Kızlar bana fikir verirmisinlz ben mi abartıyorum

Oyle olmuyor işte. Dısrıdan guzl ama evın içinde aldatma, sıddet, manipülasyon, hakaret sahıt oldugum durumlar.
En yakınımda teyzemın kızında var. Her ozel gunde altın bılezık alınır ama kaynananısız camdan dahıl bakamaz ki evın içini sız dusunun. O gostermelık hedıylerde en ufak borca gıder. Tarlada, bagda bahcede aksama kadar calısır. Kendı bebeklerını bıle kendı buyutemedı Ama maddıyatı sevdıgın katlanıyor.
Evet sıızden daha guzl hayatı var esi hedıye alıyor
Allah yardımcısı olsun böyle olmaktansa hiç olmamasını tercih ederim üzüldüm 😢

Allah yardımcısı olsun böyle olmaktansa hiç olmamasını tercih ederim üzüldüm 😢
Ben sızı cok ıyı anlıyorum bnde takıyordum ama bunları gorduktem sonra dedımkı tek kusur bu olsun ya. Artık 1 yıldır almaya basladı demekkı bı olgunluga ulastı onemsedıgımı hıssttıreyım dedı. Bısey almasa bıle yemek yapıyor bana en buyuk hedıye

Ya bence haklısınız ya. Bende dikkat ederim böyle şeylere. Bu tarz şeylere önem veren insan için zor bir durum ama içinden gelmiyorsa karşı tarafın ne yapsanız boş.

Sevgiden emin olmak farklı bir şey, insan senede birkaç kere özel günlerde şımartılmak istemesi ayrı bir şey.

Değer veren insan, o güne özel iki satır yazı yazar, dışarıda bir yemek ısmarlar yapamıyorsa, küçük bir hediye alıp resim çektirir, biz her özel günde resim çektirip albüm yapan bir çiftiz.

Daha resmi olarak yola girmemişsin bence iki kere düşün bu adam her özel günde eve gelip senden çay bekleyecek sende beklediğinle kalacaksın.

Cocuklugumdan berı gorup yasadıgım o kadar cok sey varkı; su hedıye konusu ruh oksanması sadece bu kadrla sınırlı mı?
Ben heo benı seven,, sayan, aılesıne karsı bıle benı destekleyen bır es ıstemıstım. Cok badireler atlattık. Eskeden takılırdım bnde cahıllık etmişim. Sevgı sadece dımdık yanında dururken bıle gosterılebılmektedır.
Guven duymak bana en guzl hedıyedır.
Karsınıza ılerde hedıyelre bogulup sıızi onemsemeyen bırı cıkarsa yada cevrenızde olmaz artık beklemezdım dedıgınız bırınden bunu yasar duyarsanız anlarsınız ne demek ıstedıgımi. Bazen ınsanlar dert bulamayınca bukadar basıt bir seyı bıle dert edebılıyor
Niye hediyenin, kutlamanın karşılığı kötü bir evlilik olsun? Hem karısına değer verip hem özel günleri kutlayan erkekler var. Niye biriyle yetinmek zorunda olalım ki?

Buraya yazmıştım biz kabotaj bayramını bile kutluyoruz. Seviyoruz ikimiz de kutlamayı. Ama sevmeyen, istemeyen adamı da buna zorlamazdım. Çok önemliyse benim için, ki önemli, ayrılırdım. Adam mı yok piyasada 😂

Niye hediyenin, kutlamanın karşılığı kötü bir evlilik olsun? Hem karısına değer verip hem özel günleri kutlayan erkekler var. Niye biriyle yetinmek zorunda olalım ki?

Buraya yazmıştım biz kabotaj bayramını bile kutluyoruz. Seviyoruz ikimiz de kutlamayı. Ama sevmeyen, istemeyen adamı da buna zorlamazdım. Çok önemliyse benim için ki önemli, ayrılırdım. Adam mı yok piyasada 😂
Yok ben onu konu sahıbı sadece kutlayanları gorup kıskanıp aldatma yoluma meyletmesın. Bak deger gosterdı gıbı olup ne haltalar yıyen var sadece bu bahanele hedıye alana kosmayın kıssası vermek için yazdıydım. Yoksa konusarak ısteyerek cozulur. Tek dert buysa uzulmeye degmez. Ruh oksanmasına kayınca konu ornek verdım

İki uç nokta olduğunu düşünüyorlar. Ya özel gün kutlamayan ama iyi adam ya kutlayan ama kötü adam. İkisinin de olabileceğini kabullenemiyorlar 🙄
Bırde su var elindeki ıyı ama tek kusur kutlamamak. Bunun için sevgı ask varsa ayrılmakta ne bılım benlik degıl.

Bırde su var elindeki ıyı ama tek kusur kutlamamak. Bunun için sevgı ask varsa ayrılmakta ne bılım benlik degıl.
Sevgi, aşk, değer verme olsa zaten adam sevdiği kadını mutlu etmek için uğraşır, kadın da aklı başka adama kayacak diye korkmaz. Aşk falan yok bu ilişkide. Beş senelik alışkanlık, konfor alanından çıkmaya korkma var.

