Kızlar bana fikir verirmisinlz ben mi abartıyorum

Şu anki sevgilimle daha flörtken hiç konusu geçmemesine rağmen sevgililer gününe önem verir misin yoksa saçma mı bulursun diye ağzımı yoklamıştı, bende pazarlama taktiği olduğunu düşünüyorum ama neden kutlanmasın ki saçma bir gün değil bence demiştim.sevgili olduk birkaç gün sonra sevgililer günüydü ve minik bir hediye almış .Mutlu olmuştum düşünmesi yeterdi ama almasaydı da sorun etmezdim açıkçası.Yapmak isteyen birkaç günlük ilişki de olsa yapıyor,adamın mayasında yoksa hediye alma huyu en azından kendi elleriylle bir şeyler yapar yine mutlu etmesini bilirdi 5 koca yıl boyunca.Özel günlere önem veriyorsanız ayrılmayı bi gözden geçirin bence çünkü evlenince bu adam değişmeyecek ve siz duygusal olarak tatmin olmadığınızla kalacaksınız.

5 senelik ilişkim var ikimiz de birbirimizi seviyoruz ciddiyiz aileler tanıştı falan. Kafama takılan bir şey var 5 senedir beraberiz ama bir kere bile doğum günümü hiç kutlamadı. Normal zamanda bile hiç sürpriz bişey yapmadı arada bir çiçek alırdı aklına gelirse o kadar başka da bişey yok. İlk zamanlarda umursamazdım ama artık canımı sıkıyor bu durum sevgilimden böyle şeyler görmücem de kimden görücem millet ne güzel şeyler yapıyor benim neyim eksik diyorum bir iki defa yapsaydı nolurdu sanki. Anlattım ona söyledim hep tamam dedi gerisi gelmedi ben mi çok abartıyorum yoksa bunlar olması gereken şeyler mi içimde kaldı hep Bi taktik verin bana
sende ona aynisini yap umursama dogumgünü vs mesela

Sevgiden emin olmak farklı bir şey, insan senede birkaç kere özel günlerde şımartılmak istemesi ayrı bir şey.

Değer veren insan, o güne özel iki satır yazı yazar, dışarıda bir yemek ısmarlar yapamıyorsa, küçük bir hediye alıp resim çektirir, biz her özel günde resim çektirip albüm yapan bir çiftiz.

Daha resmi olarak yola girmemişsin bence iki kere düşün bu adam her özel günde eve gelip senden çay bekleyecek sende beklediğinle kalacaksın.
Bilmiyorum cidden beni sevdigini düşünüyorum eminim de ama insanın içini düşüncesini bilemem sonuçta sadece hatırlaıp kutlanmasını istedim oda hiç olmadı yapacak bişey yok 😢

Üzülme canım. Kimi insan sevgi dilini konuşmayı bilmez. Ben doğum yaptım eşimden 1 dal çiçek bile görmedim taburcu olana kadar kapıda sigara içti :) sadece bi örnek. Bugün görmezden geldiğin küçük bir eksiklik ilerde unutamadığın üzüntülere sebep olabiliyor. Abarttığımı düşünebilirsin ama insan ne kadar aç gözlü olmasa bile böyle şeylere ihtiyaç duyuyor bugün yapılmamasına okeylersen yarın beklentiye giremezsin kendini bu hayattaki güzel duygulardan mahrum bırakma ♥️
haklisiniz bu sevdigini önemsendigini göstermedir kadini mutlu etmesi o kadar kolayki oysa tatli dil bir cicek vs...

