Kızlar bana yardım edin çok mutsuzum artık:((((

var. bir kadın olarak gücünü hatırlamak. şu acizlikten ve ona muhtaçmış gibi davranmaktan bir vazgeç bakalım. bir silkin bir kendine gel. kimse vazgeçilmez değil önce bunu kafana yerleştir. bak burda ne hikayeler okuyoruz ne sevgiler bitmiş, ne ayrılamam onsuz yaşayamam denilen kişiler geride bırakılmış, bırakılmak zorunda kalınmış. sen önce şu kurban psikolojisinden bir kurtar kendini. haydi bakalımEn Büyük KK

haklısın aslında o yüzden bunu bildiğinden bana işkence yapıyo böyle belli:KK43: eskiden çok güçlü biriydim bana bunu yapanın yüzüne bile bakmazdım ama arada aşk var işte.. ama yinede kafama koycam bunu zorla güzellik olmuyo zaten.napsam boş..

ben zaten onla yaşadım yani benim için kötü kız düşünmeye hakkı yok bence hiç çünkü ben elimden geldiğince ilişkim bitmesin diye kafayı yedim. en ufak kavgada terketti istemiom seni dedi bana ben yalvardım aradım peşinden koştum, çünkü o yaşananlardan sonra ondan başkasına bakamam ben

Aferin çok iyi yapmışsın canım kendini böyle ezdirmeye devam et! :KK9: bence şu kırmızı yazılı yeri okuduktan sonra söylenicek pek birşey yok ilişkiniz için :KK14:

Aferin çok iyi yapmışsın canım kendini böyle ezdirmeye devam et! :KK9: bence şu kırmızı yazılı yeri okuduktan sonra söylenicek pek birşey yok ilişkiniz için :KK14:

ama neden öyle diyosun:KK43: benim yerime koy kendini.. inan çok mutsuuzum anlatamam. kendimi öldürmeyi bile düşündüm bu yüzden.. yaşadıklarımız var ortada.. ben ona güvendim tek istediğim beni yarı yolda bırakmaması.

ama neden öyle diyosun:KK43: benim yerime koy kendini.. inan çok mutsuuzum anlatamam. kendimi öldürmeyi bile düşündüm bu yüzden.. yaşadıklarımız var ortada.. ben ona güvendim tek istediğim beni yarı yolda bırakmaması.

hayatın birinin ayaklarının altına serilecek kadar ucuzsa, tabii söyle ki seni yarı yolda bırakmasın. yoluna paspas olmuşsun zaten şimdiden..

canım anlıyoruz tabi ki seni empati kurdum yani
üzülme hatasız kim var ki hatalarla yargılamamak lazım sonuç olarak hatasız bir ALLAH'dır
o yüzden bir daha tekrarlama yeter
ölmeyi falan da sakın ha at kafandan böyle kötü düşünceleri
umarım kavuşursunuz sevdiğinle AMİN :KK19:

yaşarken pişman olmadım çünkü onu çok seviyorum onsuz hayat düşünemiyorum ama o insan artık bana en ufak kavgada orspu,kaltak neler neler diyo ya o kadar kötüyüm ki onla bişey yaşamamış olsam inan bırakırdım sırf bu küfürden ama şimdi hem cok seviyorum hem bu küfürler yaralıyo beni:KK43:

Sence bu sözleri hakediyor musun ?
Ablasının davranışlarına gelene kadar,bu sözler ayrılmak için yeter de artar bile.
Adamın sana saygısı yok ki ailesine saydırsın.
Birşeyler yaşamamış olsam bırakırdım diyorsun.Demek daha ötesini yaşasan,dövse bile ses etmeyeceksin.
Aklını başına topla.

Sana cinsel duyguları ilk tattıran erkek olabilir ama bunları başkasına hissetmeyeceksin diye birşey yok.
Şu an anlamsız bir bağlılık hissediyorsun.
Bu kişiden ayrılıp hayatına temiz bir sayfa aç.Bir dahaki ilişkinde,bu denli yakınlaşmamaya dikkat et.
Bundan şimdilik ayrılamıyorsan,en azından başbaşa yalnız kalacağınız ortamlardan kaçın.Kafe gibi kalabalık yerlerde buluşmayı dene.

