Balık Burcu 20 Şubat - 20 Mart Kızlar Balık Erkeklerini Nasıl Bilirsiniz ?

• Konu Sahibi misafirimgeldi
  • Başlangıç Tarihi

Bir balık erkeğiyle,

• Ankete Katılan
    132
benim eşimde balık burcu ve bende balık burcuyum.bazen herşeyi ben bilirim havasında beni deli ediyor ama gene çok iyidir :)

[B]Balık burcu tam anlamıyla mükemmel bi erkek bence.Aşık olduğum erkeğimin burcu. Ben onun her zerresine aşığım.Allah herkese bir balık burcu erkeği versin arkadaşlar.Kadın ruhundan anladıkları kesin.Yanlız sevgi ve aşkı verin gözünüz arkada kalmayacak emin olabilirsiniz....[/B] Şeniz:asigim:

bu balık erkekleri tembelde oluyolar.senin için heyacan veren onun için hiç bir anlamı olmuyor.kendi önemli dediği üzerinde yoğunlaşıp başka gerekli noktaları kaçırabiliyo.Buda çok can sıkıcı.Biraz daha aktif ve pratik zekalı olabilseler diycem ben:teselli:

aynen katiliyorum benim esimde balik benim icin önemli olan seyler onun icin önemsiz bazende cok güzel konusup beni sasirtiyor

birde temmel olmasalar ah su balik burclari ne iyi olur üstelik fazla hayalci hayal dünyasinda geziyo bende kendimi ona kaptirmalimiyim sizce ne dersiniz cok söz verip yerine getirmiyo sürekli karar degistirio ona baka baka temmellestigimi hissediyorum az önce bir sey söylüyo sonra tam tersi birde ikizler burcuna derler kararsiz diye asil kararsiz balik burclari bence

bir balık kadınıyım ama balık erkeğini sevmem

benim aşkım da balık ben de boğayım... aslında çok uyumluyuz şükür yaa 2 yıl dolmasına rağmen birbirimize hala ilk gün gibi değer veriyoruz. Şeniz aşkım son derece iyi bir insandır. çok çok zekidir ve biraz da ukela ama ben onu ukala iken de çok sefiom :asigim: çok sessiz sakindir hatta ben onun yanında cadı olarak nitelendirilebilirimdelikafadulden çok nadir sinirlenir ama sinirlendimide gözü kimseyi görmez tırsıp kalırım bende:)... aynı zamanda çok inatçıdır. aynı zamanda boğanın yani benim inatçılığım da eklenince artık kimin nazı diğerine geçerse öbürünün gönlünü alıyoruz ama inat kırılamıyor bizde:) çok iyi yüreklidir hep benim isteklerimi yapmak için uğraşır durur. Allah razı olsun çabuk kırılsa da beni hiç kırmamıştır. kırsa da hemen alır gönlümü... İyiki Rabbim çıkarmış onu karşıma şimdi onsuz bir hayat düşünemiyorum...:1hug:Rabbim bizi nazarlardan saklasın hiç ayrılmayalım inşallah...:Saruboceq:

ben koçum o gerçek bir balık...
bi gelirim bizimki küsmüş yada alınmış yada sinirlenmiş;noldu? ben de aynen ona sorarım noldu?bilmem kim bilmem ne yapmış,ben bilmem nerdeyken,bilmem ne yapmışım yada yapmamışımda bunun üzerine o bilmem kim bilmem ne yaptıktan sonra bilmem neler olmuş,üstüne bir de bunlar olurken benim akıl bilmem nerelerdeydi acaba:roflol:
sonuç=ayrıldık;şideetli geçimsizlik-tatlicadiarzu-

başabakanımızda balık burcu

balık burcu evet çok romantik tam bir hayalperes kadınına değer veren onu üzmemeye çalışan ama inatçı ve birazda sözünde durmayan küs kalmayı beceremeyen duygusal çabuk ruhu bunalımlara girebilecek tipler bu erkek balıklar ama çok tatlı şirin senpatikler

benim eski nişanlım balıktı...ben onun beni çok sevdiğini sanarken (ki benim için gerçekten çooook şeyler yapmıştır kendimi prenses gibi hissetmemi sağlamıştır) en ufak bir anlaşmazlıkta pes etti..inanın arkadaşlar onları anlamak çok zor çok iyi rol yapıyorlar resmen iki farklı insan olabiliyorlar ne açıklama yaparsanız yapın o bişeye inandıysa kafasında kurduysa o doğrudur çabalarınız boşa...son derece hayalcidirler ve ömrünüz boyunca hep sizi sınayacaklardır hep sınavdasınız yani...sanmayın o çok kibar ,çok centilmen, çok seviyor asla bırakmaz, çok sahiplenen, çok kararlı o sadece sırasını bekliyordur zamanı gelince golü atar ve gider...ve siz şaşar kalırsınız ne duygusallığından ne sevgisinden ne kararlılığından eser kalmaz...o son derece hayalcidir ve karamsardır...

