türkçe matematik bölümde olup yabancı dil bölümdeki çocukla flortlesmiyoruz artık, eve biseyler tamir etmeye gelmiş bir adam etrafımda anne anne diye dönen iki çocuğumu görüp benimle ikinci görüşte flotrlesemez bu kadar lakayt olamaz konu sahibinin uzak durması onun için en doğrusu bencede buda benim görüşüm.

Zaten uzak durdum arkadaşlar setimi de çektim hadsiz teklifinden sonra az sakin olun :)) servis geldi görevini yaptı sonrasında yazıştık ve sonrasında kahve teklifi yaptı gereken cevabı verdim ama aklima takıldı buraya sordum sanki evliyim de kocamı aldatmışım gibi bir muamele....

Ben de bu görüşteyim zaten tersini düşünene sen neden böyle düşünüyorsun diyemem diyorum.

hah işte saygı duyulsun o zaman.
haketmişsin vari yaklaşımlar hoş değil..
şey gibi olmuş bazı yorumlar eee mini etek giymişsin tecavüzü hak etmişsin..

Gerekirse gaddar olacaksın iş için geldiği evdeki bayana bildiğin sarkmış ben olsam pili almazdim ne münasebet.

Tekrarda mesaj yazmazdım hava çok soğuk bahanesiyle evimde kahve içecek kim ki o. Keşke hiç cesaret vermesiydiniz.
Bir de "hava soğuk"kullandığı kelimeye bakın,sanki ısınırız der gibi tirbiyesiz:tokat:

Var biliyor musunuz çok ilginç ama var bi tane de benim arkadaşımdı hem de evli iletisimimi kestim bu yüzden iğrenç ilişkiler var bi ara buraya yazmak istiyorum ama çok belli olur okusa kendisi olduğunu anlar. Yani uzattım ama hala olayın sokundayim belki de ondan.

Konu sahibi bence adam güvenilir değil yani kahve içelim demesi normal bir tanışma da olsa normal ama evi teklif etmesi iğrenç. Ayrıca evet pil alıp gelse kafasına atardim. Boşverin.
Nasil bir kafadır ya yuhhh!yani tanimadan etmeden hırlımı hırsızmi sapık mı nasil guveniyorlar ya...

Beklentileriniz farklıymış
Burda kimse suçlu değil
Sinirlenmemize gerek yok

Bazı yorumlara bende şaşırdım,çoluklu çocukludan tutun bosanmışa sanki cümle alem görücü usulü evlenmiş ya da bir ilişkiye baßlamış gibi!

+100000000000000

X