Deri ve Cilt Hastalıkları Kızlar bakar mısınız Acil.. Resimli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yanlış yere mi açtım bilmiyorum Ama Ayaklarım çok kötü durumda eşim hastaneye götürdü. doktorlar bile şaşırdı. Ve ne olduğunu Anlamadılar. Cildiyeye gittim Krem ve hap verdi iğne yaptı.. 3 hafta kullandım azıcık iyileşir gibi oldu. Ama tekrar aşırı kaşınmaya başladı.. Kabuklanıyor sonrasında yara oluyor her iki ayağım.. Başına gelen var mı nasıl kurtulabilirim bu dertten. . Eki Görüntüle 2596963
Sedef olma ihtimali yüksek. Benim de bacaklarımda başladı ilk, sedef bacakta başlamaz diye aylarca farklı teşhislerle tedavi gördüm. En son biyopsi ile kesin tanı konuldu. Biyopsi talep edin.

Egzamaya benziyor kullandiginiz krem kortizon sürekli kullanmaya uygun değil pul pul olunca vazalin surseniz belki faydası olur Allah şifa versin deri hastalıklarında Alerji testi yapıyorlar belki sebebini bulursunuz uzak durursunuz Allah acil şifalar versin inşallah

Egzamaya benziyor kullandiginiz krem kortizon sürekli kullanmaya uygun değil pul pul olunca vazalin surseniz belki faydası olur Allah şifa versin deri hastalıklarında Alerji testi yapıyorlar belki sebebini bulursunuz uzak durursunuz Allah acil şifalar versin inşallah
Teşekkür ederim

Bende onu önerecektim size. Ya birde davinesin purifying diye bir şampuanı var kafa derinizde olsaydı onuda önerecektim.
Anneminde gecen yaz ayaklarında cıktı doktor dermovate verdi birde baska bir ilac daha verdi onlarla geçti. Diğer ilacında adını sorar yazarım olmadı
Tamam teşekkür ederim :)

Yanlış yere mi açtım bilmiyorum Ama Ayaklarım çok kötü durumda eşim hastaneye götürdü. doktorlar bile şaşırdı. Ve ne olduğunu Anlamadılar. Cildiyeye gittim Krem ve hap verdi iğne yaptı.. 3 hafta kullandım azıcık iyileşir gibi oldu. Ama tekrar aşırı kaşınmaya başladı.. Kabuklanıyor sonrasında yara oluyor her iki ayağım.. Başına gelen var mı nasıl kurtulabilirim bu dertten. . Eki Görüntüle 2596963
Egzama. Bir kaç gün çok bol nemlendirin. Hatta kri tabaka şeklinde üstünde bırakın geçer
Benim aynısı boğazımda olmuştu.

Canım ayaklarına cay agacı yagıyla masaj yapmayıda deneyebilirsin. Egzama ilerleyince mantara ceviriyor. O yüzden cay agacı yağı en büyük düsmanı
Çay ağacı dedinizde.. İlk bu hastalık çıktığı zaman Annem beni bir yaşlı amcanın evine götürdü evinin kapısının önünde bu tür hastalık için kuyruk vardı.. Amca ayaklarıma bakıp dua etti bişiler okudu. Sonra da kızı bahçedn kuru bitki topladı bunu kaynat şişeye koy dedi sonra ayaklarına döküp üstübe şeker ekle dedi 1 hafta boyunca yaptım. Çay kokusu geliodu. Çay gibi demleniyordu resmen.. Gerçekten mucize gibi bir iz dahi kalmadı. Ama şuan çok uzağım yoksa tekrar o dedeye giderdim o da adamcağız sağsa..

Hayır gitmedim. Cildiyeye gittim ve acile gittimTahlil yaptırdım şekerime baktı 200 çıktı. Ama yemek yemiştim doktor şeker yok dedi. Özellikle sordu tok musun diye zaten..
Bunu o şekilde anlayamaz detaylı tahlil verin hba1c falan bakılması lazım. Eğer 1 saati geçmiştiyse yemek yemeniz şeker yüksek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X