Canım benim seni anlıyorum, ben hiç sevmem özel gün kutlamayan erkekleri. Keşke 5 sene beklemeseydin bu durumdan rahatsız olduğunu belirtmek için ama geç değil. Bence gayet açık açık söyle ve iste güzel bir şeylerle kutlamak istediğini, yemeğe çıkmak, hediye almak gibi şeylerin seni mutlu ettiğini vs. Yapmazsa da çek çizgini ne alaka yani o adamla olabilmek için senin minimumla yetinmen lazımsa otur bir daha düşün bu ilişkiyi isteyip istemediğini. Millet neler yapıyor sevdiği kadına senin neyin eksik hiç de ayıp değil buradaki kadınlar da yazıp çizmiş sanki sen ezikmişsin gibi minimumla yetinmeni hiçbir halt beklememeni tavsiye etmiş bazıları şaka gibi. Biraz değer ver kendine

Üzülme canım. Kimi insan sevgi dilini konuşmayı bilmez. Ben doğum yaptım eşimden 1 dal çiçek bile görmedim taburcu olana kadar kapıda sigara içti :) sadece bi örnek. Bugün görmezden geldiğin küçük bir eksiklik ilerde unutamadığın üzüntülere sebep olabiliyor. Abarttığımı düşünebilirsin ama insan ne kadar aç gözlü olmasa bile böyle şeylere ihtiyaç duyuyor bugün yapılmamasına okeylersen yarın beklentiye giremezsin kendini bu hayattaki güzel duygulardan mahrum bırakma ♥️
İnşallah en güzellleri sizin olur ❤️

Ararım kutlarım ama yanına gitmem artık onun kadar olamıyorum
seni aramiyorsa arama sende dogum gününü sende unutuver hediye filanda alma bosa masraf nasilsa belkide hatirlasa hediye almak zorunda kalacagini düsünüyor bilmemki cokmu cimri cokmu odun

Canım benim seni anlıyorum, ben hiç sevmem özel gün kutlamayan erkekleri. Keşke 5 sene beklemeseydin bu durumdan rahatsız olduğunu belirtmek için ama geç değil. Bence gayet açık açık söyle ve iste güzel bir şeylerle kutlamak istediğini, yemeğe çıkmak, hediye almak gibi şeylerin seni mutlu ettiğini vs. Yapmazsa da çek çizgini ne alaka yani o adamla olabilmek için senin minimumla yetinmen lazımsa otur bir daha düşün bu ilişkiyi isteyip istemediğini. Millet neler yapıyor sevdiği kadına senin neyin eksik hiç de ayıp değil millet yazıp çizmiş ezik gibi minimumla yetinmeni hiçbir halt beklememeni tavsiye etmiş şaka gibi. Biraz değer ver kendine
Ben söyledim hep kaç kez haklısın yapmam gerek Bi dahakine yapıcam unutuyorum yoksa aklımda diyor ama yine aynı tabiiki lafta kalıyor yine söylesem yine aynı degişmiyor onu da çok seviyorum ne yapıcam bilmiyorum 😢

seni aramiyorsa arama sende dogum gününü sende unutuver hediye filanda alma bosa masraf nasilsa belkide hatirlasa hediye almak zorunda kalacagini düsünüyor bilmemki cokmu cimri cokmu odun
Hayır hiç öyle biri degil hediye almamak falan gibi şeyleri yok sadece kutlamıyor hep Bi dahakine diyip diyip hiç biri olmadı

Ama karşıdan gelen bir talep var bu konuda. Bilmiyor olabilir, düşünememiş olabilir, önemsemiyor olabilir ama kız arkadaşı ben buna önem veriyorum, beklentim var dedikten sonra hala umursamıyorsa orda sevgiden aşktan söz edilemez bence. Seven adam karşısındaki kadını mutlu etmek için elinden geleni yapıyor çünkü.
Bılmıyorum artık flort donemı gecıp coluk cocuga karısınca yıllar gecınce hayat derdı cocuk derdı kosturma derken benım için basıt kafaya takma gıbı gelıyor. Yerı gelıyor bı hastalıkla ugrasıyoruz bu ozel durumları dusunmeye fırsat bıle kalmıyor ben daha duz ınsanım. Konu sahıbı de konusup derdını nalatıcak ya gıdecek ya bu deveyı gudecek. Kımı ınsanın yapısında gercekten yok olmayınca olmuyor