5 senelik ilişkim var ikimiz de birbirimizi seviyoruz ciddiyiz aileler tanıştı falan. Kafama takılan bir şey var 5 senedir beraberiz ama bir kere bile doğum günümü hiç kutlamadı. Normal zamanda bile hiç sürpriz bişey yapmadı arada bir çiçek alırdı aklına gelirse o kadar başka da bişey yok. İlk zamanlarda umursamazdım ama artık canımı sıkıyor bu durum sevgilimden böyle şeyler görmücem de kimden görücem millet ne güzel şeyler yapıyor benim neyim eksik diyorum bir iki defa yapsaydı nolurdu sanki. Anlattım ona söyledim hep tamam dedi gerisi gelmedi ben mi çok abartıyorum yoksa bunlar olması gereken şeyler mi içimde kaldı hep Bi taktik verin bana
Valla canım benim her ne kadar sevgiyi hediyeyle süprizle ölçmeyen insanlar da olsak bir süre sonra insan dönüp bi hayırdır ya diyor :) çünkü insan kendinden pay biçince sevdiklerini mutlu etmeyi jest yapmayı seven biriysen kendine hiç yapılmamış olduğunu fark ettiğinde ne kadar sevildiğini sorguluyorsun :/ heleki bir de söylemişsin sonradan da olmamış

Sevgi, aşk, değer verme olsa zaten adam sevdiği kadını mutlu etmek için uğraşır, kadın da aklı başka adama kayacak diye korkmaz. Aşk falan yok bu ilişkide. Beş senelik alışkanlık, konfor alanından çıkmaya korkma var.
Kesinlikler katılıyorum. Sevgiyi karşı tarafa hissettirme isteği yoksa bence ortada sevgi falan yoktur

Ben ıyı niyetliyim galiba bu aralar 😂 empatı yapmaya calısıyorum.
Kımısı gercekten bılmıyor dusunemıyor. Yetıstırme tarzı oldugunu duusnuyırum. Oglum 13 yasında ay donumu bile kutluyorlar bana soruyor içimden geldi anne alsam ayıp okur mu hedıye dıye
Desem kı aa paran gıder bosver alınır mı o sekilde devam edıcek belkı de

Cocuklugumdan berı gorup yasadıgım o kadar cok sey varkı; su hedıye konusu ruh oksanması sadece bu kadrla sınırlı mı?
Ben heo benı seven,, sayan, aılesıne karsı bıle benı destekleyen bır es ıstemıstım. Cok badireler atlattık. Eskeden takılırdım bnde cahıllık etmişim. Sevgı sadece dımdık yanında dururken bıle gosterılebılmektedır.
Guven duymak bana en guzl hedıyedır.
Karsınıza ılerde hedıyelre bogulup sıızi onemsemeyen bırı cıkarsa yada cevrenızde olmaz artık beklemezdım dedıgınız bırınden bunu yasar duyarsanız anlarsınız ne demek ıstedıgımi. Bazen ınsanlar dert bulamayınca bukadar basıt bir seyı bıle dert edebılıyor
Haklısınız cidden

İki uç nokta olduğunu düşünüyorlar. Ya özel gün kutlamayan ama iyi adam ya kutlayan ama kötü adam. İkisinin de olabileceğini kabullenemiyorlar 🙄
Kabullenseler standartlar bu kadar düşük olmaz zaten.
Ya bunların gtünü kim kaldırıyor bu kadar sorumun cevabını her gün bu sitede alıyorum resmen.

Ben ıyı niyetliyim galiba bu aralar 😂 empatı yapmaya calısıyorum.
Kımısı gercekten bılmıyor dusunemıyor. Yetıstırme tarzı oldugunu duusnuyırum. Oglum 13 yasında ay donumu bile kutluyorlar bana soruyor içimden geldi anne alsam ayıp okur mu hedıye dıye
Desem kı aa paran gıder bosver alınır mı o sekilde devam edıcek belkı de
Ama karşıdan gelen bir talep var bu konuda. Bilmiyor olabilir, düşünememiş olabilir, önemsemiyor olabilir ama kız arkadaşı ben buna önem veriyorum, beklentim var dedikten sonra hala umursamıyorsa orda sevgiden aşktan söz edilemez bence. Seven adam karşısındaki kadını mutlu etmek için elinden geleni yapıyor çünkü.

Ben gerçekten seviyorum onu onunda beni sevdigine inanıyorum eğer bu dedikleriniz doğru ise çok üzülürüm
Üzülme canım. Kimi insan sevgi dilini konuşmayı bilmez. Ben doğum yaptım eşimden 1 dal çiçek bile görmedim taburcu olana kadar kapıda sigara içti :) sadece bi örnek. Bugün görmezden geldiğin küçük bir eksiklik ilerde unutamadığın üzüntülere sebep olabiliyor. Abarttığımı düşünebilirsin ama insan ne kadar aç gözlü olmasa bile böyle şeylere ihtiyaç duyuyor bugün yapılmamasına okeylersen yarın beklentiye giremezsin kendini bu hayattaki güzel duygulardan mahrum bırakma ♥️

X