Yazacaklarım hoşunuza gitmeyecek ama benim de okuduklarım hoşuma gitmedi... Bir genç kız kendini nasıl böyle bir cendereye sokar, muhatabına nasıl bu cüreti verir, hayatta elle tutulur başarısı olup olmadığı tartışılacak bir adama neden kendini bu kadar güçlü, vazgeçilmez hissettirir? Ablasının tavrına takılmış aklınız, oysa kardeşi böyle davranırken ablası için gayet nazik bile diyebiliriz...

Erkek arkadaşımla sürtünerek bişeyler yaşadık ama 2mizde evlilik düşünüyoruz.o tarz şeyler yaşamak istemiyorum öncesi onla yaşamış olsamda artık istemiyorum,çünkü en ufak kavgada artık beni terkediyo laf ediyo.kötü kız gibi hissediyom bazen kendimi ama onu çok aşırı seviyorum:KK43:(..

Evlilik öncesi yaşananlar -her ne kadar bazı değerler bariz ortada olsa da- kişinin tasarrufundadır ama hem buna karşı olup hem de yaşarsanız elbette kendinizi kötü hissedersiniz çünkü kendinize ters düşmüş olursunuz, karşı tarafın da size olan bakışı değişir, devamı geleceğini düşünür, gelmediğinde tersler, bunları yaşamadan önce davrandığı gibi davranmamaya başlar çünkü hoşgörü kapısı aralanmıştır ve ardına kadar açılacağı anı kollar...

benim için kötü kız düşünmeye hakkı yok bence hiç çünkü ben elimden geldiğince ilişkim bitmesin diye kafayı yedim. en ufak kavgada terketti istemiom seni dedi bana ben yalvardım aradım peşinden koştum, çünkü o yaşananlardan sonra ondan başkasına bakamam ben..

Yukarıdaki yazdığımı tekrarlayacağım, evlilik öncesi cinsellik yaşanmayacağına kodlanmışsınız, doğal olarak kendinizi ona mecbur hissediyorsunuz, üstüne bir de bunu ona hissettiriyorsunuz, oldu mu adam "King of the World"... "Benim için kötü kız diyemez, ilişkim bitmesin diye kafayı yedim" diyorsunuz da en ufak kavgada "istemiyorum seni" diyip sizi yalvartan adam mı demeyecek bunu?
yaşarken pişman olmadım çünkü onu çok seviyorum onsuz hayat düşünemiyorum ama o insan artık bana en ufak kavgada orspu,kaltak neler neler diyo ya o kadar kötüyüm ki onla bişey yaşamamış olsam inan bırakırdım sırf bu küfürden ama şimdi hem cok seviyorum hem bu küfürler yaralıyo beni:KK43:

"Onsuz hayat düşünemiyorum" dediğiniz adam size en adi küfürleri ediyor, bu küfürlerin olmadığı bir hayat mı düşünemiyorsunuz? Onun sizi ne hale getirdiğini görmüyor musunuz, evlilik öncesi sınırlarınızı ihlal etmiş ve daha fazlasını istemiş, en ufak kavgada terk etmiş, en iğrenç lafları söylemiş ve ondan vazgeçemiyorsunuz... Üstelik kendinizle çelişir hale getirmiş sizi, bir önceki cümlede "pişman değilim" diyorsunuz bir sonrakinde "bir şeyler yaşamamış olsam bırakırdım onu"... Benliğinizi yerle bir etmiş, fark etmiyor musunuz?

haklısın aslında o yüzden bunu bildiğinden bana işkence yapıyo böyle belli:KK43: eskiden çok güçlü biriydim bana bunu yapanın yüzüne bile bakmazdım ama arada aşk var işte.. ama yinede kafama koycam bunu zorla güzellik olmuyo zaten.napsam boş..

Kendinizi tanıyamaz hale gelmişsiniz, önceden vereceğiniz tepkileri yapamaz durumdasınız, şimdi buna aşk dersek, el üstünde tutulan, bakmaya kıyılamayan, doyulamayan, sevilen, sayılan, değerlerine hürmet edilen ve vazgeçilemeyen kadınların yaşadıklarına ne diyeceğiz?

