Balık Burcu 20 Şubat - 20 Mart Kızlar Balık Erkeklerini Nasıl Bilirsiniz ?

• Konu Sahibi misafirimgeldi
  • Başlangıç Tarihi

Bir balık erkeğiyle,

• Ankete Katılan
    132
M

misafirimgeldi

Ziyaretçi
Bir neptünlü olarak tuhaf bir çekiciliğe sahiptir, diğer erkekler arasından derhal belli eder kendini... gözleri ışıl ışıl yanar, ıslak ıslak bakar, bazen dalıp çok uzaklara gider...
tam bir keşiftir o; yerinde ve zamanında özgür bırakmayı bilirseniz , düşkün olduğu bireysel özgürlük alanlarını tıkamazsanız, hayatına aşkla devam eder sürekli yenileyip besleyerek ve gözünüz hiç arkada kalmaz...Şeniz

Hayaller dünyasının presindir balık burcu erkeği, sessiz sakin sürdürdüğü bir vapur yolculuğunda elinde kalemi ajandasına birşeyler yazarken görebilirsiniz...

Bir kadini gercek anlamda anlayabilecek zodyagin tek beyaz atli prensi...
arkadaslik, dostluk ve eglence bakimindan bulunmaz erkeklerin burcu... espri, yetenek, yaraticilik, zeka ve daha binlerce ince detayin toplandigi rengarenk, iri islak gözlü adamlarin burcu...
bazen üsüngec ve mizmiz olsalar da, isiltili yüzleri ve dünya üzerindeki hemen her alana atilmaya yeten cesaret ve yetenekleriyle daima sasirtan dogal sihirbazlardir onlar...
dünyanin iyilik, güzellik ve huzurla yasanacagina insani inandiran burcun erkegi... (Alıntı:mijen)

balık burcu erkeği benim kankam oluyor kendisini çok seviyorummm yani balık erkekleriyle çok iyi arkadaş olabiliyorum bir akrep olaraakk

herşeyi pek güzle anlatmışsın hepsi iyi tamamda inatçılığını söylemeyi unutmuşsun.. bide kendini beğenmiş en doğrusunu o bilir herşeyin..

evet çok kendini beğenmiş ve cüretkarlar. bu konuda başka hem fikirde olanlar yazsın.çok ta karamsarlar.

oğlum balık burcu ve 19 yaşın da tan burda anlatıldığı gibi kaptırdım desenize :1rolleyes:

oğlum balık burcu ve 19 yaşın da tan burda anlatıldığı gibi kaptırdım desenize :1rolleyes:

allah allah aynı senede aynı ayda doğurmuşuz demekki benim oğlumda 3/3/1989 doğumlu ne tesadüf

bütün bunlara ek olarak balık burcu erkeği çok zekidir ama çok temiz kalpli olduğu için kandırılması kolaydır

evet duygusal ve güzel anları hiç unutmazlar.benim eşimde balık yalnız birazda alıklar galiba.ilginç derecede unutkan,biraz inatçı ama herşeye rağmen evlenilecek yaşanılacak adamlar galiba...bir akrap kadını olarak iyi anlaştığım çoğu insan balık burcu...

Balık erkekleri çok kaprisli,duygusal,alıngan,duyarlı oluolar.
benim kankam da bir balık burcu erkeği
Allahtan sadece kankam :)

benim esimde balik burcu,evt bazen inatci da olsa en iyi en duygusal ve en zeki insanlardir,,vede cok iyi babadirlarr.bende akrepim cok iyi anlsiyoruz,okudum genellikle balik burcu tarif edenlerde akrap kadini ne ilgincc,baliklar bizi bulmus yaa,ama bnce yinede insandan insana degisebiliyorrr,sevgilerrrrrrrrr

Bir kadini gercek anlamda anlayabilecek zodyagin tek beyaz atli prensi...arkadaslik, dostluk ve eglence bakimindan bulunmaz erkeklerin burcu... espri, yetenek, yaraticilik, zeka ve daha binlerce ince detayin toplandigi rengarenk, iri islak gözlü adamlarin burcu...
bazen üsüngec ve mizmiz olsalar da, isiltili yüzleri ve dünya üzerindeki hemen her alana atilmaya yeten cesaret ve yetenekleriyle daima sasirtan dogal sihirbazlardir onlar...
dünyanin iyilik, güzellik ve huzurla yasanacagina insani inandiran burcun erkegi... (Alıntı:mijen)

İŞTE çok güzel yakalanmış sadece balık erkeğine özgü özellikler.güven veren ,şefkatli,annelik duygularımızı kabartan bir burç.:asigim:

benım erkek arkadsımda balık burcu o yuzden balık burcalarını az cok bılıyorum;
hayal kurmayı cok sever, aşk için her seyı yapar, herkes tarafından sevılır, ona her istegınızı yaptırabılırsınız, cabuk kırılır, asıl kotu yanıda herkesı kendı gıbı oldugunu sanır ve her lafa ınanır.

Ya Benim Eşimde Balik Burcu Bende Başağim Gerçektende çok Inatçi Ama Onu O Duruma Getirmemek Lazim Yavaş Yavaş Yumuşatarak Halledeceksin Işini Ne Yapalim Başa Gelen çekiliyor Işte Yinede Onu çok Seviyorum

bu balık erkekleri tembelde oluyolar.senin için heyacan veren onun için hiç bir anlamı olmuyor.kendi önemli dediği üzerinde yoğunlaşıp başka gerekli noktaları kaçırabiliyo.Buda çok can sıkıcı.Biraz daha aktif ve pratik zekalı olabilseler diycem ben:teselli:

tam yukarda söylenen gibi bir balık eşine sahibim:)
ben de balık olunca değmeyin keyfimize:))

ben başağım sevgilim balıkk?? ortak yönlerımz çok..ve çok eğşenıyoruz beraberken.ama bı tartışmık mı offfff esip gürlüyoruz.bendede çene boldur ayıptr söylemesı o yuzden sıkı bi kavga ederız yanı:) en sevdiğim huyu ise ben o tartışmanın öfkesını ertesi güne hatta 2-3 gun ötesıne taşıyabilme potansıyelıne sahıpken o ertesı sabah telefonu" nbr aşk" dıye açar..işte buna hayranım.nasıl yapıyolar bılmıyorum ama ben asla böle bi insan olamam:KK43:

ben başağım sevgilim balıkk?? ortak yönlerımz çok..ve çok eğşenıyoruz beraberken.ama bı tartışmık mı offfff esip gürlüyoruz.bendede çene boldur ayıptr söylemesı o yuzden sıkı bi kavga ederız yanı:) en sevdiğim huyu ise ben o tartışmanın öfkesını ertesi güne hatta 2-3 gun ötesıne taşıyabilme potansıyelıne sahıpken o ertesı sabah telefonu" nbr aşk" dıye açar..işte buna hayranım.nasıl yapıyolar bılmıyorum ama ben asla böle bi insan olamam:KK43:

Ay benim kocişte aynısı, ben başak burcuyum. Çok şefkatlidir benim kociş

evet yaa öylee... benı romantikliğyle kandırdı zaten :) çok sevıyorum onu..2.5 yıldır hala aşkla konuşabılmek çok harıka bişey.darısı sefkilisi olmayanların başına dıyorum:) acaba bize bu yıl evlilik gözukuyo mu? hehehehee.. :):)

X