Kızlar bana yardım edin çok mutsuzum artık:((((

jekide

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2012
58
0
Erkek arkadaşımla sürtünerek bişeyler yaşadık ama 2mizde evlilik düşünüyoruz.ama sürekli bana benle sevişmek istediğini söylüyo bense artık öpüp sarılmaktan ötesini istemediğimi söylüyorum bana dayanamazsın fazla diyor. ona cok kötülük yaptım zamanında yeri geldi tersledim yeri geldi ağzıma geleni dedim hep sustu.. bana hep hediye aldı ne bilim çok düşünceli davrandı etti.. ama sürekli beni arzulamasına sinir oluyorum artık acaba beni sevmiyo mu bu çocuk ya? :KK43:( daha ilerisi bişey yaşamadık asla ama üzülüyorum kafama çok takıyorum. o tarz şeyler yaşamak istemiyorum öncesi onla yaşamış olsamda artık istemiyorum,çünkü en ufak kavgada artık beni terkediyo laf ediyo.kötü kız gibi hissediyom bazen kendimi ama onu çok aşırı seviyorum:KK43:( nolur yardım edin.. birde bunun 2ablası var, ilk tanışmaya gittim bana sadece nasılsn falan dedi o kadar ötesi yok.. sürekli kardeşine bakıp onla konuştu.. sonucta bende utanıodum heyecanlıydım. insan bi soru sormaz mı en azından kibarlık adına ya:KK43: benim yanımda sürekli onu sevip kolunu başını öpüyo bense o an gülümsüyorum doğal gibi ama içim içimi yiyor sanki kasıtlı yapıo bunu bana. sonra ikimizde okulda cok zor bi dersi çok iyi bi notla geçtik.bunu ablası her başarılı erkeğin arkadasında kadın yatar annemi tebrik etmeli onun başarısı bu dedi.oysa erkek arkadasım senin sayende bu başarımız diyor.. bana hiç senin ailen nereli,nasıl veya senin dersler nasıl. hiç bişey sormadı ya kafayı yicem.. sürekli dışardayeken annesinden çok bu ablası arıyo ediyo.iyice gıcık oldum ablasına ya:KK43: sevgilimde daha önceden bu ablası evlenirken çok ağladıgını söyledi,benim için bi kere bile gözyaşı dökmedi ama böyle olunca şeytanlarım tepeme çıkıyo elimde değil:KK43:((( bana yardım edin nolur çok moralim bozuk ağlıyorum..

Son düzenleme:
birincisi seninle cinsellik yasamak ıstemesı seni sevmediği anlamına gelmez, ama sen istemediğin halde zorluyorsa burda sana saygı duymuyor demektır.

ikincisi ablasından kıskanıyorsun sanırım, ablası evlenırken ağlamış ,ablası kolunu öpmüş vs bunlar normal sonucta onlar kardeş birbirlerine bağlılar demekkı.

ama ablasının sana yokmus gıbı davranması hoş olmamış gercekten, yaslarınız kac acaba ? küçükseniz ondan fazla önemsememiş olabılır mı?

sürtünerek birlikte oldun ve daha ilerisini yaşamadım asla diyorsunda daha ilerisi ne kalmış ki zaten birbirinizi hissetmişsiniz bu ilerisi zaten
ve ayrıca sürtürek birlikte olduysan eğer bir erkekden daha sonra sadece öpme ve sarılma gibi şeyler bekleme tatmin etmez çünkü bu onu artık çünkü daha ilerisini yaşamış azla yetinemez
ve her erkek ve kadın sevdiğini arzular önemli olan duygularına ket vurabilmesi ve senin kararına saygı duyması tabi:KK34:

birincisi seninle cinsellik yasamak ıstemesı seni sevmediği anlamına gelmez, ama sen istemediğin halde zorluyorsa burda sana saygı duymuyor demektır.

ikincisi ablasından kıskanıyorsun sanırım, ablası evlenırken ağlamış ,ablası kolunu öpmüş vs bunlar normal sonucta onlar kardeş birbirlerine bağlılar demekkı.