Yazacaklarım hoşunuza gitmeyecek ama benim de okuduklarım hoşuma gitmedi... Bir genç kız kendini nasıl böyle bir cendereye sokar, muhatabına nasıl bu cüreti verir, hayatta elle tutulur başarısı olup olmadığı tartışılacak bir adama neden kendini bu kadar güçlü, vazgeçilmez hissettirir? Ablasının tavrına takılmış aklınız, oysa kardeşi böyle davranırken ablası için gayet nazik bile diyebiliriz...

Evlilik öncesi yaşananlar -her ne kadar bazı değerler bariz ortada olsa da- kişinin tasarrufundadır ama hem buna karşı olup hem de yaşarsanız elbette kendinizi kötü hissedersiniz çünkü kendinize ters düşmüş olursunuz, karşı tarafın da size olan bakışı değişir, devamı geleceğini düşünür, gelmediğinde tersler, bunları yaşamadan önce davrandığı gibi davranmamaya başlar çünkü hoşgörü kapısı aralanmıştır ve ardına kadar açılacağı anı kollar...

Yukarıdaki yazdığımı tekrarlayacağım, evlilik öncesi cinsellik yaşanmayacağına kodlanmışsınız, doğal olarak kendinizi ona mecbur hissediyorsunuz, üstüne bir de bunu ona hissettiriyorsunuz, oldu mu adam "King of the World"... "Benim için kötü kız diyemez, ilişkim bitmesin diye kafayı yedim" diyorsunuz da en ufak kavgada "istemiyorum seni" diyip sizi yalvartan adam mı demeyecek bunu?

"Onsuz hayat düşünemiyorum" dediğiniz adam size en adi küfürleri ediyor, bu küfürlerin olmadığı bir hayat mı düşünemiyorsunuz? Onun sizi ne hale getirdiğini görmüyor musunuz, evlilik öncesi sınırlarınızı ihlal etmiş ve daha fazlasını istemiş, en ufak kavgada terk etmiş, en iğrenç lafları söylemiş ve ondan vazgeçemiyorsunuz... Üstelik kendinizle çelişir hale getirmiş sizi, bir önceki cümlede "pişman değilim" diyorsunuz bir sonrakinde "bir şeyler yaşamamış olsam bırakırdım onu"... Benliğinizi yerle bir etmiş, fark etmiyor musunuz?

Kendinizi tanıyamaz hale gelmişsiniz, önceden vereceğiniz tepkileri yapamaz durumdasınız, şimdi buna aşk dersek, el üstünde tutulan, bakmaya kıyılamayan, doyulamayan, sevilen, sayılan, değerlerine hürmet edilen ve vazgeçilemeyen kadınların yaşadıklarına ne diyeceğiz?

Arkadaşa aynen katılıyorum bir sor kendine ben bunları mı hakediyorum diye? Yazık değil mi sana eziyet ediyorsun kendine :KK50:

doğru diyosun ben kendi kendimi tanıyamıyorum.. o kadar güçlü bi kızdım ki bu çocukla evlilik hayalleri kurdugumdan onca güzel şeyler yüzünden kopamadım ondan.. saatlerce telefonlarıma cvp vermedi diye ağladım.. hergün oturup deli gibi ağladım.. kendimden korktum artık hastalık sahibi olcam diye.. en yakın arkadasıma anlattım o da dedi yapma, o çok sinirli sende öylesin ama kendini mahvetme sana bişey olsa herkes üzülür ama sonra herkes kendi hayatına bakar dedi... doğru.. bugün ona resti çektim dedim yeter artık senin küfürlerin yetti artık, onca şey yaşadık diye beni eziyosun artık yeter ezemiceksin beni bu hayatta ilk ben varım dedim! bana dediği cvp tamam bende sende daha iyisini buluruz, sevmiyorum ya zorla mı, bitti dedi.. suratına kapadım telefonu ama biraz geçince yine aradı ama asla özür yok yine bitti tarzı konusuo küfrediyo.. sinirden mi artık gerçekten mi bilmiyorum ama ben kendimi kaybettim.. tek istediğim akıllanıp bana özür dilese, peşimden koşsa biraz söz verse onu affederdim ama o asla kabul etmiyo.. ben ağlatısun beni hiç mi vicdanın yok dediğimde sen kendi hatana ağlıosun diyo... nasıl pişkin biri ya.. bu arada benim dışımda herkese o kadar iyi komik neşeli bi insan ki... başkaları duysa şaşar kalır o mu hayır o çok efendi biiri diye.. ama sinirden gözü dönüyo... :KK43:((

