kızlar aşılamam yapıldı

B

beyaz karamel

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi beyaz karamel
:emir_bebek:bu gün aşılama yapıldı ama benim kafamda soru işaretleri oluştu bana su iç idrarın iyce biriksin dediler bende yaptım daha sonra aşılama yapıldı 20 dk yat dedi dr ama ben 15 dk sonra kalkmak zorunda kaldım çünkü böbreklerim ağrımaya başladı çok kötü bir ağrıydı daha sonra tuvalete gitim ayağa kalktığımda hiç bişi gelmdi ama idrarımı yaparken geldi mi bilemiyorum böyle olan varsa yaz sın:emir_bebek::emir_bebek:

canım aşılamada rahimin içine veriliyor.yani idrarla çıkmaz benim bidiğim kadarıyla.ama yinede dr konuşsaydın içini rahatlatmak için.inşallah bebeişlerin tutunur.Allah yardıncın olsun.

CANIM GEÇMİŞ OLSUN. uMARIM HAMİLE OLDUĞUN HABERİNİ ALIRIZ. bEN 4 KERE AŞILAMA YAPTIRDIM AMA HİÇ SIKIŞIK OLMAN GEREK DEMEDİLER.

banada demediler iki kere yaptirdim insallah seninki olur!!

hayırlı olsun inşallah çok güzel haberlerinide duyarız canım.sakin ol aklına kötü şeyler getirme canım.

inşallah 14 gün sonra iyi haberlerini alırız. ben de 2 kez aşılama yaptırdım ama bana da söylemediler su iç falan diye.

ahhhh o böbrek ağrısı. nasılda anlıyorum. perşembe günü aynısını yaşadım. birde baktılar meshane boş özel bir iğne yaptılar. ne yatabiliyorsun, ne oturabiliyorsun nede ayakta durabiliyorsun. ameliyathanede zıp zıp zıpladım :)) merak etme ben de 5-10 dak. sonra tuvalete kalktım. ama içine çok kurt düştüyse ara doktorunu. umarım çok güzel haberlerini alırız ve sözleştiğimiz gibi Taksime gideriz:)) senin ayın 11 inde mi belli oluyor?

:emir_bebek:bu gün aşılama yapıldı ama benim kafamda soru işaretleri oluştu bana su iç idrarın iyce biriksin dediler bende yaptım daha sonra aşılama yapıldı 20 dk yat dedi dr ama ben 15 dk sonra kalkmak zorunda kaldım çünkü böbreklerim ağrımaya başladı çok kötü bir ağrıydı daha sonra tuvalete gitim ayağa kalktığımda hiç bişi gelmdi ama idrarımı yaparken geldi mi bilemiyorum böyle olan varsa yaz sın:emir_bebek::emir_bebek:

canım benim.
ben aşılama için gittiğimde daha masaya yatmadan tuvaleti sordum.bana iyiyki sodun aşılama yapılırken idrara sıkışık olman lazım dediler.ben bide çatalda doktor gelsin diye 15 dk bekledim.düşün artık,çişin var ve bacakların açık.zor tuttum kendimi:asigim:
bide bişey sorcam sana
o aleti çıkardıktan sonra bişey aktımı dışarı sende

canım benim.
ben aşılama için gittiğimde daha masaya yatmadan tuvaleti sordum.bana iyiyki sodun aşılama yapılırken idrara sıkışık olman lazım dediler.ben bide çatalda doktor gelsin diye 15 dk bekledim.düşün artık,çişin var ve bacakların açık.zor tuttum kendimi:asigim:
bide bişey sorcam sana
o aleti çıkardıktan sonra bişey aktımı dışarı sende

yok canım akmadı herhalde aksa herhalde hissederdim valla çok sıkışık olduğum için anlamadım ağrım çok oldu:emir_bebek:

arkadaşlar okudunuz mu hiç aşılamadan hamile kalan varmı?

Ben aşılama yaptırdım 2 sene önce ama tutmadı...

Hadi Hayrilisi Inşallah Tutmustur Allah Yardimcin Olsun
Bende Dusunuyorum Ama Cok Karasiz Kaliyorum

:emir_bebek:bence karasız kalma kaybedeceğimiz hiç bişi yok bence dene:emir_bebek:çünkü zaman geçtikçe yaş ilerliyo ve işler zorlaşıyo allah yardımcımız olsun inş :emir_bebek:

idrar felan ben 1. böyle birşey yaşamadım dahamı iyi

mimoş canım burdayım sen kayboldun. Benim aşılamam yapıldı. 22 eylülde. Sonuç bekliyorum. Ama pek umutlu değilim.

hayırlı olsun canım inşallah tez zamanda kavuşursun sağ salim

X