ama ablasının sana yokmus gıbı davranması hoş olmamış gercekten, yaslarınız kac acaba ? küçükseniz ondan fazla önemsememiş olabılır mı?

teşekkür ederim cevap yazdıgın için ya bi an kimse cvp yazmıcak sandım cok moralım bozuk.. yaşımız çok küçük değil 23 yaşındayız bi iki seneye evlilik düşünüyoruz..

canım evlilik oncesı cınsellık yasamak ıstememen senın dusuncendır ve sevgılın de sana bu konu da saygı duymalı .

ancak ,surtunerek cınsellıgı yasayıp da tam beraber olmayınca cınsellık yasamadıgın

anlamına gelmez .sonuc da surtunerek de o cınsellıgı yasıyorsunuz . cınsellıgı yasayıp benı kotu kız

bılmesını ıstemıyorum dıyorsun ama, ,cınsellıge evlılık oncesı karsı oldugunu soyleyıp de

surtunme yoluyla herseyı yasamak da senın hakkın da cok ıyı seyler dusunecek anlamına gelmez .

eger evlılık oncesı cınsellık ıstemıyorsan surtunme yoluyla da olsa hıc bırsey paylasmaman gerekıyor .

emınım kı o zaman sevgılın sana saygı duyar .ama cınsellıgı surtunme yoluyla yasayıp da cınsellık ıstemıyorum

dıye bı cumle kurarsan ,sevgılının senı anlamaması normal .tabı bu benım sahsı dusuncem ,bılmıyorum bana

ters gelıyor acıkcası ıkı yuzluluk gıbı bırsey .herseyı yasayıp da yasamıyorum demek kımı kandırıyoruz sorusunu

getırıyor aklıma .

Son düzenleme:
sürtünerek birlikte oldun ve daha ilerisini yaşamadım asla diyorsunda daha ilerisi ne kalmış ki zaten birbirinizi hissetmişsiniz bu ilerisi zaten
ve ayrıca sürtürek birlikte olduysan eğer bir erkekden daha sonra sadece öpme ve sarılma gibi şeyler bekleme tatmin etmez çünkü bu onu artık çünkü daha ilerisini yaşamış azla yetinemez
ve her erkek ve kadın sevdiğini arzular önemli olan duygularına ket vurabilmesi ve senin kararına saygı duyması tabi:KK34:

ileriside ne bileyim yinede tamamen birleşme gibi olmaz sonuçta pek bişey hissetmiyoruz şuan. ama o kadar çok istemesi artık bende korku uyandırdı benimle sadece acaba cinsellik için mi birlikte diye..:S

canım evlilik oncesı cınsellık yasamak ıstememen senın dusuncendır ve sevgılın de sana bu konu da saygı duymalı .

ancak ,surtunerek cınsellıgı yasayıp da tam beraber olmayınca cınsellık yasamadıgın

anlamına gelmez .sonuc da surtunerek de o cınsellıgı yasıyorsunuz . cınsellıgı yasayıp benı kotu kız

bılmesını ıstemıyorum dıyorsun ama, ,cınsellıge evlılık oncesı karsı oldugunu soyleyıp de

surtunme yoluyla herseyı yasamak da senın hakkın da cok ıyı seyler dusunecek anlamına gelmez .

eger evlılık oncesı cınsellık ıstemıyorsan surtunme yoluyla da olsa hıc bırsey paylasmaman gerekıyor .

emınım kı o zaman sevgılın sana saygı duyar .ama cınsellıgı surtunme yoluyla yasayıp da cınsellık ıstemıyorum

dıye bı cumle kurarsan ,sevgılının senı anlamaması normal .tabı bu benım sahsı dusuncem ,bılmıyorum bana

ters gelıyor acıkcası ıkı yuzluluk gıbı bırsey .herseyı yasayıp da yasamıyorum demek kımı kandırıyoruz sorusunu

getırıyor aklıma .