benim eski nişanlım balıktı...ben onun beni çok sevdiğini sanarken (ki benim için gerçekten çooook şeyler yapmıştır kendimi prenses gibi hissetmemi sağlamıştır) en ufak bir anlaşmazlıkta pes etti..inanın arkadaşlar onları anlamak çok zor çok iyi rol yapıyorlar resmen iki farklı insan olabiliyorlar ne açıklama yaparsanız yapın o bişeye inandıysa kafasında kurduysa o doğrudur çabalarınız boşa...son derece hayalcidirler ve ömrünüz boyunca hep sizi sınayacaklardır hep sınavdasınız yani...sanmayın o çok kibar ,çok centilmen, çok seviyor asla bırakmaz, çok sahiplenen, çok kararlı o sadece sırasını bekliyordur zamanı gelince golü atar ve gider...ve siz şaşar kalırsınız ne duygusallığından ne sevgisinden ne kararlılığından eser kalmaz...o son derece hayalcidir ve karamsardır...

Harika anlatmışsın ne diyebilirim ki... aynı problemeleri şu an bende yaşıyorum.. Sanırım benimki de artık eski nişanlım olucak :çok üzgünüm:

üzüldüm tuzluçerez senin adına:KK43: ama bunlar böyle işte....çok sabit fikirliler karşılarındakine güvenmeyi bilmiyorlar malesef...yazık oluyo işte böyle...

bende bir balık burcuyum ama bir balık erkeğini düşünmek bile istemiyorum....bir keresinde fena ağzım yanmıştıda....evet gerçekten çok duygusal ince düşünceli ve hassaslar ama pek de güvenilir değiller...ben güven ararım....laf ebeliği kaçamak davranışlardan nefret ederim...yalan söylemedikleri bir gerçek hatta bunu hiç beceremezler bile....ama tam manasıyla mert olduklarını söyleyemem....istisnları vardır elbette ama dediğim gibi yalnızca arkadaşım olsalar gayet iyi olur...

ah çok güzel anlatmışsın tebrik ederim...eski sevgilim bir balıktı ki bende bir balığım...ve aynı nedenlerle bitti ne yazık ki

ya arkadaslar bende balık burcuyum ama balık erkekleri maalesef kadınları kadar özverili ve sadık olamıyorlar.çevremde kac balık erkeği tanıdıysam ewet duygusal oluyorlar yalan deil.ama innnnaaanılmazz çapkınlar en yakın arkadaşımın eşi balık erkeğiydi üstelik yükselenide balıktı bu zaatı muhteremin ama kızcağızın yanında bile başka kadınlara bakmaktan vazgeçmezdi geneli demiyorum ama benim tanıdığım balık erkeklerinin çoğu çoookkk çapkınlar.agızları inanılmaz güzel laf yapar,romantiktirler,hayalperst tirler,ama dedim ya bu benim tanıdığım balık erkekleri.balık erkeği partneri olan butun arkadaşlara mutluluklar diliyorum.

ooooof off içimi kararttınız kızlar:çok üzgünüm:

ya arkadaslar bende balık burcuyum ama balık erkekleri maalesef kadınları kadar özverili ve sadık olamıyorlar.çevremde kac balık erkeği tanıdıysam ewet duygusal oluyorlar yalan deil.ama innnnaaanılmazz çapkınlar en yakın arkadaşımın eşi balık erkeğiydi üstelik yükselenide balıktı bu zaatı muhteremin ama kızcağızın yanında bile başka kadınlara bakmaktan vazgeçmezdi geneli demiyorum ama benim tanıdığım balık erkeklerinin çoğu çoookkk çapkınlar.agızları inanılmaz güzel laf yapar,romantiktirler,hayalperst tirler,ama dedim ya bu benim tanıdığım balık erkekleri.balık erkeği partneri olan butun arkadaşlara mutluluklar diliyorum.

aynen katılıyorum canım bende balıgım eşimde balık ama cok çapkın çokkkkk duygusaldır ama çapkınlıkta dezavantaj işde delikafadulden ( kızlar birde ana burcu esas almamak lazım yukselen burc ana burcu hep kendi ozelliklerine tutsak yapar ) bir zamanalr cok ilgileniyordum bu burçlarla bıraktım artık :) bende bir balık burcu kadını olmama ragmen yukselenim aslandır aslanın etkisindede kalıp bi çok gel gitler yaşamışımdır ... yukselenimle ana burcumun oyuncagı oldum resmen :) delikafadulden acayip dengesizleştiriyo insanı sırnaşık şey

birde benim gibi 37 yıl beraber yasasaydınız neler dıyecektyınız acaba? ama herseye ragmen bugun gecmıse donsem yıne onunla evlenırdım.balık burcu erkeklerı ıyıdır kızlar.ıyı yanları her zaman agır basar

yawwww kızlar benim kocada balıkk..çapkın falanda değill..acaba çapkında benimmi haberim yokkfisfisfis..bakk gece gece aklıma neler getirdinizzzzzz

X