Şu anki sevgilimle daha flörtken hiç konusu geçmemesine rağmen sevgililer gününe önem verir misin yoksa saçma mı bulursun diye ağzımı yoklamıştı, bende pazarlama taktiği olduğunu düşünüyorum ama neden kutlanmasın ki saçma bir gün değil bence demiştim.sevgili olduk birkaç gün sonra sevgililer günüydü ve minik bir hediye almış .Mutlu olmuştum düşünmesi yeterdi ama almasaydı da sorun etmezdim açıkçası.Yapmak isteyen birkaç günlük ilişki de olsa yapıyor,adamın mayasında yoksa hediye alma huyu en azından kendi elleriylle bir şeyler yapar yine mutlu etmesini bilirdi 5 koca yıl boyunca.Özel günlere önem veriyorsanız ayrılmayı bi gözden geçirin bence çünkü evlenince bu adam değişmeyecek ve siz duygusal olarak tatmin olmadığınızla kalacaksınız.
Haklısınız

Ben söyledim hep kaç kez haklısın yapmam gerek Bi dahakine yapıcam unutuyorum yoksa aklımda diyor ama yine aynı tabiiki lafta kalıyor yine söylesem yine aynı degişmiyor onu da çok seviyorum ne yapıcam bilmiyorum 😢
Unutuyorum derken doğum gününü tamamen mi unutuyor yoksa senin istediğin tarzda kutlamayı mı unutuyor? Ben senin nasıl kutlamak istediğini unutabileceğini asla sanmıyorum, sonuçta birisinin doğum günüyse aklımıza hemen “nasıl kutlasam” diye bir düşünce %100 geliyor. Senin sevgilinin bir sağlık problemi yoksa ve yaşlı bir birey değilse senin nasıl kutlamak istediğini unutması mümkün değil. Hiçbir mantığı yok bak bir dur düşün tatlım, sevgilinin senin bu sözlerini unutması imkansız. Seni kandırıyor işte. Unuttum demek doğum günün için uğraşmaktan çoook daha kolay bir eylem onun tercihi de bu olmuş. Unutuyorum derken bile senin sevgini kaybetmekten korkmuyor, bence sen ona aşırı derecede “ben her şeye kabulüm yeterki sen yanımda ol” hissiyatı vermişsin gibi geliyor bana. Lütfen böyle yapma, talepkar ol canım hem değerin artar hem de uğruna hem para hem vakit harcadığı için seni kaybetmekten korkar. Öptüm😘 (aşırı çekingen biriysen doğum gününden bir gün önce git de ki beni nasıl bir yere götüreceksin canım ona göre şık bir kombin seçeyim kendime)

Bılmıyorum artık flort donemı gecıp coluk cocuga karısınca yıllar gecınce hayat derdı cocuk derdı kosturma derken benım için basıt kafaya takma gıbı gelıyor. Yerı gelıyor bı hastalıkla ugrasıyoruz bu ozel durumları dusunmeye fırsat bıle kalmıyor ben daha duz ınsanım. Konu sahıbı de konusup derdını nalatıcak ya gıdecek ya bu deveyı gudecek. Kımı ınsanın yapısında gercekten yok olmayınca olmuyor
Aslında tam da hayat koşturmacasının içinde böyle minik incelikler iki insanı birbirine bağlıyor, evlilikte aşkı tazeliyor bence.

Babamın hastalık sürecinde ben iki şehir arası koştururken, hastane odalarında günler geçirirken eşim uygun bi anda iki günlük bir tatil ayarlamıştı çok bunaldın biraz kafa dağıt diye. O kadar iyi gelmişti ki. İyi gelen tatilin yanı sıra birinin beni düşündüğünü, önemsediğini bilmekti. O tatilden bir ay sonra da kaybettik babamı. Kaç sene geçti üstünden hala aklıma geldikçe eşime içim kaynar, aşkım depreşir.