anladım canım,ben zaten onla yaşadım yani benim için kötü kız düşünmeye hakkı yok bence hiç çünkü ben elimden geldiğince ilişkim bitmesin diye kafayı yedim. en ufak kavgada terketti istemiom seni dedi bana ben yalvardım aradım peşinden koştum, çünkü o yaşananlardan sonra ondan başkasına bakamam ben.. ama o böyle değil.. yemin ederim her gün ağlamaktan bıktım artık.. verem olcam diye korkuorum artık:KK43:

Ben sana kıyamam canım ya...buna benzer bu durumu bende yaşadım yani şu durumu ablası senle hic konusmamıs falan sürekli kardeşiyle konuşup şakalaşmış yani seni yok saymış gibi yapmış....ve bence ablası seni kıskanmış..kardeşini paylaşmak istemiyor. bende aynı durumları yaşadım ailesiyle tanıştığımda işte halaları yeğeni v.s. kız kardeşi benim inadıma böyle manalı şakalar yapıp.. ben yokmuşum gibi davranıp sohbet ederdi..ben sus pus kalırdım..erkek arkadasımda bunu anlardı.. benden af dilerdi ama nafile.. bi kere insan kırılıyor.. soyle dusun orda sen değil baska bi kız olsa o ablası yine oyle davranacaktı hasetinden kıskançlıgından.. ve sen her ne olursa olsun..o ablasının terbiyesizliği.. cinsellik konusundada sakın sonradan pişman olacağın sey yapma.. kendini yıpratmamaya çalış..

kendini ona mecbur hissediyorsun yaşananlardan sonra. özgürce sevmek varken esir düşmek gibi bir şey bu. eğer daha da ileri gidip tamaman yaşarsanız bir şeyleri o zaman başını çok taşlara vurursun. bana pek güven vermedi sevgilin. mantıklı davran, sonradan pişman olacağın şeyler yapma.

Son düzenleme:
erkek arkadaşının cinsel oyuncağı olma
peşinden koştukça kendini bişey sanıyo orası kesin
nasıl olsa bana muhtaç havaları olmuş olabilir kendinizi
bir bayan olarak
niye hemen teslim ediyosunuz
yok sürtünme oldu
yok fazla birleşme olmadı
ilersine izinvermedim
bune ya
hergün aynı konular
ağır olun sonradanda canınız sıkılmasın
eninde sonunda
evleneceksiniz ozaman istediğiniz gib yaşarsınız cinselliğinizi
kimseye ezdirmeyin keninizi
oyuncağı olmaktan nezaman kurtulacaksınız bu erkek arkadaşım nişanlancaz evlencez dediğiniz kişilerin
i

doğru diyosun ama oldu bi kere artık ne desem nafile:KK43:( şimdi umursamasam bu sefer hakkımda kötü düşüncek onca şeyden sonra rahat davranıyo bitirebiliyo diye.. bide ilerde de korkuyorum ben ya tamamen bana sahip oldunca da böyle mi olur diye. off off kafamda hep kuruyorum artık:KK43:

kendini ona mecbur hissediyorsun yaşananlardan sonra. özgürce sevmek varken esir düşmek gibi bir şey bu. eğer daha da ileri gidip tamaman yaşarsanız bir şeyleri o zaman başını çok taşlara vurursun. bana pek güven vermedi sevgilin. mantıklı davran, sonradan pişman olacağın şeyler yapma.

evet aynen öyle o benim için hayatımda vazgeçilmezim oldu:KK43: ama ben onun için öyle değilim bana çok rahat kızıp söyleniyo:KK43: eskisi gibi değil herşey..yok mu bunun yolu ya:KK43:

