Deri ve Cilt Hastalıkları Kızlar bakar mısınız Acil.. Resimli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Egzamaya benzıyor benim maşallah her yerimde var
Pul pul dökülüyor çabuk kuruyor bazen yanıyor...
Ama ürtiker de egzamaya benzer diye bılıyorum
Egzama ilaçları reçetesiz satılmıyor satılanlar da sizinkini geçirmez steroidsizler sanırım reçetesiz satılıyor

Dermovate diye bir krem getirdi eşim... Ve çok etkili bir ilaç olmasına rağmen hala aynı. Eşim tekrar götürcek hastaneye
Bende onu önerecektim size. Ya birde davinesin purifying diye bir şampuanı var kafa derinizde olsaydı onuda önerecektim.
Anneminde gecen yaz ayaklarında cıktı doktor dermovate verdi birde baska bir ilac daha verdi onlarla geçti. Diğer ilacında adını sorar yazarım olmadı

Bende onu önerecektim size. Ya birde davinesin purifying diye bir şampuanı var kafa derinizde olsaydı onuda önerecektim.
Anneminde gecen yaz ayaklarında cıktı doktor dermovate verdi birde baska bir ilac daha verdi onlarla geçti. Diğer ilacında adını sorar yazarım olmadı
Kafa derimde hiçbir sorun yok sadecd ayaklarımda var.

Hayır 2 seneden beri var. Otobüs yolculuğu yapmıştım mikrop kapmıştı o zaman dan bu zamana kadar bu şekilde tekrar ediyor uyuz olsa vucudumun geneli kaşınır birtek ayaklarım böyle
Bilmiyorum canim uyuzda mikroptan olur benim abimde 1 bucuk yil gecmedi onunda tek yerde kasinti vardi birde kizariklar o kaşıntı hepimize bulaşmıştı o yuzden dedim inşallah gecer Geçmiş olsun Allah şifa versin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X