En baştan beri söylüyorum zaten ya adamı olduğu gibi kabul edecek ya ayrılıp yeni limanlara yelken açacak. Bu iki yoldan başka yol yok.

Unutuyorum derken doğum gününü tamamen mi unutuyor yoksa senin istediğin tarzda kutlamayı mı unutuyor? Ben senin nasıl kutlamak istediğini unutabileceğini asla sanmıyorum, sonuçta birisinin doğum günüyse aklımıza hemen “nasıl kutlasam” diye bir düşünce %100 geliyor. Senin sevgilinin bir sağlık problemi yoksa ve yaşlı bir birey değilse senin nasıl kutlamak istediğini unutması mümkün değil. Hiçbir mantığı yok bak bir dur düşün tatlım, sevgilinin senin bu sözlerini unutması imkansız. Seni kandırıyor işte. Unuttum demek doğum günün için uğraşmaktan çoook daha kolay bir eylem onun tercihi de bu olmuş. Unutuyorum derken bile senin sevgini kaybetmekten korkmuyor, bence sen ona aşırı derecede “ben her şeye kabulüm yeterki sen yanımda ol” hissiyatı vermişsin gibi geliyor bana. Lütfen böyle yapma, talepkar ol canım hem değerin artar hem de uğruna hem para hem vakit harcadığı için seni kaybetmekten korkar. Öptüm😘
Hiç kutlamıyor ne yazıkki. Dogum günümde bekliyorum en azından Bi arasın kutlasın ona da razıyım ama oda yok sonra hatırlayınca ona bir kaç gün önce Aklımdaydı ne yapsa yapsam diye düşünüyodum yemin ederim unuttum yoksa niye kutlamıyım diyor Bi dahakine söz diyor ama yok yine yok. Ben hep söyledim istiyorum bekliyorum diye hep tamam yapıcam söz dedi yapmadı daha kaç kez söylücem ki yapmıyor artık söylemicem sıkıldım bıktım söylemekten

Aslında tam da hayat koşturmacasının içinde böyle minik incelikler iki insanı birbirine bağlıyor, evlilikte aşkı tazeliyor bence.

Babamın hastalık sürecinde ben iki şehir arası koştururken, hastane odalarında günler geçirirken eşim uygun bi anda iki günlük bir tatil ayarlamıştı çok bunaldın biraz kafa dağıt diye. O kadar iyi gelmişti ki. İyi gelen tatilin yanı sıra birinin beni düşündüğünü, önemsediğini bilmekti. O tatilden bir ay sonra da kaybettik babamı. Kaç sene geçti üstünden hala aklıma geldikçe eşime içim kaynar, aşkım depreşir.

En baştan beri söylüyorum zaten ya adamı olduğu gibi kabul edecek ya ayrılıp yeni limanlara yelken açacak. Bu iki yoldan başka yol yok.
Ne güzel sizi düşünmüş. Başınız sağ olsun bu arada

5 senelik ilişkim var ikimiz de birbirimizi seviyoruz ciddiyiz aileler tanıştı falan. Kafama takılan bir şey var 5 senedir beraberiz ama bir kere bile doğum günümü hiç kutlamadı. Normal zamanda bile hiç sürpriz bişey yapmadı arada bir çiçek alırdı aklına gelirse o kadar başka da bişey yok. İlk zamanlarda umursamazdım ama artık canımı sıkıyor bu durum sevgilimden böyle şeyler görmücem de kimden görücem millet ne güzel şeyler yapıyor benim neyim eksik diyorum bir iki defa yapsaydı nolurdu sanki. Anlattım ona söyledim hep tamam dedi gerisi gelmedi ben mi çok abartıyorum yoksa bunlar olması gereken şeyler mi içimde kaldı hep Bi taktik verin bana
olmalı yani siz hatırlatmadan o bunları zaten düşünülmeli evleniyorsun ötesini var 5 sene yahu

X