Ben sana kıyamam canım ya...buna benzer bu durumu bende yaşadım yani şu durumu ablası senle hic konusmamıs falan sürekli kardeşiyle konuşup şakalaşmış yani seni yok saymış gibi yapmış....ve bence ablası seni kıskanmış..kardeşini paylaşmak istemiyor. bende aynı durumları yaşadım ailesiyle tanıştığımda işte halaları yeğeni v.s. kız kardeşi benim inadıma böyle manalı şakalar yapıp.. ben yokmuşum gibi davranıp sohbet ederdi..ben sus pus kalırdım..erkek arkadasımda bunu anlardı.. benden af dilerdi ama nafile.. bi kere insan kırılıyor.. soyle dusun orda sen değil baska bi kız olsa o ablası yine oyle davranacaktı hasetinden kıskançlıgından.. ve sen her ne olursa olsun..o ablasının terbiyesizliği.. cinsellik konusundada sakın sonradan pişman olacağın sey yapma.. kendini yıpratmamaya çalış..[/QUOT

:KK43: işin kötüsü ben bunu onada dayanamayıp belli ettim:KK43:( hata yaptım ama içim içimi kemirdi benim dayanamadım ima ettim istemiyorum falan diye.. hayatında ben kacıncı planım hep beni sev tek ben olayım hayatının anlamı falan gibi.. sonunda da benden ayrılmak istediğini söyledi.. sanırım beni sevmiyor bilmiyourm artık..

bence bu ilişkilerde yazısız bir kural gibidir.
bir kere öpüşürsen hep öpüşürsün bir kere sevişirsen hep sevişirsin.
erkek arkadaşınla beraber olursan ve sonra ayrılırsan bunu kaldıramayacağını hissettim yazdıklarından.
nefsine hakim olup erkek arkadaşına kesin bir dille evlenmeden bir daha asla onunla sevişmeyeceğini söyleyeceksin.
kesinlikle açık kapı bırakmayacaksın.
o seni yine ara ara yoklar.
hepsinde reddedeceksin.
ve ondan ayrılma korkunu asla ona yansıtmayacaksın.
yoksa bunu kullanıp seni üzmeye devam eder.
ablası konusunda net birşey diyemeyeceğim.
şuan resmi bir durum olmadığından senin kardeşi için geçici bir heves oldugunu falan bile düşünüyor olabilir.
tabiki yaptığı şık olmamış ama bu şekilde düşünüyor olabilir.
ileride işler resmiyete binince tavrı değişebilir.

doğru diyosun ama oldu bi kere artık ne desem nafile:KK43:( şimdi umursamasam bu sefer hakkımda kötü düşüncek onca şeyden sonra rahat davranıyo bitirebiliyo diye.. bide ilerde de korkuyorum ben ya tamamen bana sahip oldunca da böyle mi olur diye. off off kafamda hep kuruyorum artık:KK43:

Ne etliye ne sütlüye geliyorsun :)
Ne yaşandıysa yaşanır.Sevmişsin ki yaşamışsın.Azı ya da çoğu hiç önemli değil.Bunda kendini kötü hissedecek bir durum yok bana göre.(Bu arada kendin değil de senin böyle hissetmene sebebiyet veren erkek arkadaşınsa varsın olmasın öyle biri hayatında.)Her türlü böyle yakınlaşmada kendini kötü hissediyorsan,pişman oluyorsan o zaman hakim olacaksın nefsine.Bir şeyler yaşandı ayrılamıyorum,benim hakkımda ne rahat ,ne geniş ,ne kötü kız diye düşünür diyorsan da,ayrıldığında onun ne düşündüğü kimin umrunda ki?İstediğini düşünsün.

Ne etliye ne sütlüye geliyorsun :)
Ne yaşandıysa yaşanır.Sevmişsin ki yaşamışsın.Azı ya da çoğu hiç önemli değil.Bunda kendini kötü hissedecek bir durum yok bana göre.(Bu arada kendin değil de senin böyle hissetmene sebebiyet veren erkek arkadaşınsa varsın olmasın öyle biri hayatında.)Her türlü böyle yakınlaşmada kendini kötü hissediyorsan,pişman oluyorsan o zaman hakim olacaksın nefsine.Bir şeyler yaşandı ayrılamıyorum,benim hakkımda ne rahat ,ne geniş ,ne kötü kız diye düşünür diyorsan da,ayrıldığında onun ne düşündüğü kimin umrunda ki?İstediğini düşünsün.

