Kızlar bana yardım edin çok mutsuzum artık:((((

evet aynen öyle o benim için hayatımda vazgeçilmezim oldu:KK43: ama ben onun için öyle değilim bana çok rahat kızıp söyleniyo:KK43: eskisi gibi değil herşey..yok mu bunun yolu ya:KK43:
Şimdiden böyleyse evlenince nasıl olacak? Hepten boşverir seni. Sırf bi şeyler yaşandı diye evleneceksen hata edersin bence.

yaşarken pişman olmadım çünkü onu çok seviyorum onsuz hayat düşünemiyorum ama o insan artık bana en ufak kavgada orspu,kaltak neler neler diyo ya o kadar kötüyüm ki onla bişey yaşamamış olsam inan bırakırdım sırf bu küfürden ama şimdi hem cok seviyorum hem bu küfürler yaralıyo beni:KK43:

İnanamıyorum yaa! Sana böyle davranan bi adamı seviyosun demek!? Ne şanslı adamlar var şu dünyada! pes doğrusu. Evlenince dayak da yersin o zaman ?

doğru diyosun ben kendi kendimi tanıyamıyorum.. o kadar güçlü bi kızdım ki bu çocukla evlilik hayalleri kurdugumdan onca güzel şeyler yüzünden kopamadım ondan.. saatlerce telefonlarıma cvp vermedi diye ağladım.. hergün oturup deli gibi ağladım.. kendimden korktum artık hastalık sahibi olcam diye.. en yakın arkadasıma anlattım o da dedi yapma, o çok sinirli sende öylesin ama kendini mahvetme sana bişey olsa herkes üzülür ama sonra herkes kendi hayatına bakar dedi... doğru.. bugün ona resti çektim dedim yeter artık senin küfürlerin yetti artık, onca şey yaşadık diye beni eziyosun artık yeter ezemiceksin beni bu hayatta ilk ben varım dedim! bana dediği cvp tamam bende sende daha iyisini buluruz, sevmiyorum ya zorla mı, bitti dedi.. suratına kapadım telefonu ama biraz geçince yine aradı ama asla özür yok yine bitti tarzı konusuo küfrediyo.. sinirden mi artık gerçekten mi bilmiyorum ama ben kendimi kaybettim.. tek istediğim akıllanıp bana özür dilese, peşimden koşsa biraz söz verse onu affederdim ama o asla kabul etmiyo.. ben ağlatısun beni hiç mi vicdanın yok dediğimde sen kendi hatana ağlıosun diyo... nasıl pişkin biri ya.. bu arada benim dışımda herkese o kadar iyi komik neşeli bi insan ki... başkaları duysa şaşar kalır o mu hayır o çok efendi biiri diye.. ama sinirden gözü dönüyo... :KK43:((

Kendine niye yazık ediyosun yaa. Kocan değil bişeyin değil. Vallaha yazık sana. Unut gitsin ya. Üzülmeye değmez bile.

bırak onu ne olursa olsun. derslerden ve yaşından anladıgım kadarıyla ünv. okudun veya okuyorsun bır de. ezdırme kendıni, yazıktır. büyük konuşmayalım da nasıl erkek yetiştiriyor bu anneler...

X