Cınsellik ıstemesı sevmıyor anlamında degıl kı bunu çoğu arkadaşımızda demiş.. ablasına geleyim arandaki mesafeyı asla yıtırme fazla samımı olmaya calısma o sana yokmuş gıbı dvrandıkça sende ömyle davran kımseye tavız verme senden onemlı degıl kımse bunu sakın unutma arkadaşımm

doğru diyosun ben kendi kendimi tanıyamıyorum.. o kadar güçlü bi kızdım ki bu çocukla evlilik hayalleri kurdugumdan onca güzel şeyler yüzünden kopamadım ondan.. saatlerce telefonlarıma cvp vermedi diye ağladım.. hergün oturup deli gibi ağladım.. kendimden korktum artık hastalık sahibi olcam diye.. en yakın arkadasıma anlattım o da dedi yapma, o çok sinirli sende öylesin ama kendini mahvetme sana bişey olsa herkes üzülür ama sonra herkes kendi hayatına bakar dedi... doğru.. bugün ona resti çektim dedim yeter artık senin küfürlerin yetti artık, onca şey yaşadık diye beni eziyosun artık yeter ezemiceksin beni bu hayatta ilk ben varım dedim! bana dediği cvp tamam bende sende daha iyisini buluruz, sevmiyorum ya zorla mı, bitti dedi.. suratına kapadım telefonu ama biraz geçince yine aradı ama asla özür yok yine bitti tarzı konusuo küfrediyo.. sinirden mi artık gerçekten mi bilmiyorum ama ben kendimi kaybettim.. tek istediğim akıllanıp bana özür dilese, peşimden koşsa biraz söz verse onu affederdim ama o asla kabul etmiyo.. ben ağlatısun beni hiç mi vicdanın yok dediğimde sen kendi hatana ağlıosun diyo... nasıl pişkin biri ya.. bu arada benim dışımda herkese o kadar iyi komik neşeli bi insan ki... başkaları duysa şaşar kalır o mu hayır o çok efendi biiri diye.. ama sinirden gözü dönüyo... :KK43:((

Sana şu kadar dıyorum aynısını bende yaşadım sonucu sorarsan soylım bıttı saygı bıtınce hıcbırsey olmuyor arkadaşıım 3 yılımı verdıgım sayınn sevgılımde aynıydı :)

Sana şu kadar dıyorum aynısını bende yaşadım sonucu sorarsan soylım bıttı saygı bıtınce hıcbırsey olmuyor arkadaşıım 3 yılımı verdıgım sayınn sevgılımde aynıydı :)

bende 2 yılımı verdim.. anladım ki erkeklere ne kadar umursamaz davranırsan o kadar iyi oluyosun gözlerinde.. bende tam tersi onsuz yaşayamıcağımı belli ettim o da bunu bi güzel kullandı.. en son da aradı konuştu kavgamız hakkında falan gayet normaldi yumuşamış gibiydi bende sert konuştum.. arkasından da sevmiyorum seni git hayatımdan diye mesaj attı.. aklım iyice karıştı ama sevmiyorum ne demek ya ne demek bu laftan sonra arasada açmıcam tlfnlarımı:KK43:

Benden cinsellik isteseydi ben heralde ondan ayrilir bir daha görüsmezdim.
Sende otur agla böyle diyen bi oglan icin.
Canim seni ben anlayamam ama ne bilim bu ne bicim bi oglan ya ne istiyor senden böyle oglanlardan nefret ediyorum ...

sürtün sürtünn zevkini çıkar vay sonra şöyle vay böyleee zevklenirken öle demıyordunnnnn. orana elletirkenn hiç mi aklına gelmedii kim bilir daha neler yaptınn :)))

nasıl bir cevap bu ya dalga geçer gibi...

konu sahibi senin yerinde olsam o kişiyi bir daha asla ama asla aramam ne yapıyorsa yapsın
cinsellik konusuna gelince ne yaşadıysan yaşadın pişman olma artık ölüm kalım meselesi değil
hiçbir şey senden daha önemli değil.
ağlamana üzülmene gerek yok iyi kide böyle bir adamla evlenmemişsin

sürtün sürtünn zevkini çıkar vay sonra şöyle vay böyleee zevklenirken öle demıyordunnnnn. orana elletirkenn hiç mi aklına gelmedii kim bilir daha neler yaptınn :)))

gerçekten çok ayıp ya dalga mı geçiyosunuz?! ben burda yardımcı olun istedim dalga geçin diye değil.. bişeyler yaşadıysam o bana kalır.aklıma gelip gelmediğini de bilemezsin.. kim bilir daha neler yaptımmış ne demek istiyosun yani?