yaşarken pişman olmadım çünkü onu çok seviyorum onsuz hayat düşünemiyorum ama o insan artık bana en ufak kavgada orspu,kaltak neler neler diyo ya o kadar kötüyüm ki onla bişey yaşamamış olsam inan bırakırdım sırf bu küfürden ama şimdi hem cok seviyorum hem bu küfürler yaralıyo beni:KK43:

bence bu ilişkilerde yazısız bir kural gibidir.
bir kere öpüşürsen hep öpüşürsün bir kere sevişirsen hep sevişirsin.
erkek arkadaşınla beraber olursan ve sonra ayrılırsan bunu kaldıramayacağını hissettim yazdıklarından.
nefsine hakim olup erkek arkadaşına kesin bir dille evlenmeden bir daha asla onunla sevişmeyeceğini söyleyeceksin.
kesinlikle açık kapı bırakmayacaksın.
o seni yine ara ara yoklar.
hepsinde reddedeceksin.
ve ondan ayrılma korkunu asla ona yansıtmayacaksın.
yoksa bunu kullanıp seni üzmeye devam eder.
ablası konusunda net birşey diyemeyeceğim.
şuan resmi bir durum olmadığından senin kardeşi için geçici bir heves oldugunu falan bile düşünüyor olabilir.
tabiki yaptığı şık olmamış ama bu şekilde düşünüyor olabilir.
ileride işler resmiyete binince tavrı değişebilir.

evet bayadır istemiyorum diyorum o da sürekli tekrarlıyo sanırım benim kararsızlıgımı gördüğünden öyle yapıyo.. ablasını bilmiyorum ama bu durumu kıskanclıgımı ona ımalarla belli ettim en sonunda kavga ettik yeni... ve bana küfürler yağdırdı bi ton. en ağrıma giden de beni ve ailemi kabul eden başka bir kız bulurum demesi... şimdi aklında başkası mı var diye düşünüyorum.. o kadar sinirliyim ki o küfürlere o laflara fırlattım attım telefonumu :KK43:

evet aynen öyle o benim için hayatımda vazgeçilmezim oldu:KK43: ama ben onun için öyle değilim bana çok rahat kızıp söyleniyo:KK43: eskisi gibi değil herşey..yok mu bunun yolu ya:KK43:

var. bir kadın olarak gücünü hatırlamak. şu acizlikten ve ona muhtaçmış gibi davranmaktan bir vazgeç bakalım. bir silkin bir kendine gel. kimse vazgeçilmez değil önce bunu kafana yerleştir. bak burda ne hikayeler okuyoruz ne sevgiler bitmiş, ne ayrılamam onsuz yaşayamam denilen kişiler geride bırakılmış, bırakılmak zorunda kalınmış. sen önce şu kurban psikolojisinden bir kurtar kendini. haydi bakalımEn Büyük KK

var. bir kadın olarak gücünü hatırlamak. şu acizlikten ve ona muhtaçmış gibi davranmaktan bir vazgeç bakalım. bir silkin bir kendine gel. kimse vazgeçilmez değil önce bunu kafana yerleştir. bak burda ne hikayeler okuyoruz ne sevgiler bitmiş, ne ayrılamam onsuz yaşayamam denilen kişiler geride bırakılmış, bırakılmak zorunda kalınmış. sen önce şu kurban psikolojisinden bir kurtar kendini. haydi bakalımEn Büyük KK

haklısın aslında o yüzden bunu bildiğinden bana işkence yapıyo böyle belli:KK43: eskiden çok güçlü biriydim bana bunu yapanın yüzüne bile bakmazdım ama arada aşk var işte.. ama yinede kafama koycam bunu zorla güzellik olmuyo zaten.napsam boş..

hiç kimse vazgeçilmez değildir... şimdi tutukuyla bağlı olabilirsin ona ama ayrılıktan bir kaç hafta sonra iiyi ki bitmiş diyeceksin.. bu genelde böyle oluyor .işin içindeyken insan uzaktan bakamıyor... sürekli böyle aşagılanmakla çok yıpranırsın

Son düzenleme:
X