seni arzulaması sevmediği anlamına gelmez...
ama zamanında sen çok çetirmişsin buna..
şimdide baktıki çok aşıksın vazgeçecek gibi değilsin intikamını alıyo güzelce...
kaymetme korkusu bitmiş canım...
ablasına gelinceeeeeeeeee.....
haz etmediğim tipten kendisi...
bu tipler için yapılacak bişey yok ne yazıkki...

evlilik öncesi ilişki istemiyorsan yaşamayacaktın böyle bir durum. erkekler bunu ister ama sen bu kadar rahatsız olacaktın madem duygularına engel olacaktın. Benimde 2 yıllık ilişkim var, 2 yıla güvenerek benimde erkek arkadaşım istediğini dile getirdi hatta bi paylaşımda da bulunmuştum. Ama kesinlikle evlilik dışı böyle bir ilişki yaşamayacağımı ve bir daha bu konuyla bana gelirse beni kaybedeceğini söyledim ona. O günden sonra bu konu bir daha açılmadı. Herkes sevdiğini arzular ama kendine hakim olmak zorundasın (!evlilik dışı bir ilişkiden bu denli rahatsızlık duyacaksan!) ayrıca ne olursa olsun sana o denli küfür eden bir erkeği hayatında tutman bile hata.. Yol yakınken kurtul bence.. Ne olduğunu göstermiş.

ister 3 sene olsun ister 10 yıl bu sizin ilişkinizin saygısıyla alakalıdır.işte vay efendim ben 5 yıl dır çıkıyorum ciddi düşünüyoruz değil olay.ben çok gördüm öylelerini.kaç yıldır birlikteler ama herkes kendi aleminde.evlilikte de bu böyledir.kaç yıldır evliler ama hep kavga gürültü aldatmaca filan...bazıları var 1 ay çıkıyor efendi efendi sonra evleniyorlar kimiside 2 yıl 3 yıl derken b.ku çıkıyo herkesin karakteri çıkıyo gerçi akıllı adam anlar 2 günde kimin ne oldğunu da neyse...sen onu bunu boşver adamın karakteri bozukkkk işte ne demek kaltkk filan ya kendi ablasıına dönsün desin bakalım o lafları edepsizzz:mad: canım bak kaç yıl çıkarsan çık ne olursa olsunn bu işin cırıtı çıkmış artık.seviyesizlik diz boyu napıcan bu adamı yahu sen daha att gitsinnn şöpee kolay olmasada.bir ömür yanmaktansa 5 ay 5 yıl yanarsın acısından.sonrası ne olur bilemem ama kendinide bile bile ateşe atarsanda aptallık edersin.ya şimdi sen çocuğa bir şeyler hissettirmişsin yani o hazzı almışşş ve ister haliyleee bu erkekler için çok zordur.yanii ereksiyonları farklı çünkü.diyemezsin cinsellik hissetme diye hatta yeri gelir üstüne bile atlar.çünküü cinsellik bu .sana bişi diiyim bi laf varrdı çok ayıp kaçıcak ama kalkmış şeyin dayısı olmaz derler bilmem anladın mı?(babasıda olsa tanımaz o sırada) yani neticede bence sen bir şeyleri hak etmişsin o çocuk almış bir kere teninin sıcaklığını.ama bunuda geç o karaktersiz ve ailesi bozuk insanlarla da iletişim kurma.illa senle ciddi olması gerekmiyo kardeşinin evine gelmiş bir misafir insan bir güleryüz muhabbet gösterir.boşver böyle görümce adayları çok

küfür ettikten sonra konustuysan onla iyice emin bırakmayacağndan ve bence ayrıl evet yaptıklarnn canını yakacak belki ama zamanla normale dönersn saygınızdan asla taviz vermeyn gerekirse en yasanmayacak seyi yasasanzda evde annenzle otrn saygısız evlilk kurmayn

X